Zprávy

Heroický výkon Ústí nepomohl, Severočeši padli v nájezdech a sestupují

12. 4. 2018Superliga muži
Bojovali až do posledního nájezdu, sestup přesto neodvrátili. Florbalisté Ústí prohráli i třetí domácí zápas v sérii druhého kola play-down a ve vlastní hale padli s brněnskými Bulldogs 4:5 po nájezdech. Po... více

Vítkovice otočily první zápas s Chodovem, Boleslav má druhý bod

1. 4. 2018Superliga muži
V neděli se rozběhlo i druhé semifinálové klání, jenž bylo dramatické až do samotného konce. Vítkovice v něm hájily svůj těsný náskok nad Chodovem, což se jim povedlo. Mladá Boleslav si díky zejména povedené druhé... více

Konec velké éry: Tomáš Kafka definitivně uzavírá kariéru

10. 5. 2018Superliga muži
Stálice brankoviště v Tatranu i reprezentaci a jeden z posledních aktivně hrajících pamětníků stříbrného MS, Tomáš Kafka, po třiadvaceti letech ukončil svoji bohatou kariéru v nejvyšší soutěži. Dále se chce... více

Bulldogs mají po dvou zápasech proti Havířovu mečbol

28. 4. 2018Superliga muži
Boj o poslední místo pro příští ročník Tipsport Superligy graduje. Ve druhém utkání baráže nedokázal Havířov využít domácího prostředí. Vedl jen pár minut, Bulldogs rozhodli třemi góly v rozmezí čtyř minut a v neděli... více

Vrátil se z Německa, aby odčinil dluh. Linhart ho splatil Vinohradům náramně

25. 4. 20181. liga mužů
Svými góly dotáhl Vinohrady zpět do nejvyšší florbalové soutěže. Celkově se Jan Linhart prosadil ve 14 zápasech play-off první ligy 21krát. K tomu přidal osm asistencí a stal se nejproduktivnějším hráčem... více