{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

2019/2020: FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Obrázek ke článku
7. 9. 2019

Tentokrát se opět podíváme do Prahy, kde si posvítíme na další velmi ambiciózní tým z Jižního Města. Chodov v loňské sezoně zakončil svou jízdu v semifinále play-off, kdy byl nad jeho síly celek z Mladé Boleslavi. Kdo zazářil v týmu Davida Podhráského a jak se vedlo mistrům Superligy ze sezony 2015/2016 a 2016/2017?

Pražané v loňské sezoně skončili na třetím místě a do čtvrtfinále vyřazovací fáze si vybrali ostravské FBC, které je v domácím prostředí dokázalo potrápit, avšak podlehlo mužstvu z hlavního města 2-4. Semifinále si užil Chodov pouhých 8 dní, během nichž mladoboleslavští florbalisté čtyřikrát vyhráli a vystavili svým protivníku stopku.

Do chodovského kádru se přesunuli z Tatranu Střešovice dva brankáři. Po ukončení kariéry Jana Baráka přišly zkušenosti v podání Michala Rebra, jemuž záda kryje Vojtěch Šimůnek. David Podhráský navíc může pracovat s hráči, kteří se posunuli z juniorského týmu o úroveň výše. Důležitá je také změna kapitána, kdy tuto funkci přebírá po Tomáši Sýkorovi útočník Martin Koutný.

Florbal Chodov zamířil v rámci předsezonní přípravy na turnaj do věhlasného Falunu, kde je čekal souboj s místním IBF (3:6), švýcarským Zug United (3:6) nebo dalšího švédského týmu Visby (5:6).

Trenér: David Podhráský

Kapitán: Martin Koutný

Koho sledovat: Šimon Doubek, Martin Řezáč, Mikuláš Krbec

Tabulka soutěže

​​

​​

Obrázek