BULLDOGS PŘESTŘÍLELI ZNOJMO 7:6 A UJÍMAJÍ SE VEDENÍ V SÉRII

6. 4. 2019

Třetí měření sil v rámci druhého kola play-down se odehrálo už ve znojemské sportovní hale, kam si našlo cestu přibližně 350 diváků. Vývoj zápasu se dvakrát otočil, přesto si hosté dokráčeli pro hubené vítězství 7:6. Momentálně tak vedou v sérii 2-1.

Fanoušci si museli na první gólový okamžik počkat až do osmnácté minuty první třetiny, kdy se projevili buldoci hned dvakrát. Po přesném zásahu Matyáše Němce navyšoval na 2:0 Tomáš Pešek. Znojmo po přestávce doslova vletělo do druhé periody, v níž během pěti minut vstřelilo tři branky a rázem se ocitlo ve vedení. Mezi oběma celky to byla spíše přetahovaná, jelikož Brňané dalšími dvěma slepenými trefami otáčeli na 5:3. Deset minut před koncem vyrovnával Martin Šindelář, avšak nerozhodný stav nevydržel příliš dlouho. Adam Konečný za dvě minuty zajistil Bulldogs výhru a zároveň druhý bod v sérii.