{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

DK BUDE ŘEŠIT INCIDENT V UTKÁNÍ SPARTA – BLACK ANGELS

Obrázek ke článku
30. 12. 2021

Disciplinární komise Českého florbalu (DK) se bude na svém nadcházejícím jednání ve středu 5. ledna zabývat incidentem, který se stal po skončení dohrávky 17. kola Livesport Superligy mezi Spartou a Black Angels.

Inkriminovaný moment, který bude DK projednávat, byl popsán i v zápise o utkání: „Po závěrečném hvizdu došlo ke strkanici mezi hráči obou týmů, kterou se podařilo vyřešit. Následně došlo v hledišti k potyčce mezi fanoušky obou družstev, do které se zapojil jeden z hráčů BA. Tohoto hráče se s ohledem na nepřehlednou situaci nepodařilo identifikovat.“

Celá situace je zachycena na videozáznamu z utkání, na základě nějž DK zjistila, že do potyčky zapojeným florbalistou byl Filip Neklan. S ním a oběma oddíly bude na základě rozhodnutí předsedy DK Tomáše Březiny zahájeno disciplinární řízení.

Neklan prozatím nemá dle Disciplinárního řádu pozastavenou činnost a smí se tedy do projednání případu účastnit utkání organizovaných ČF. Blaci jej tak budou moci nasadit v prvním střetnutí v novém roce proti FBC Ostrava.

Tabulka soutěže

​​

Obrázek