{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


HBBTV. SUPERLIGU LZE SLEDOVAT POMOCÍ ČERVENÉHO TLAČÍTKA

Obrázek ke článku
11. 12. 2020

Pokud chcete během následujících dní sledovat zápasy florbalové Livesport Superligy skrze svoji televizi jednoduše stisknutím červeného tlačítka na svém ovladači, máte možnost. Hned dvě utkání se totiž objeví na HbbTV a iVysílání České televize. Pondělní duel mezi Hattrickem Brno a Pardubicemi ještě navíc bude vysílat kanál ČT sport v přímém přenosu.

Nejde o úplnou novinku, některé duely nejvyšší mužské soutěže bylo prostřednictvím HbbTV možné sledovat. Do konce roku však bude platforma hybridní televize poskytovat minimálně jedno utkání z každého kola. Kromě toho je samozřejmě možné sledovat všechna střetnutí skrze videoplatformu Českého florbalu a online reportáže minutu po minutě.

V sobotu nabídne HbbTV pražský souboj domácí Sparty s Black Angels, zápas začíná už v 15 hodin. O den později se pak ve vysílání hybridní televize představí Chodov, který od 16 hodin přivítá na své půdě Otrokovice. Obě klání budou komentovaná, to nedělní pak navíc bude součástí speciálního Studia florbal, kterým bude na videoplatformě provázet Jiří Kalemba s expertem Janem Pazderou.

Pondělí se pak už tradičně ponese v duchu televizního utkání. ČT sport odvysílá utkání mezi brněnským Hattrickem a Pardubicemi, přímý přenos začne v 19.30 hodin. I tento šlágr bude možné sledovat pomocí HbbTV, případně skrze iVysílání České televize.

Tabulka soutěže

Obrázek