{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


HLASOVÁNÍ: MOMENTY TÝDNE #4

Obrázek ke článku
8. 10. 2019

Poté, co bylo během víkendu odehráno 5. kolo elitních soutěží, redakce Českého florbalu vybrala mezi čtyři momenty po dvou z Extraligy žen a Superligy florbalu. Nyní je na fanoušcích, aby vybrali ten nejvýznamnější.

SL: Růžový říjen Chodova

Chodov podruhé v historii vymění svou tradiční modrobílou kombinaci dresů. Po světle oranžové ze sezóny 2013/2014 se nyní hlásí o slovo růžová barva. Nejedná se však o módní trend, který momentálně obíhá nejen florbalovým světem, ale o podporu dobré věci. Muži i ženy budou celý říjen vyznávat tuto barvu dresů za účelem podpory nadačního fondu PINK BUBBLE, jenž pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění.

SL: Angels porazili mistra

Poté, co Vítkovice překvapivě ponechaly jeden bod v České Lípě, přichystaly si pro florbalovou veřejnost ještě větší šok. Nováčkovi nejvyšší soutěže, pražským Black Angels, se podařilo úřadujícího šampiona zaskočit ještě výrazněji a na domácí půdě jej porazil nejtěsnějším rozdílem 6:5. Díky této výhře se andělé momentálně vyskytují v elitní osmičce.

EŽ: První výhra žen Bulldogs

Soubojem dvou týmů, které ještě nezískaly ani bod, byl zápas mezi domácím Libercem a hostujícími hráčkami Bulldogs Brno. Jihomoravanky měly od začátku navrch a po výhře 8:4 si jako nováček soutěže připsaly své premiérové body do tabulky. Svého soupeře ponechaly bez bodu na dně tabulky.

EŽ: Sedm bodů Řepkové

Opora českého národního týmu a extraligového Chodova Martina Řepková svému týmu z Jižního Města pomohla při nevídané demolici pražských Bohemians sedmi body k drtivému vítězství 14:0. Čtyři branky a tři nahrávky ji vyhouply do čela kanadského bodování celé soutěže.

Hlasování ZDE!
Tabulka soutěže

Obrázek