{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


JIŘÍ CURNEY ČTYŘMI GÓLY ROZSTŘÍLEL VÍTKOVICE

Obrázek ke článku
21. 10. 2019

Pondělní televizní duel měl pořádný náboj. Proti sobě se po několika měsících postavili účastníci Superfinále 2019, avšak tentokrát s vítězným koncem pro Mladou Boleslav. Technologům výrazně dopomohl ke třem bodům Jiří Curney, jenž sestřelil rytíře čtyřmi trefami. 

6 : 3
1. část
2. část
3. část
ProdlouženíOdehráno
1:12:13:1 -:-
Branky: 18. Jiří Curney, 29. Jakub Bína, 38. Jiří Curney, 43. Jiří Curney, 59. Jiří Curney, 59. Daniel Šebek - 16. Lukáš Hájek, 36. Šimon Kuczera, 43. Šimon Hatala

Taktická bitva v úvodních minutách nepřinesla příliš mnoho šancí ke skórování. Pěknou souhru si připravili Lukášové Hájek s Řezaninou až v polovině šestnácté minuty, kdy na sebe slovenský reprezentant natáhl obránce Mladé Boleslavi a přehodil míček na svého spoluhráče, jenž trefil horní část odkryté svatyně. Vítkovická radost netrvala příliš dlouho, protože se do střelecké pozice dostal Jiří Curney. Ten si mohl své statistiky vylepšit proměněním trestného střílení, ale vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

Poprvé šla Mladá Boleslav do vedení díky Jakubu Bínovi a jeho aktivitě v brankovišti Lukáše Součka. Za sedm minut se ale dostal k zakončení mladý talent Šimon Kuczera, který se k mistrovskému týmu připojil teprve nedávno, ale třetí gól technologů opět připravilo duo Jan Natov - Jiří Curney.

Od 43. minuty si diváci museli počkat na další zlomy tohoto střetnutí. K vidění byly dvě vyloučení na straně domácích i hostů. Převahu 5 na 3 zužitkoval čtvrtou ranou Jiří Curney, čímž rozsekl televizní duel pro Mladou Boleslav. Sedm vteřin po něm ještě pečetil vítězství do prázdné brány Daniel Šebek.

Tabulka soutěže

Obrázek