{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

LIBEREC MŮŽE NAKOUKNOUT DO TOP8, JAK SI POVEDE SPARTA?

Obrázek ke článku
17. 2. 2017

Celkem pět týmů se rve o účast v play-off, přičemž Pardubice mají jen teoretickou šanci na prolomení této bariéry. V roztroušeném dvacátém kole, které je rozděleno do čtyř hracích dní, zaujmou diváckou pozornost duely, v nichž se bude rozhodovat o finálním složení pro vyřazovací část.

Vítěz základní části 2016/2017 započne další kolo Tipsport Superligy. Před vlastními fanoušky vyzve poslední Kladno, jenž má za sebou neúspěšné televizní střetnutí s Libercem. Ten minule zaznamenal čtvrtou výhru v řadě a zažívá příjemný vzestup superligovou tabulkou. Podaří se jim překročit pomyslnou čáru a zvýšit svou šanci na play-off? K tomu by liberečtí florbalisté potřebovali zdolat Ostravu, která se čtyřiadvaceti body obsadila sedmou příčku a má nakročeno ze všech čtyř celků nejlépe. Svěřenci reprezentačního trenéra Zdeňka Skružného navíc mohou pokořit hranici sta vstřelených gólů.

Sparta vyjede v neděli k důležitému souboji do Brna, kde ji čekají místní buldoci. Šestý tým tabulky v devatenáctém kole nestačil na Technology a bude mít těžkou úlohu i tentokrát. Pražské derby se odehraje před televizními kamerami při pondělním podvečeru, kdy by Bohemians potřebovali získat nad Chodovem co nejvíce bodů. Do střešovické Stodoly zamíří pardubický Sokol, jehož sedmnáct bodů by ještě mohlo ohrozit soupeře postavené výše.

Program 20. kola Tipsport Superligy:

17:00     Technology Florbal MB – Kanonýři Kladno

17:00     FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FBC Liberec

19:00     Hu-Fa Panthers Otrokovice – 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:00     itelligence Bulldogs Brno – ACEMA Sparta Praha
18:15     FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FbŠ Bohemians
​20:00     Tatran Střešovice – Sokol Pardubice

Tabulka soutěže
Obrázek