{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

LIBEREC OSLAVÍ 25 LET KLUBU V TELEVIZNÍM UTKÁNÍ S VINOHRADY

Obrázek ke článku
11. 2. 2019

Pondělí přinese závěrečný zápas 24. kola Tipsport Superligy. Do boje před kamerami ČT Sport nastoupí Liberec a Královské Vinohrady. Severočeši završí tímto duelem oslavy 25 let od založení klubu, které zahájil program v neděli.

Po vítězství Ostravy nad Bohemians spadl Liberec až na osmé místo tabulky. Zároveň však stále má zápas k dobru, a pokud uspěje nad SKV, vrátí se zpět na šestou pozici. Poslední výsledky Severočechů ale nejsou nijak příznivé, protože Liberec prohrál už šestkrát v řadě. Minule FBC výsledkově nestačilo na Tatran Střešovice 4:7.

Jedenácté Královské Vinohrady už ztratily naději na postup do play-off. Mohou ale zabojovat o desátou příčku, která by jim zajistila udržení v Tipsport Superlize. Toto místo aktuálně hájí Česká Lípa s náskokem dvou bodů na Sokol. Pokud by tak Pražané v Liberci naplno bodovali, posunuli by se na vytouženou pozici.

Vzájemný duel bude vrcholem oslav 25 let klubu FBC Liberec. Domácí florbalisté budou mít o to větší motivaci proto, že se utkání uskuteční v moderní Home Credit Aréně, kde hrají i liberečtí hokejisté. Přímý přenos zápasu bude vysílat ČT Sport v pondělí od 16.50 hodin.


Program 24. kola Tipsport Superligy

FBC Liberec – TJ Sokol Královské Vinohrady online / video

Tabulka soutěže

​​

​​

Obrázek