{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


MLADÁ BOLESLAV OZNÁMILA NOVÉHO GENERÁLNÍHO PARTNERA

Obrázek ke článku
30. 7. 2020

S novým generálním partnerem vstoupí Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav do superligové sezony 2020/2021. Ambiciózní personální agentura bude titulárním partnerem všech boleslavských družstev v nadcházejících dvou letech, součástí dohody je také opce na další spolupráci. Pod novým názvem chce Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav opět cílit na nejvyšší mety nejen v domácí soutěži. 

Mladoboleslavský dospělý tým zůstal mezi sezonami pohromadě takřka beze změn, což ho opravňuje  k maximálním ambicím. Vždyť v té předchozí ovládl Pohár Českého florbalu, základní část Superligy florbalu v novém bodovém rekordu a nebýt pandemie koronaviru, útočil by na svůj druhý superligový titul v historii.  

Tato meta zůstává - a tým po ní půjde s novým názvem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav.  V předchozích pěti a půl letech byla boleslavským generálním partnerem společnost Technology. „Byla to nejúspěšnější éra našeho klubu, stal se z nás jeden z lídrů českého florbalu, ale také jsme utrpěli často vzpomínané lidské ztráty. Poprvé jsem dojednával generální partnerství bez našeho dlouholetého prezidenta Josefa Volfa a jsem nesmírně rád, že jsme se domluvili s Františkem Boudným a společností Předvýběr.CZ,“ říká generální manažer mladoboleslavského klubu Tomáš Pacák. 

Personální agentura Předvýběr.CZ patří mezi mladoboleslavské partnery od sezony 2017/2018. „Cítím, že naše nové generální partnerství se přirozeně propojuje s rozvíjejícími se aktivitami Předvýběr.CZ  v našem regionu a jsem rád, že i v této nejisté době jsme se dohodli na víceleté spolupráci. Věřím, že  s úspěšnou a rychle rostoucí značkou Předvýběr.CZ se i nám podaří navázat na naši úspěšnost  a budeme společně zažívat vítězství a úspěchy,“ doplňuje Pacák. 

„Pocházím z vesnice, kde veškerá mládež propadla florbalu, a proto je mi blízký. Zažil jsem radost  z boleslavského titulu v roce 2018 a vůbec to nevnímám jako klišé, když řeknu, že jsme byli vždy hrdým partnerem klubu. S radostí si vždy v novinách nebo na internetu přečtu, že Bolka zase vyhrála. Příležitost stát se generálním partnerem mě překvapila, zároveň potěšila a nakopla k tomu, abych si řekl: Proč ne? Dotáhli jsme naši dohodu a já se moc těším na další spolupráci s klubem, ve kterém vidím férovost, čistotu a spoustu nadšenců a lidí zapálených do florbalu,“ říká ředitel Předvýběr.CZ František Boudný.

Už s novým názvem odehraje pořádající Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav ŠKO-ENERGO Cup 2020,  kterého se zúčastní také švýcarský Floorball Köniz a čeští soupeři FbŠ Bohemians a Tatran Teka Střešovice. Turnaj volně navazuje  na předchozí tři ročníky letního mezinárodního turnaje Bohemia Trophy v Mladé Boleslavi. Hrát se bude od čtvrtka 13. srpna do neděle 16. srpna v Městské sportovní hale. 

Tabulka soutěže

Obrázek