{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

OSTRAVSKÉ DERBY KLEPE NA DVEŘE! KDO USEDNE NA TRŮN?

Obrázek ke článku
24. 11. 2017

Blíží se další kolo nejvyšší soutěže s pořadovým číslem čtrnáct. V něm se florbaloví příznivci mohou těšit na pikantní derby dvou ostravských a pražských týmů. Na scénu se dostaví také Otrokovice, které si jistojistě budou chtít udržet čtvrtou příčku před dotírající Spartou, Pardubicemi a Bohemians.

Nabitý program Tipsport Superligy odstartuje ostravské derby, které na atraktivitě určitě neztrácí. Hráči se mohou těšit na zaplněné ochozy, fanoušci naopak na náramnou podívanou. První vzájemný souboj těchto rivalů ovládly po výhře 7:2 Vítkovice. Kdo si podmaní Ostravu tentokrát? FBC nedávno skolilo Střešovice – podaří se jim tento kousek zopakovat? Na východ Čech přijede nováček superligy z Ústí nad Labem, jemuž chybějí tři body k tomu, aby dotáhl ztrátu na předposlední Znojmo. Jihomoravané se mohou pokusit opět skalpovat nedaleké Brno, jemuž uštědřili porážku v jednom z televizních střetnutí.

Důležitý duel mají před sebou otrokovičtí Panthers, kteří v letošní sezoně nad Českou Lípou už jednou uspěli. Jestliže budou pantery doprovázet ovace zaplněného Štěrkoviště, stanou se místní obyvatelé jejich dalším hráčem na hřišti. Otrokovice minule padly s Tatranem v prodloužení, jak na to zareaguje patnáctigólový střelec Marek Zapletal? Střešovice si v neděli na šestou hodinu pozvaly do Stodoly florbalisty zpod Ještědu. Těm se podařilo obrat Tatran o bod ve druhém kole, minulý týden si připsali třetí vítězství nad šestými Pardubicemi.

Jiskřit se bude také v hlavním městě, kde se rozžhaví palubovka pod obuví sparťanů a hráčů Chodova. Družina Davida Podhráského měla v prvním zápase sezony namále, když vyhrála nad svými protivníky nejtěsnějším rozdílem. Jak tomu bude na konci listopadu, kdy se Sparta nachází ve skvělé formě? Stáhne bodové manko na Chodov, jenž vybojoval už jednatřicet bodů?

Program 14. kola Tipsport Superligy

25. listopadu

17:00     FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – 1. SC TEMPISH Vítkovice

18:00     Sokol Pardubice – Florbal Ústí

19:00     Hu-Fa Panthers Otrokovice – FBC 4CLEAN Česká Lípa

26. listopadu

17:00     itelligence Bulldogs Brno – TJ Znojmo LAUFEN CZ

17:00     ACEMA Sparta Praha – FAT PIPE FLORBAL CHODOV

18:00     Tatran Střešovice – FBC Liberec

Tabulka soutěže
Obrázek