{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PANTEŘI SE DOHODLI NA UKONČENÍ SPOLUPRÁCE S TRENÉREM SUPERLIGOVÉHO TÝMU

Obrázek ke článku
24. 1. 2018

Florbalový klub Panthers Otrokovice se v úterý 23. 1. 2018 dohodl s trenérem Karlem Ševčíkem na ukončení jeho působení na postu trenéra superligového mužského týmu. „I přes uspokojivé výsledky, jsme se po vzájemném jednání s Karlem Ševčíkem dohodli v další spolupráci na nejvyšší úrovni nepokračovat“ okomentoval rozhodnutí předseda výkonného výboru klubu Karel Ťopek.

Karel Ševčík působí u Panterů od roku 2015. Mimo družstva mužů trénoval během svého působení všechny mládežnické kategorie od mladších žáků po juniory. Klub se s trenérem dohodl na pokračování v jeho působení u družstva starších žáků, které dovede do konce sezóny. Další působení Ševčíka v klubu je k jednání. „Nerozcházíme se ve zlém. Karel udělal pro Pantery velký kus práce a věnoval značné úsilí posunu klubu, a za to mu patří velké díky. Proto jsme se dohodli, že v práci se starším žáky bude prozatím pokračovat,“ okomentoval situaci Karel Ťopek.

Áčko se chystá na sobotní zápas v Ústí nad Labem, který budou moci fanoušci sledovat v přímém televizním přenosu. Na toto utkání se mužstvo připravuje pod vedením trenéra juniorů a dosavadního asistenta trenéra mužů Michala Kvapila a kondičního trenéra Martina Hály. O novém trenérovi klub jedná.

Tabulka soutěže

Obrázek