{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek

PARDUBICE A MLADOU BOLESLAV ČEKAJÍ PRVNÍ LIGOVÉ ZÁPASY

Obrázek ke článku
12. 9. 2018

Neuběhl ani týden a Tipsport Superliga je zpátky s dalším kolem. Třetí kolo nejvyšší české soutěže započne zápasem ve čtvrtek, kdy se střetne Tatran s Bulldogs. Čekají nás také dva souboje mezi Prahou a Ostravou. FBC vyzve Bohemians a Vítkovice pak Spartu. Svého prvního zápasu v sezóně se po velké marodce dočkají také Pardubice, které hostí Českou Lípu.

Otevíracím zápasem třetího kola Tipsport Superligy bude čtvrteční střetnutí Tatranu s týmem Bulldogs. Tým z Brna zatím prožívá velice nepovedený vstup do nového ročníku a v zápase se Střešovicemi to opět nebude mít vůbec jednoduché. Svěřenci Rostislava Kohúta se nachází bez bodu na úplném konci tabulky se skóre 5:23.

Následující den v pátek se v Ostravě odehrají dva zápasy. Nejprve od šesti hodin vyzve FBC Ostrava ve své domácí hale FbŠ Bohemians a o hodinu později začne v ostravské Dubině zápas mezi Vítkovicemi a Spartou. Především v utkání mezi FBC a Bohemians se očekává velká bitva a souboj o každý milimetr na hřišti, neboť oba celky stále čekají na své první body v nové sezóně.

Otrokovice čeká ve třetím kole hodně těžký oříšek. Do nové městské sportovní haly totiž dorazí úřadující mistr z Mladé Boleslavi. Pro Technology to bude vůbec první ligový zápas v nové sezóně. Úvodního domácího zápasu se dočkali také florbalisté Chodova, kteří v pátek večer přivítají Znojmo, které v minulém kole doma obralo o bod favorizované Vítkovice.

Program pátečních zápasů uzavře večerní duel mezi nováčkem z Vinohrad a Libercem. Oba týmy zatím shodně sehrály pouze jedno jediné utkání, ve kterém však byly oba celky úspěšné za tři body. Po tomto zápase tak jeden z týmů okusí poprvé v letošní sezóně hořkost porážky. Po odložených zápasech z důvodu velké marodky týmu se do kolotoče Tipsport Superligy zapojí už také Pardubice, které v sobotu od dvou hodin přivítají doma Českou Lípu.

PROGRAM 3. KOLA TIPSPORT SUPERLIGY:
Čtvrtek 13. září

19:00 Tatran Teka Střešovice - Bulldogs Brno 

Pátek 14. září

18:00 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians 

19:00 1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 

19:00 Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 

19:30 FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Znojmo LAUFEN CZ 

20:00 TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec

Sobota 15. září

14:00 Sokol Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa

Tabulka soutěže

​​​​​

Obrázek