{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

PÁTÝ ZÁPAS PLAY-DOWN ZVLÁDLY VINOHRADY NAD ZNOJMEM

Obrázek ke článku
19. 3. 2019

Tipsport Superliga nezahálela ani v úterý. Do akce se vrhly Královské Vinohrady a Znojmo, které odehrály páté utkání série play-down. Vítězství nakonec brali Pražané a současně získali mečbol.

Mečbol v sérii si vybojovaly Královské Vinohrady, které doma přestřílely Znojmo vysoko 10:4. Pátý zápas bojů o udržení sice otevřeli lépe Moravané gólem Milana Fridricha, jenže ještě do konce první třetiny uteklo SKV do vedení o pět branek. Na to hosté odpověděli střídáním gólmana, kdy se mezi tyče dostal Jan Chrást místo Jana Hándla.

Ani tato změna však Znojmu už nepomohla. Florbalisté Vinohrad si pojistili dostatečný odstup ve skóre a přiblížili se záchraně. „Dnes jsme spokojeni s produktivitou. Jinak souhlasím s kolegou (Janem Šťastníkem, pozn. aut.), že zápas valné úrovně to rozhodně nebyl. Příliš florbalové krásy utkání divákům nenabídlo,“ uvedl trenér Pražanů Michal Pazdera.

Šestý duel série proběhne ve čtvrtek 21. března. Tentokrát se bude hrát ve Znojmě, kde souboj odstartuje ve 20 hodin. A Znojmo potřebuje bezpodmínečně zvítězit, aby vrátilo sérii zpět na Vinohrady.


Play-down Tipsport Superligy - úterý 19. března

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:4

Tabulka soutěže

​​

Obrázek