{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

POSLEDNÍ UTKÁNÍ SUPERLIGY PŘED MS: SPARTU PROVĚŘÍ BOLESLAV

Obrázek ke článku
20. 11. 2018

Nejvyšší soutěž mužů se na více než tři týdny odmlčí. Dlouhou reprezentační pauzu si vyžádal nejen samotný šampionát mužů, ale také příprava českého národního týmu. Ještě než však reprezentace ve středu opustí republiku a zamíří na soustředění, čeká superligu poslední duel. Úřadující mistři vyrazí na Podvinný Mlýn za aktuálními lídry tabulky.

Dvanáct vítězství ve třinácti kolech. Sparta je letos k nezastavení a až na klopýtnutí na samém začátku ligové sezóny dosud nezaváhala. Základní část se sice překlopila do své druhé poloviny a pražský celek má za sebou první úspěšnou odvetu proti Liberci, ze třinácti soupeřů však ještě v rámci první poloviny sezóny zbývá postavit se tomu papírově nejsilnějšímu. Na své půdě vyzvou sparťané Mladou Boleslav – úřadujícího mistra České republiky.

Boleslav po posledním kole přišla o průběžnou stříbrnou příčku, přeskočily ji Vítkovice. Nyní bude v souboji se Spartou bojovat o příjemnější pozici, na níž by přečkala dlouhou reprezentační pauzu, v jejímž průběhu vyšle do služeb národního týmu hned tři hráče. Protáhne Sparta svou neporazitelnou sérii na magických třináct utkání, nebo si Boleslav na úkor lídra polepší v tabulce?

Sledujte utkání 13. kola živě:

19:00 ACEMA Sparta Praha – Technology Florbal MB

Textový online / video

Tabulka soutěže

Obrázek