{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PŘÍMÝ ZÁPAS O PLAY-OFF ČEKÁ BOHEMIANS S OSTRAVOU

Obrázek ke článku
9. 2. 2019

Tipsport Superliga má na programu druhé kolo během jediného týdne. Sparta bude hájit vedení v soutěži proti Vítkovicím, o první pozici se navíc bude snažit i Boleslav v duelu s Otrokovicemi. Klíčové utkání o play-off absolvují devátí Bohemians s osmou Ostravou.

Do Brna přijede Tatran Střešovice, který má za cíl upevnit si páté místo. Motivací Bulldogs pak je zlepšit své postavení v pásmu play-down a případně zkusit zabojovat o desátou příčku. Ta totiž znamená automatické udržení v superlize. Poslední Znojmo po vítězství v minulém kole naskočí doma proti Chodovu. Jasným favoritem na úspěch však budou Pražané.

Možná nejdůležitější zápas základní části čeká Bohemians a Ostravu. Oba týmy se pohybují na hraně postupu do play-off, přičemž je v tabulce dělí jediný bod. Ten, kdo zvládne toto utkání, získá obrovskou herní výhodu a dostane se nadosah vyřazovací fázi. Minule ze vzájemné bitvy vyšlo lépe FBC Ostrava díky výhře 9:3.

Na pozicích play-down aktuálně jsou také Česká Lípa s Pardubicemi. A výsledek jejich duelu může ještě ovlivnit pořadí kolem desáté příčky, kde se hraje o přímou záchranu. Jestli Královské Vinohrady zvýší odstup na tyto soupeře, se ukáže i v jejich střetnutí s Libercem. Severočechům pak záleží na tom, aby vystřídali na šestém místě Otrokovice.

Panthers přitom narazí na Mladou Boleslav, jež chce sesadit z čela soutěže Spartu Praha. Sparťané mají na Středočechy náskok jednoho bodu, který mohou zvýšit proti Vítkovicím. Ostravané jsou ale momentálně třetí a budou pro svěřence Ondřeje Kašpárka silným protivníkem.


Program 24. kola Tipsport Superligy
Neděle 10. února

17.00   Bulldogs Brno – Tatran Teka Střešovice online / video

17.00   TJ Znojmo LAUFEN CZ – FAT PIPE FLORBAL CHODOV online / video

17.00   FbŠ Bohemians – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA online / video

17.00   Technology Florbal MB – Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE online / video

17.00   ACEMA Sparta Praha – 1. SC TEMPISH Vítkovice online / video

17.00   FBC 4CLEAN Česká Lípa – Sokol Pardubice online / video

Pondělí 11. února

17.00   FBC Liberec – TJ Sokol Královské Vinohrady online / video

Tabulka soutěže

Obrázek