{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

PRVNÍ TELEVIZNÍ UTKÁNÍ LETOŠNÍ SEZONY UŽ DNES Z JIŽNÍHO MĚSTA!

Obrázek ke článku
4. 9. 2017

Se startem nového ročníku Tipsport Superligy přichází i úvodní televizní střetnutí dvou pražských mužstev. Kamery České televize se pomalu žhaví ve sportovní hale Jižní Město, kde svá domácí klání hrává Chodov. Ten vyzve od šesti večer Spartu!

Dva pražští rivalové zamíří v pondělí do haly na Jižním Městě, kde podstoupí měření sil pod drobnohledem kamer. Sparta první kolo neodehrála, jelikož její soupeři z Mladé Boleslavi měli na programu poslední prověrku před českou soutěží na turnaji ve Švédsku, a tak to pro ni bude první duel v sezoně 2017/2018. Chodov už má za sebou stíhací jízdu z Brna, kde musel dotahovat nepříjemné manko a nakonec o své výhře rozhodl v samostatných nájezdech.

Sparťané v minulé sezoně Chodovu dvakrát podlehli. V domácím zápase aktuálních šampionů měl na úspěchu velkou zásluhu Patrik Dóža s pěti kanadskými body. I když tento kanonýr zamířil do švýcarského Könizu, parádně se v týmu Davida Podhráského chytl Marek Matejčík. Svůj první gól po návratu ze severu zaznamenali také Ondřej Mikeš s Tomem Ondruškem.

Utkání startuje 4. září v 18:00 v Praze na Jižním Městě nebo na televizních obrazovkách.

Bilance týmů v sezoně 2016/2017

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – ACEMA Sparta Praha 7:4

ACEMA Sparta Praha – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:9

Tabulka soutěže
Obrázek