{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ROZCESTNÍK: PO SUPERLIZE ZAČÍNÁ I PLAY-OFF EXTRALIGY ŽEN

Obrázek ke článku
25. 3. 2021

Také nejvyšší florbalová soutěž žen již zahájila svá play-off. Extraliga má za sebou první zápasy čtvrtfinálové série, v nichž uspěly papírové favoritky. Vysokým rozdílem si poradily Vítkovice s Chodovem a v neděli již také FBC Ostrava, naopak dvě těsná vítězství zaznamenal Tatran. Po prvním víkendu je tedy stav všech čtvrtfinálových sérii 2:0 pro výše umístěné celky. Všechna utkání můžete sledovat živě díky online přenosům nebo videoplatformě Českého florbalu.

Holba Fantasy Play-off 2021 

Pomocí svých tipů můžete soutěžit ve čtyřech fázích o vouchery na nákup v oficiálním fanshopu Českého florbalu a také o vouchery na nákup florbalového vybavení v obchodě Florbalexpert. Letošní novinkou je „týmová soutěž“, neboť celkový vítěz tipovačky přinese svému klubu voucher v hodnotě 5 000,- Kč na nákup florbalového vybavení.

Extraliga žen

1. SC TEMPISH Vítkovice (1.) - FBS Olomouc (6.)

Preview série |​ Téma o základní části Vítkovic

Vzájemné duely v základní části: FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:1, 1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 9:1

1. zápas, 10. dubna

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 17:4 (4. Barbora Husková, 6. Lina Hägg, 8. Vendula Maroszová, 11. Barbora Husková, 14. Alžbeta Ďuríková, 18. Veronika Enenkelová, 20. Dominika Buczek, 24. Michaela Kubečková, 26. Denisa Ferenčíková, 27. Michaela Kubečková, 30. Lucie Cholinská, 33. Zuzana Halfarová, 33. Vendula Maroszová, 43. Zuzanna Krzywak, 44. Lina Hägg, 51. Lenka Lenčéšová, 57. Vendula Maroszová - 9. Tamara Hašová, 23. Michaela Kacelová, 48. Tereza Reimerová, 60. Michaela Kacelová) ONLINE | VIDEOOHLASY DOMÁCÍVIDEOOHLASY HOSTÉ

2. zápas, 11. dubna

1. SC TEMPISH Vítkovice – FBS Olomouc 11:0 (branky: 5. Vendula Maroszová, 22. Dominika Buczek, 24. Dominika Buczek, 33. Michaela Šponiarová, 35. Sára Seevaldová, 41. Eliška Planková, 50. Veronika Enenkelová, 53. Lucie Cholinská, 57. Sára Seevaldová, 58. Dominika Buczek, 60. Sára Seevaldová) ONLINE | VIDEOOHLASY

3. zápas, 17. dubna

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice ONLINE | VIDEO

4. zápas, 18. dubna

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice ONLINE | VIDEO

videoplatforma Českého florbalu

FAT PIPE FLORBAL CHODOV (2.) - FbŠ Bohemians (8.)

Preview série | O překvapivých výkonech Chodova

Vzájemné duely v základní části: FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 6:0, FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:6

1. zápas, 10. dubna

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 10:2 (3. Karolína Suchá, 11. Patricie Suchanová, 12. Hana Chaloupková, 14. Adéla Polívková, 17. Hana Chaloupková, 29. Karolína Suchá, 33. Adéla Jůzová, 45. Eliška Chudá, 54. Eliška Chudá, 58. Monika Škorpová - 1. Natálie Bartošová, 50. Veronika Loudová) ONLINE |​ VIDEOOHLASY

2. zápas, 11. dubna

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FbŠ Bohemians 8:2 (branky: 2. Eliška Chudá, 9. Karolína Suchá, 22. Vanessa Rebecca Keprtová, 32. Klára Pabiánová, 36. Kristýna Lechnerová, 36. Ivana Vachovcová, 60. Adéla Jůzová, 60. Tereza Hanzlíková - 34. Hana Poláková, 60. Adéla Bočanová) ONLINE | VIDEOOHLASY

3. zápas, 17. dubna

15.00 FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV (SH Dolní Břežany) ONLINE | VIDEO

4. zápas, 18. dubna

15.00 FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV (SH Dolní Břežany) ONLINE | VIDEO

videoplatforma Českého florbalu

FBC ČPP OSTRAVA (3.) - Panthers Praha (5.)

Preview série

Vzájemné duely v základní části: FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha 10:3, Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA 3:7

1. zápas, 10. dubna

FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha 4:2 (5. Terezie Šešulková, 9. Terezie Šešulková, 40. Nela Škopková, 52. Pavlína Bačová - 4. Markéta Žbánková, 57. Lucie Florianová) ONLINE | VIDEOOHLASY

2. zápas, 11. dubna

FBC ČPP OSTRAVA – Panthers Praha 8:1 (branky: 1. Pavlína Bačová, 5. Denisa Kotzurová, 8. Denisa Kotzurová, 17. Denisa Kotzurová, 27. Paulína Hudáková, 30. Nikola Chalupová, 34. Michaela Mlejnková, 39. Michaela Mlejnková - 32. Veronika Zittová) ONLINE | VIDEOOHLASY

3. zápas, 17. dubna

Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA ONLINE | VIDEO

4. zápas, 18. dubna

Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA ONLINE | VIDEO

videoplatforma Českého florbalu

Tatran Střešovice (4.) - K1 Florbal Židenice (7.)

Preview série

Vzájemné duely v základní části: K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 5:10, Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 2:1

1. zápas, 10. dubna

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 3:1 (branky: 6. Kateřina Seemannová, 22. Mariana Býčková, 59. Veronika Kopecká - 51. Andrea Dernerová) ONLINE | VIDEOOHLASY TRENÉRKA DOMÁCÍHRÁČKA DOMÁCÍTRENÉR HOSTÉHRÁČKA HOSTÉ

2. zápas, 11. dubna

Tatran Střešovice – K1 Florbal Židenice 3:2 (branky: 20. Veronika Kopecká, 47. Lucie Želízková, 48. Kateřina Seemannová - 8. Eva Nečasová, 26. Lucie Romančáková) ONLINE | VIDEOOHLASY

3. zápas, 17. dubna

17.00 K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice (MSH Vodova Brno) ONLINE | VIDEO

4. zápas, 18. dubna

14.00 K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice (MSH Vodova Brno) ONLINE | VIDEO

videoplatforma Českého florbalu

Livesport Superliga

Předvýběr.CZ Florbal MB (1.) - BLACK ANGELS (8.)

Vzájemné duely v základní části: BLACK ANGELS – Předvýběr.CZ Florbal MB 8:9, Předvýběr.CZ Florbal MB – BLACK ANGELS 6:5

Preview série | Rozhovor s Lukášem BaueremRozhovor s Janem Hněvkovským | Rozhovor s Mikulášem Komárkem | Téma o prvním víkendu čtvrtfinále

1. zápas, 27. března

Předvýběr.CZ Florbal MB vs. BLACK ANGELS 16:6 (branky: 3. Mikuláš Komárek, 5. Daniel Šebek, 9. Patrik Suchánek, 16. Jakub Bína, 21. Milan Tomašík, 22. Mikuláš Komárek, 26. Petr Krzyžanek, 28. Milan Tomašík, 30. Jan Natov, 47. Jan Natov, 49. Jiří Curney, 51. Daniel Šebek, 51. Jiří Curney, 51. Mikuláš Komárek, 56. Jan Natov, 58. Milan Tomašík - 26. Jakub Hromada, 30. Tomáš Hanák, 34. Matěj Boček, 42. Martin Obuškevič, 46. Jakub Boček, 54. Tomáš Hanák) ONLINE | VIDEOOHLASY DOMÁCÍ | VIDEOOHLASY HOSTÉ

2. zápas, 28. března

Předvýběr.CZ Florbal MB – BLACK ANGELS 9:5 (branky: 3. Milan Tomašík, 4. Jiří Curney, 14. Daniel Šebek, 25. Jan Řehoř, 30. Martin Tokoš, 32. Jiří Curney, 49. Milan Tomašík, 51. Jan Natov, 53. Daniel Šebek - 8. Jakub Renčín, 10. Jakub Hromada, 21. Tomáš Hanák, 42. Jan Hněvkovský, 44. Matouš Burian) ONLINE | VIDEOOHLASY DOMÁCÍ | VIDEOOHLASY HOSTÉ

3. zápas, 2. dubna

BLACK ANGELS – Předvýběr.CZ Florbal MB 4:9 (branky: 13. Jakub Renčín, 14. Jakub Boček, 18. Adam Bouček, 34. Jan Hněvkovský - 1. Jiří Curney, 7. Martin Tokoš, 14. Jakub Bína, 26. Jakub Bína, 31. Jakub Gruber, 44. Patrik Suchánek, 47. Adam Hemerka, 51. Milan Tomašík, 60. Jan Natov) ONLINE | VIDEOOHLASY

4. zápas, 3. dubna

BLACK ANGELS – Předvýběr.CZ Florbal MB 3:10 (branky: 11. Jakub Boček, 18. Tadeáš Chroust, 51. Jan Kopecký - 2. Jan Natov, 10. Tomáš Chroust, 15. Jan Natov, 19. Daniel Šebek, 26. Daniel Šebek, 27. Tadeáš Chroust, 28. Martin Tokoš, 29. Martin Tokoš, 30. Jakub Bína, 31. Adam Hemerka) online | videoohlasy

videoplatforma Českého florbalu

1. SC TEMPISH Vítkovice (2.) - FBC ČPP OSTRAVA (7.)

Vzájemné duely v základní části: FBC ČPP OSTRAVA – 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:9, 1. SC TEMPISH Vítkovice – FBC ČPP OSTRAVA 11:4

Preview série | Rozhovor s Michalem Sládkem | Rozhovor s Adamem Delongem | Rozhovor s Lukášem Součkem

1. zápas, 27. března

1. SC TEMPISH Vítkovice vs. FBC ČPP OSTRAVA 7:4 (branky: 1. Rostislav Gattnar, 2. Lukáš Hájek, 3. Jiří Besta, 31. Jakub Hubálek, 40. Lukáš Hájek, 41. Adam Delong, 46. Jiří Besta - 10. Marek Lípový, 40. Marcel Jakubec, 43. Marcel Jakubec, 54. Dominik Eichner) ONLINE | VIDEOOHLASY

2. zápas, 28. března

1. SC TEMPISH Vítkovice – FBC ČPP OSTRAVA 6:0 (branky: 2. Filip Čonka-Skyba, 20. Rostislav Gattnar, 21. Adam Delong, 35. Lukáš Hájek, 37. Jiří Besta, 57. Marek Bräuer) ONLINE | VIDEOOHLASY DOMÁCÍ | VIDEOOHLASY HOSTÉ

3. zápas, 1. dubna

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:11 (branky: 1. Wojciech Malajka, 50. Marek Lípový, 57. Filip Šubert - 19. Tomáš Sladký, 33. Rostislav Gattnar, 34. Jan Šebesta, 38. Adam Delong, 41. Jiří Besta, 41. Lukáš Hájek, 42. Marek Bräuer, 45. Šimon Kuczera, 54. Adam Delong, 59. Marek Bräuer, 60. Jakub Hubálek)  ONLINE | VIDEOOHLASY

4. zápas, 3. dubna

FBC ČPP OSTRAVA – 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:9 (branky: 4. Wojciech Malajka, 12. Dominik Eichner, 20. Wojciech Malajka, 52. Nikodem Gawronski - 2. Lukáš Hájek, 3. Marek Bräuer, 7. Šimon Kuczera, 9. Marek Matejčík, 17. Lukáš Hájek, 40. Rostislav Gattnar, 49. Lukáš Hájek, 55. Lukáš Hájek, 60. Rostislav Gattnar) ONLINE | VIDEOOHLASY

videoplatforma Českého florbalu

FbŠ Bohemians (3.) - FAT PIPE FLORBAL CHODOV (5.)

Vzájemné duely v základní části: FbŠ Bohemians – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3, FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FbŠ Bohemians 4:6

Preview série | Rozhovor s Petrem Majerem | Rozhovor s Lukášem Punčochářem | Rozhovor s Markem Vávrou

1. zápas, 27. března

FbŠ Bohemians vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9 (branky: 4. Jakub Šárka, 17. Matyáš Krebner, 17. Ondřej Kawulok, 23. Matyáš Krebner, 24. Jakub Šárka - 8. Daniel Eremiáš, 12. Tomáš Sýkora, 13. Daniel Eremiáš, 22. Ondřej Vošta, 23. Daniel Eremiáš, 32. Jiří Bauer, 41. Tomáš Sýkora, 50. Petr Majer, 53. Petr Majer) ONLINE | VIDEOOHLASY

2. zápas, 28. března

FbŠ Bohemians – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:5 (branky: 6. Michal Vojtíšek, 21. Jakub Šárka, 23. Jakub Šárka, 43. Jakub Šárka, 46. Jakub Buršík, 49. Jakub Šárka, 56. Matěj Pěnička, 59. Jakub Buršík - 1. Daniel Eremiáš, 9. Jiří Koutný, 10. Petr Majer, 35. Jiří Bauer, 59. Jiří Bauer) ONLINE | VIDEOOHLASY

3. zápas, 2. dubna

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FbŠ Bohemians 10:9pn (branky: 4. Tomáš Sýkora, 12. Michal Strnad, 14. Tom Ondrušek, 20. Marek Vávra, 33. Tomáš Sýkora, 38. Tomáš Sýkora, 49. Daniel Eremiáš, 51. Ondřej Mikeš, 58. Marek Vávra, N Tom Ondrušek - 1. Filip Forman, 15. Jakub Šárka, 16. Matyáš Krebner, 24. Jakub Šárka, 30. Filip Forman, 35. Patrik Šebek, 36. Jakub Šárka, 56. Jakub Šárka, 60. Filip Forman) ONLINE | VIDEOOHLASY

4. zápas, 3. dubna

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FbŠ Bohemians 5:4 (branky: 5. Daniel Eremiáš, 7. Marek Vávra, 10. Petr Majer, 38. Jiří Bauer, 59. Martin Řezáč - 29. Matěj Pěnička, 46. Jan Malič, 47. Patrik Šebek, 56. Filip Forman) ONLINE | VIDEOOHLASY

5. zápas, 5. dubna

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:6 (branky: 8. Jakub Šárka, 13. Jakub Šárka, 14. Jakub Buršík, 14. Ivan Tomčo, 19. Matěj Pěnička, 23. Jakub Šárka, 35. Matyáš Krebner, 46. Jakub Šárka - 26. Tom Ondrušek, 32. Daniel Eremiáš, 36. Daniel Eremiáš, 36. Ondřej Plíhal, 40. Petr Majer, 50. Ondřej Mikeš) ONLINE | VIDEOOHLASY

6. zápas, 7. dubna

FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FbŠ Bohemians 7:3 (branky: 4. Martin Řezáč, 12. Marek Vávra, 28. Marek Vávra, 39. Daniel Eremiáš, 54. Petr Majer, 55. Daniel Eremiáš, 56. Petr Majer - 2. Matyáš Krebner, 26. Filip Forman, 56. Mikuláš Forman) ONLINEVIDEOOHLASY

videoplatforma Českého florbalu

Tatran Teka Střešovice (4.) - ACEMA Sparta Praha (6.)

Vzájemné duely v základní části: ACEMA Sparta Praha – Tatran Teka Střešovice 9:6, Tatran Teka Střešovice – ACEMA Sparta Praha 5:6p

Preview sérieRozhovor s Milanem FridrichemRozhovor s Lukášem Ujhelyim | Rozhovor s Dominikem Benešem | Rozhovor s Michalem Zemanem

1. zápas, 27. března

Tatran Teka Střešovice vs. ACEMA Sparta Praha 5:7 (branky: 19. Ondřej Vítovec, 21. Martin Šindelář, 34. Ondřej Vítovec, 49. Jonáš Kreysa, 53. Milan Meliš - 4. Jakub Kolstrunk, 15. Josef Juha, 39. Josef Juha, 50. Lukáš Ujhelyi, 52. Michal Zeman, 55. Mikuláš Krbec, 60. Milan Garčar) ONLINE | VIDEOOHLASY DOMÁCÍ | VIDEOOHLASY HOSTÉ

2. zápas, 28. března

Tatran Teka Střešovice – ACEMA Sparta Praha 6:4 (branky: 8. Milan Meliš, 27. Martin Šindelář, 32. Milan Meliš, 54. Bohumil Piskáček, 60. Filip Langer, 60. Petr Brautferger - 43. Jan Marvánek, 43. Josef Juha, 49. Jan Marvánek, 54. Lukáš Ujhelyi) ONLINE | VIDEOOHLASY DOMÁCÍ | VIDEOOHLASY HOSTÉ

3. zápas, 2. dubna

ACEMA Sparta Praha – Tatran Teka Střešovice 5:3 (branky: 2. Mikuláš Krbec, 3. Josef Juha, 28. Matěj Čermák, 28. Mikuláš Krbec, 50. Michal Zeman - 11. Matěj Havlas, 15. Martin Šindelář, 50. Bohumil Piskáček) ​ONLINE | VIDEOOHLASY

4. zápas, 3. dubna

ACEMA Sparta Praha – Tatran Teka Střešovice 5:4pn (branky: 13. Dominik Beneš, 25. Jakub Kolstrunk, 28. Kristián Kozák, 32. Jakub Kolstrunk, N Marek Zouzal - 27. Filip Langer, 27. Martin Pánek, 29. Matěj Havlas, 35. Bohumil Piskáček) ONLINE | VIDEOOHLASY

5. zápas, 5. dubna

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha 5:3 (branky: 12. Milan Meliš, 20. Filip Langer, 50. Matěj Havlas, 55. Filip Langer, 56. Martin Šindelář - 13. Lukáš Ujhelyi, 48. Radim Křenek, 55. Marek Zouzal) ONLINE | VIDEOOHLASY DOMÁCÍ | VIDEOOHLASY HOSTÉ

6. zápas, 7. dubna

ACEMA Sparta Praha – Tatran Teka Střešovice 9:5 (branky: 2. Dominik Bartoš, 12. Michal Pažák, 12. Dominik Beneš, 28. Milan Garčar, 32. Dominik Beneš, 33. Lukáš Ujhelyi, 35. Marek Zouzal, 52. Josef Juha, 55. Radim Křenek - 45. Filip Langer, 49. Filip Langer, 51. Jakub Kolísko, 56. Martin Šindelář, 60. Matěj Havlas) ONLINEVIDEOHLASY

videoplatforma Českého florbalu

Postupující do semifinále: Mladá Boleslav, Vítkovice, Sparta Praha, Chodov

Předvýběr.CZ Florbal MB (1.) - FAT PIPE FLORBAL CHODOV (5.)

Vzájemné duely v základní části: Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3pn, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:8

1. zápas, 1. května

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

2. zápas, 2. května

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

3. zápas, 8. května

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB

4. zápas, 9. května

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB

1. SC TEMPISH Vítkovice (2.) - ACEMA Sparta Praha (6.)

Vzájemné duely v základní části: 1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 5:3, ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:7

1. zápas, 1. května

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha

2. zápas, 2. května

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha

3. zápas, 8. května

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice

4. zápas, 9. května

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Tabulka soutěže

Obrázek