BOLESLAV UDRŽELA TĚSNÉ VEDENÍ A JE V SUPERFINÁLE!

31. 3. 2022

Série mezi Mladou Boleslaví a Spartou dospěla do svého šestého dílu, v němž chtěli Pražané vybojovat rozhodující klání. To se jim ovšem i přes stíhací jízdu ve třetí třetině nepovedlo. Středočeši ovládli vyrovnané semifinále poměrem 4:2 na zápasy a v O2 areně budou obhajovat titul v superfinále!

Semifinále Livesport Superligy
ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

Za stavu 3:2 se série vrátila zpět do Prahy, kde chtěli domácí odvrátit konec sezóny. Na první branku Mladé Boleslavi zareagovali už po 48 vteřinách, jenže Středočeši si ještě před první přestávkou vzali zpět vedení, které ve druhé části ještě navýšili. Když ve 46. minutě zvyšoval Curney už na 4:1, vypadalo to se sparťany hodně špatně.

Ti ovšem utkání nezabalili a začali dotahovat. Na Čermákovu trefu navázal necelých sedm minut před koncem Zouzal a rázem už to bylo pouze o gól. Hosté ale nakonec těsný náskok s vypětím všech sil udrželi. Počtvrté v řadě tak do superfinále postupuje Mladá Boleslav, která si v něm zopakuje sedm let starý souboj se Střešovicemi.

Branky: 12. Ujhelyi, 48. Čermák, 54. Zouzal - 11. Suchánek, 16. Gruber, 24. Zakonov, 46. Curney.
Rozhodčí: Gavlas - Mikula.Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváků: 1017. Zásahy brankářů: Beneš 8 - Bauer 15. Konečný stav série2:4. | ONLINEČT sport