TATRAN VYDŘEL MEČBOL V PRODLOUŽENÍ, SOKOLI VEDOU V PLAY-DOWN

26. 3. 2022

Na hřišti soupeře se přiblížil postupu do superfinále Tatran Střešovice. Ve Vítkovicích získal mečbol za úspěch v prodloužení, o němž rozhodl David Šimek. Duel druhého semifinále zvládla Boleslav nad Spartou, nechyběla ani bitva o udržení mezi Hattrickem a Pardubicemi.

3. utkání semifinále play-off
FBŠ ACEMA Sparta Praha – Předvýběr.CZ Florbal MB 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

Nejdříve se dostala do solidního náskoku Boleslav, která se prosadila dvěma góly v první třetině. Sparťané odpověděli až ke konci prostřední fáze kontaktní trefou a srovnání si zajistili před závěrečnou desetiminutovkou. Finiš ovšem ovládli Středočeši potom, co Milan Tomašík a Marek Korych upravili na 4:2 pro hosty. V sérii se tak vrací do vedení Boleslav, konkrétně 2:1 na zápasy.

Branky: 38. Ujhelyi, 50. Zouzal – 8. Koláčný, 19. Chroust, 52. Tomašík, 56. Korych. Rozhodčí: Čížek – Laštovička. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváků: 537. Zásahy brankářů: Beneš 14 – Bauer 10. ONLINE | OHLASY TRENÉŘI | OHLASY HRÁČI

► KUPUJTE VSTUPENKY NA SUPERFINÁLE!

1. SC TEMPISH Vítkovice – Tatran Střešovice 4:5p (0:0, 1:0, 3:4 – 0:1)

Semifinálový mečbol patří po sobotě Tatranu díky třetí výhře v sérii s Vítkovicemi. Pražané uspěli v prodloužení brankou Davida Šimka, jenž už srovnával patnáct sekund před koncem normální hrací doby. Ostravané třikrát vedli o gól, soupeř se ale vždy dotáhl a v bonusovém čase výsledek převrátil.

Branky: 36. Hubálek, 48. Besta, 56. Hubálek, 59. Gattnar – 41. Havlas, 48. Čermák, 51. Havlas, 60. Šimek, 65. Šimek. Rozhodčí: Gavlas – Mikula. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváků: 230. Zásahy brankářů: Souček 17 – Kříž 22. ONLINE | OHLASY

3. utkání 2. kola play-down
FBŠ Hummel Hattrick Brno – SOKOLI Pardubice 5:6 (1:3, 2:1, 1:2)

Pardubice zvládly první třetinu mnohem efektivněji než Brno a ujaly se vedení 3:1. V následující části zápasu potom ještě odskočily, jenže Hattrick zápas skvěle zdramatizoval dvěma góly během dvaceti sekund. Sokoli navíc čelili po pauze pětiminutovému oslabení, z něhož soupeř vytěžil vyrovnání. Zbytek času ale vycházel lépe hostům a urvali výsledek ve svůj prospěch.

Branky: 10. Lhota, 36. Bednář, 37. Jalový, 48. Hronek, 60. Kůra – 2. Pakosta, 13. Šmíd, 17. Zozulák, 22. Žáček, 57. Pakosta, 59. Zozulák. Rozhodčí: Kropáček – Novák. Vyloučení: 2:1, navíc Nezval (PAR) 5min. Využití: 1:1. Zásahy brankářů: Kolajta 5 – Haleš 15. ONLINE | OHLASY TRENÉR DOMÁCÍ | OHLASY HRÁČ DOMÁCÍ | TRENÉR HOSTÉ | HRÁČ HOSTÉ