{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


STUDIO FLORBAL NABÍDNE PŘÍMÝ PŘENOS VÝBĚRU SOUPEŘŮ

Obrázek ke článku
2. 3. 2021

Poslední Studio florbal v základní části Livesport Superligy bude speciální, kromě zápasu Tatranu Střešovice se Spartou totiž přinese v přímém přenosu i následný výběr soupeřů pro čtvrtfinále play-off. Společně s oznámením dvojic pro úvodní fázi vyřazovacích bojů budou k vidění i bezprostřední reakce zástupců zúčastněných mužstev. Studio začíná v neděli v 16.45 hodin na videoplatformě Českého florbalu.

O co se ještě hraje? Nejzajímavějším je zřejmě souboj o třetí místo. Aktuálně jej hájí po pondělní výhře nad Chodovem hráči Bohemians, přeskočit je ale může Tatran. K tomu potřebuje v neděli v rámci Studia florbal pokořit Spartu, se kterou ale prohrál už třikrát v řadě.

I šestá Sparta se stále může posunout superligovou tabulkou výš. Na pátý Chodov, který už má v základní části odehráno kompletních 26 duelů, ztrácí před víkendem dva body.

Specifikem posledního kola je čas začátků utkání. Všech šest nedělních zápasů totiž stejně jako loni odstartuje přesně v pět hodin. Jedinou výjimkou bylo pondělní předehrávané televizní klání mezi Chodovem a Bohemians.

Studio florbal nabídne na videoplatformě Českého florbalu předzápasové rozbory, vstupy z ostatních utkání a především výběr protivníků s ohlasy trenérů příslušných klubů. Jak takový proces volby funguje? Jednoduše. Jako první bude vybírat Mladá Boleslav, vítěz základní části. Volit může z týmů na pátém až osmém místě, tedy z Chodova, Sparty, Ostravy a Black Angels, nováčků v play-off. Jako druhé půjdou na řadu Vítkovice, po nich bude následovat buď Tatran, nebo Bohemians.

Hlavním průvodcem Studiem florbal bude Jiří Kalemba, expertem Jaroslav Berka a očekávané utkání mezi Tatranem a Spartou bude komentovat Martin Kozák.

Tabulka soutěže

Obrázek