{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


SUPERLIGOVÝ VÝBĚR SOUPEŘŮ V PŘÍMÉM PŘENOSU STUDIA FLORBAL

Obrázek ke článku
26. 2. 2020

Druhého dílu STUDIA FLORBAL se fanoušci dočkají už v neděli 1. března od 16:45. Klíčovým duelem bude boj o play-off mezi Českou Lípou a Královskými Vinohrady, diváci se ale opět mohou těšit na cestování mezi jednotlivými superligovými hřišti, protože hrát se bude zároveň dalších šest utkání. Na zápasové vysílání navíc naváže přenos věnovaný výběru soupeřů pro čtvrtfinále play-off.​

Po premiéře ze čtyřiadvacátého kola Superligy florbalu je další díl speciálního komentovaného vysílání plánován na tuto neděli, kdy propojí superligová kolbiště v rámci posledního kola základní části Superligy florbalu.

Studiem opět provede Jiří Kalemba, utkání bude komentovat Martin Kozák. Hosty z florbalového prostředí pak budou Jan Barák a Martin Richter.

Jak takové vysílání vypadá? Podívejte se na ZÁZNAM prvního STUDIA FLORBAL

Specifikem posledního kola je čas začátku utkání. Všech sedm zápasů totiž odstartuje přesně v pět hodin. Stejný princip se objevil také u předposledního kola, jedinou výjimkou bylo pondělní televizní klání.

Důvod je jednoduchý: aby se v případě, že v posledním kole ještě o něco jde, nedalo kalkulovat s výsledky ostatních utkání, ani z toho nikoho podezírat. A v právě finišující základní části jde ještě o hodně. Osmý a dvanáctý celek tabulky totiž dělí pouhé dva body. O dvě místa v play-off nyní bojuje až šest týmů, protože jisto není ani na sedmé příčce.

Hlavním komentovaným utkáním bude měření sil České Lípy a Královských Vinohrad. Lípa potřebuje bodovat, aby unikla bojům o setrvání v Superlize, které ji hrozí, pokud se neposune ze své aktuální pozice. Teoreticky by mohla pomýšlet i na play-off. Vinohrady jsou na tom o trochu lépe, momentálně se nachází na bezpečné deváté příčce, ale v případě nezdaru mohou skončit v bojích o záchranu.

Právě konečné umístění bude klíčové pro následující program STUDIA FLORBAL. Týmy na čele tabulky v čele s Mladou Boleslaví totiž budou volit své soupeře pro čtvrtfinále a k mání je zatím jediný tým, o ostatních se rozhodne až v nedělních duelech. Volby favoritů a komentáře trenérů superligových týmů poskytneme v navazujícím vysílání přímého přenosu.

STUDIO FLORBAL + Výběr soupeřů (SUPERLIGA)– neděle 1. března, začátek v 16:45

Sledovat vysílání bude možné také na chytrých televizích prostřednictvím HbbTV ČT sport (červené tlačítko ovladače).

Kompletní výběr soupeřů bude možné sledovat zde: www.ceskyflorbal.cz/vyber-souperu.

Tabulka soutěže

Obrázek