TECHNOLOGOVÉ OPĚT ÚSPĚŠNÍ, SKV INKASOVALO 13 GÓLŮ

8. 3. 2020

Vinohrady vkročily do první třetiny skvěle, když dokonce nad Mladou Boleslaví vedli. Od druhé třetiny ale domácí nepustili soupeře ke skórování a jedenácti góly rozhodli o dalším průběhu duelu. Výsledek jako přes kopírák, Boleslav zdolala SKV 13:3 a vede sérii 2-0.

13 : 3
2:35:06:0 -:-
Branky: 8. Jakub Bína, 14. Milan Tichý, 22. Tomáš Chroust, 29. Jan Natov, 30. Jan Natov, 32. Tadeáš Chroust, 34. Tadeáš Chroust, 42. Milan Tichý, 54. Tadeáš Chroust, 56. Tomáš Chroust, 58. Milan Tomašík, 59. Jakub Bína, 60. Milan Tomašík - 12. Jan Linhart, 14. Lukáš Gregor, 20. Martin Skřivánek

Televizní přenos odstartovalo přesné zakončení Jakuba Bíny z osmé minuty, které nakoplo všechny aktéry kupředu. Vinohrady dokázaly v první třetině dvakrát srovnat a ve dvacáté minutě se dostaly poprvé, ale také naposledy, do vedení. Po přestávce to už bylo zcela na jednu bránu. Zpočátku druhého dějství obstaral trefu na 3:3 Tomáš Chroust, čímž odstartoval brankostroj domácího celku.

Mladoboleslavská družina sestřelila své protivníky hlavně slepenými góly, kterými odskakovala do nebezpečného vedení. Hattrickem zazářil Tadeáš Chroust, kterému stačilo na tři zásahy okolo dvaceti minut. Pražané se od začátku druhé třetiny nedostávali tolik ke střeleckým pokusům, čímž vystavili z tempa Petra Musila. Ten si připsal deset zákroků ze třinácti pokusů. Roli nahrávače obstarával v neděli večer Jiří Curney, jehož tři asistence pomohly Janu Natovovi a Jakubu Bínovi k rozvlnění sítě za zády Martina Dejmala.

Domácí v posledních dvaceti minutách mířili přesně celkem šestkrát, a tak zápas dopadl výsledkově stejně, jako ten první. Série se za stavu 2-0 ve prospěch loňských vicemistrů přesouvá do hlavního města.