{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek

​​

TIPSPORT SUPERLIGA: DO BOLESLAVI MÍŘÍ PARDUBICE, LÍDRA ČEKÁ LIBEREC

Obrázek ke článku
17. 11. 2018

Víkendové dvojkolo má své pokračování. Tipsport Superliga přinese v neděli zápasy 14. kola, které mohou opět pozměnit pořadí týmů. Boleslav chce odpovědět na minulou výhru Vítkovic a bodovat nad Pardubicemi. Tím by se Technology vrátilo na druhou pozici. Dále se do hry zapojí například i vedoucí Sparta na půdě Liberce.

Sparťané aktuálně vedou soutěž o čtyři body. Utkání s Libercem je tak příležitostí k tomu, aby náskok ještě zvýraznili. V pátečním duelu podlehli Severočeši Otrokovicím, zatímco Sparta měla volno. Pro Pražany půjde o první ligový souboj po dvou týdnech. Takto dlouhou pauzu absolvovala i Mladá Boleslav, kterou čekají Pardubice. Pokud Technology zvítězí, vrátí se opět na druhé místo, kde je předběhly Vítkovice.

Po předchozí výhře se Bulldogs dostali na osmou příčku. A toto umístění se pokusí obhájit proti Královským Vinohradům. Pražští florbalisté výsledkově nezvládli minulá dvě utkání, a proto jim patří 13. pozice. Přiblížit se ke svému soupeři ve vzájemném zápase mohou Střešovice. Hráči Tatranu dostanou možnost snížit ztrátu na čtvrtý Chodov na jediný bod.

Poslední Znojmo zabojuje o třetí vítězství v sezóně na hřišti České Lípy. Obě mužstva v pátek prohrála, přesto bude za favorita považován domácí tým. A to hlavně proto, že dosud nasbíral o sedm bodů více než jeho rival. Do akce vstoupí také Panthers Otrokovice proti FbŠ Bohemians, kteří obstarají duel devátého celku s desátým.


Program 14. kola Tipsport Superligy
Neděle 18. listopadu

16.00 FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha   online / video

17.00 Technology Florbal MB - Sokol Pardubice   online / video

18.00 TJ Sokol Královské Vinohrady - Bulldogs Brno   online / video

18.00 Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV   online / video

18.00 FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Znojmo LAUFEN CZ   online / video

18.00 Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians   online / video

Tabulka soutěže
Obrázek