{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

TIPSPORT SUPERLIGA: NA PROGRAMU JE PŘEDVÁNOČNÍ KOLO

Obrázek ke článku
20. 12. 2018

Nejvyšší soutěž mužů čeká poslední kompletní kolo roku 2018. Elitní týmy se do něj zapojí během čtvrtka, pátku i soboty. O návrat na první místo tabulky se pokusí Sparta proti Střešovicím, tomu ale bude chtít zabránit Boleslav v duelu s Bohemians. Bitva o play-off bude pokračovat mezi Bulldogs Brno a Panthers Otrokovice.

Sparťané nastoupí k zápasu 17. kola už ve čtvrtek, a to proti Tatranu Střešovice. Domácí hráči budou usilovat o návrat na první pozici soutěže, o kterou přišli po prohře s Bohemians. Ani Tatran však v předchozím utkání neuspěl, když ani napodruhé nezvládl souboj s Královskými Vinohrady.

Právě tlak Sparty bude odrážet aktuální lídr Mladá Boleslav. Florbalisté Technology zamíří na hřiště Bohemians v rámci pátečního School Matche 2018, jenž startuje už v 10:00. Na přiblížení k příčkám play-off pak pomýšlí Pardubice, na něž však čeká pátý Liberec.

Florbal nabídne i televizní vysílání ČT Sport. Od sobotních 12 hodin bude připraven přenos z utkání Brno–Otrokovice. Náskok tří bodů na svého soupeře si sice hlídají Bulldogs, ale také Panthers stále mají šanci na vyřazovací část. Body z tohoto duelu proto budou mít velký význam v celkovém pořadí.

Průběžně třetí Vítkovice narazí na Českou Lípu, jež se pohybuje na hranici play-down. Ostravané by si výhrou pojistili své momentální místo a případně se dotáhli na druhou Spartu. K tomu by ovšem bylo nutné, aby Pražané nezískali žádný bod. Českolipští hráči naopak chtějí zasáhnout do situace kolem osmé příčky.

O jednu pozici pod Vítkovicemi se pokusí o skok výše tabulkou Chodov. Ten bude papírovým favoritem proti FBC Ostrava. Vyrovnaný zápas lze očekávat mezi Znojmem a Vinohrady, což jsou mužstva z úplného spodku Tipsport Superligy.


Program 17. kola Tipsport Superligy
Čtvrtek 20. prosince

18.45   ACEMA Sparta Praha – Tatran Teka Střešovice online / video

Pátek 21. prosince

10.00   FbŠ Bohemians – Technology Florbal MB online / video

18.00   Sokol Pardubice – FBC Liberec online / video

Sobota 22. prosince

12.10   Bulldogs Brno – Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE online / video

16.30   1. SC TEMPISH Vítkovice – FBC 4CLEAN Česká Lípa online / video

17.00   FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA online / video

18.00   TJ Znojmo LAUFEN CZ – TJ Sokol Královské Vinohrady online / video

Tabulka soutěže

Obrázek