{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek

TŘINÁCT GÓLŮ V DERBY: POSLEDNÍ ZNOJMO PŘESTŘÍLELO BULLDOGS

Obrázek ke článku
5. 2. 2019

V televizním zápase uspěl poslední tým Tipsport Superligy. Utkání 23. kola zvládlo Znojmo, které před kamerami ČT Sport porazilo Bulldogs Brno 9:4. Díky tomu se rozdíl mezi oběma celky snížil na pět bodů.

9 : 4
1. část
2. část
3. část
ProdlouženíOdehráno
2:02:15:3 -:-
Branky: 5. Tomáš Kucharič, 16. Filip Horák, 28. Tomáš Kucharič, 35. Martin Pánek, 46. Miroslav Kladivo, 46. Filip Horák, 53. Martin Pánek, 58. Jan Novák, 60. Tomáš Kucharič - 36. Petr Koláčný, 50. Martin Ulman, 59. Tomáš Kadavý, 60. Petr Koláčný


Dobrý náskok si Znojmo vytvořilo už v první třetině. Během ní se střelecky prosadili Tomáš Kucharič a Filip Horák. Podobným způsobem pak domácí florbalisté pokračovali také v prostřední části hry, kdy Brňané začali ztrácet 0:4. Herní vzpruhou pro hosty však mohlo být snížení Petra Koláčného na 1:4, což jim stále dávalo naději do poslední dvacetiminutovky. Mužstvo Znojma ale brzy opět odskočilo ve skóre a Bulldogs korigovali stav až před koncem duelu. Jihomoravské derby proto dopadlo úspěchem domácích 9:4.

V individuálních statistikách se blýskl na straně vítězů vedle Kuchariče (3+1) i Martin Pánek (2+2). Bulldogs naopak nestačily ani dvě trefy Koláčného. V tabulce Tipsport Superligy to tak znamená, že se Znojmo pomalu dotahuje právě na předposlední Brno. Oba týmy aktuálně dělí pět bodů a ze základní části stále zbývá odehrát tři zápasy.

„Bohužel jsme podali ustrašený výkon. Na rozdíl od domácích, kteří šli bez rozmýšlení do každého souboje. Bát jsme se přestali, až když bylo rozhodnuto o výsledku utkání,“ konstatoval trenér hostů. Znojmo tak dosáhlo na svoji vůbec první výhru z domácího prostředí v sezóně.

Další utkání čekají Brno a Znojmo v neděli 10. února. Zatímco Bulldogs budou doma hostit Tatran Střešovice, svěřenci Jana Šťastníka přivítají Chodov.

Tabulka soutěže

​​​​​

Obrázek