{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

V TIPSPORT SUPERLIZE ZAČNE SEMIFINÁLE, SEDMÝ ZÁPAS PŘINESE PLAY-DOWN

Obrázek ke článku
22. 3. 2019

Vrchol sezóny se nezadržitelně blíží. Dalším krokem k němu bude semifinále Tipsport Superligy, jež začíná už o tomto víkendu. Kromě bojů Boleslav–Chodov a Sparta–Vítkovice však proběhne i rozhodující utkání play-down mezi Vinohrady a Znojmem.

Vítěz základní části z Mladé Boleslavi vyřadil ve čtvrtfinále Otrokovice. A věří si také do nadcházející fáze play-off. Pro semifinále si vybral za soupeře Chodov, který ukončil sezónu FBC Ostrava. I když Středočeši vypadají jako papírový favorit, v letošním ročníku se jim proti svěřencům Davida Podhráského zatím příliš nedařilo. Výsledky ze základní části jsou 5:6 a 5:10 v jejich neprospěch. Nedělní semifinále této série bude živě vysílat televizní stanice ČT Sport.

Mezi nejlepší čtveřicí soutěže nechybí ani Sparta Praha, která si na začátek play-off poradila s Bohemians. Na ni zbyly do semifinále Vítkovice, jejichž cesta vedla přes klasického rivala Tatran Střešovice. Dá se očekávat vyrovnaná série, protože velmi těsné byly i vzájemné duely během základní části. V nich napoprvé uspěli Pražané (5:4), ale odveta dopadla lépe pro Ostravany (5:4p).

Bude se ale bojovat i na úplně jiné frontě. Série prvního kola play-down mezi Královskými Vinohrady a Znojmem dospěla až k rozhodujícímu sedmému zápasu, kde vítěz bere vše. V sobotu 23. března se tak v hale Jedenáctka ukáže, kdo definitivně zlomí sérii na svoji stranu a zachrání se v superlize.


Program Tipsport Superligy
Sobota 23. března

17.00   TJ Sokol Královské Vinohrady – TJ Znojmo LAUFEN CZ online / video

17.00   ACEMA Sparta Praha – 1. SC TEMPISH Vítkovice online / video

19.30   Technology Florbal MB – FAT PIPE FLORBAL CHODOV online / video

Neděle 24. března

17.00   ACEMA Sparta Praha – 1. SC TEMPISH Vítkovice online / video

20.15   Technology Florbal MB – FAT PIPE FLORBAL CHODOV online / video

Tabulka soutěže

​​

Obrázek