{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

VÍTKOVICE PŘIVÍTAJÍ VE ŠLÁGRU KOLA CHODOV

Obrázek ke článku
15. 11. 2018

Páteční den nabídne z 13. kola Tipsport Superligy mužů hned pětici zápasů. Od devatenácti hodin začnou zápasy ve Znojmě a ve Vítkovicích. O hodinu později se rozehraje zápas mezi Bohemians a Českou Lípou. Ve stejný čas pak vypukne utkání také v Brně, kam bude zajíždět ostravské FBC. Poslední páteční duel začne o půl deváté v Liberci, kde se představí Otrokovice.

Po reprezentační přestávce se opět rozehrají zápasy nejvyšší soutěže mužů. Znojmo v rámci 13. kola vyzve na domácí palubovce střešovický Tatran. Znojmo je se šesti body na poslední pozici v tabulce a Střešovice jsou momentálně na šesté příčce s rovnými dvaceti body. Šlágr kola se odehraje od sedmi hodin ve Vítkovicích, kam zavítá Chodov. Týmy mají po dvanáctém kole shodný počet bodů, a tak se bude jednat o přímý souboj o třetí příčku v tabulce. Na hřišti budou svádět minisouboj také Adam Delong a Tom Ondrušek, kteří se nacházejí v první pětici kanadského bodování Tipsport Superligy. Chodovský sniper má na Adama Delonga náskok pěti bodů.

Od osmi hodin se rozehraje utkání na Děkance, kde se střetnou domácí Bohemians s Českou Lípou. Oba celky od sebe dělí dva body, a tak se diváci mohou určitě těšit na pořádnou bitvu. Bohemians jsou po dvanácti zápasech na dvanácté pozici a Česká Lípa je na osmém místě. Domácí si budou muset pohlídat především Radka Krajcigra, který je se sedmadvaceti kanadskými body na čtvrté příčce v bodování.

Předposlední duel se odehraje v Brně mezi Bulldogs a Ostravou. Brno se po nepovedeném začátku sezóny začíná pomaličku zvedat. Momentálně je s dvanácti body na desáté pozici. Ostravské FBC bychom pak našli na příčce sedmé s body devatenácti. Poslední páteční zápase se odehraje v Liberci mezi tamějším týmem a Otrokovicemi. Liberec zatím patří mezi překvapení sezóny, neboť je s čtyřiadvaceti body na solidním pátém místě. To Otrokovice se momentálně hodně trápí, už tři zápasy jsou bez bodu a aktuálně jsou na jedenácté pozici.

PÁTEČNÍ PROGRAM 13. KOLA TIPSPORT SUPERLIGY:

19:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ - Tatran Teka Střešovice

19:00 1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

20:00 Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

20:00 FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa

20:30 FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Tabulka soutěže

Obrázek