VÍTKOVICE V TEPLICÍCH VYHRÁLY, DŮLEŽITÉ VÝHRY PRO OSTRAVU A BLACK ANGELS

23. 2. 2020

Předposlední kolo základní části mužské Superligy přineslo velmi zajímavé výsledky. Výjezdní utkání v Teplicích ovládly Vítkovice, Ostrava zvládla porazit Tatran, Black Angels zaskočili Otrokovice a Hattrick vydřel divokou výhru proti Liberci.

Panteři nevstoupili do utkání proti Black Angels zrovna ideálně, když po sedmi minutách prohrávali 0:3. I přes nepříznivý výsledek se dokázali dostat ve třetí třetině na chvíli do vedení, jenže Pražané třemi góly definitivně rozhodli o svém úspěchu. Na výjezdním utkání v Plzni byla vidět dobrá práce Ostravy. FBC pustilo Tatran do hry až v závěrečné části, i přes to ale uhlídala vedení 9:4. Hattrickem se blýskli Michal Sládek a Panu Kotilainen. Vinohrady v boji o play-off padly Vítkovicím. Výjezdní utkání, které sledovalo téměř čtyři stovky diváků, dopadlo lépe pro rytíře, jimž oživl hattrickem Lukáš Hrubý. Ostrava, Vinohrady, Black Angels a Liberec usilovně bojují o místenku v play-off.

Florbalistům zpod Ještědu to ale tentokrát proti Hattricku Brno nevyšlo. I přes sedmigólový příděl do brněnské brány během posledních dvaceti minut hosté nezvítězili a padli nováčkovi Superligy o jediný gól. Bohemians díky výhře nad Pardubicemi ještě mohou poskočit na čtvrté místo, avšak musí spoléhat na selhání Sparty v posledním utkání. V zápase proti Pardubicím zazářil Jakub Šárka, který obstaral šedesát procent branek. Sparťané v domácím prostředí porazili Českou Lípu o tři góly, čímž svým protivníkům zkomplikovali cestu do nejlepší osmičky.