{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ZMĚNY V SKV. NA LAVIČCE KONČÍ KOTLAS S BOUŠOU

Obrázek ke článku
11. 5. 2022

Superligový klub z Královských Vinohrad je momentálně bez trenérského vedení. Po sezoně na jeho lavičce skončila dosavadní dvojice Michal Kotlas – David Bouša. Kdo se po končící dvojici chopí kormidla, zatím vedení klubu neoznámilo.

Trenérský tandem splnil největší výzvu uplynulé sezony, kterou byla záchrana v superlize. Po základní části patřilo Vinohradům předposlední místo, v 1. kole play-down však v šesti zápasech zdolaly Pardubice a mohly tak v klidu oslavit udržení se.

Své rozhodnutí nepokračovat u superligového kádru trenéři sdělili hráčům na následné týmové večeři. „S Michalem jsme se rozhodli v trénování týmu dál nepokračovat. Vážíme si možnosti, kterou nám vedení SKV před třemi lety dalo a tímto bych chtěl všem poděkovat. Původní domluva byla na jeden rok, nakonec z toho byly tři a já věřím, že jsme za tu dobu předali týmu jen to dobré, ať už z florbalového nebo osobního hlediska,“ říká v rozhovoru pro web SKV Bouša.

„Věděli jsme, že jdeme do týmu s jinými možnostmi a ambicemi, než na jaké jsme byli zvyklí na Chodově. Hodně lidí se nám divilo. Ničeho ale nelitujeme. Přišli jsme do klubu, kde jsme potkali hodně nadšenců, kteří se o klub starají. Díky tomu se na SKV cítíte trochu jako ve své druhé rodině. Nikdy nám do naší práce nikdo nevstupoval a vždy, když jsme měli pocit, že jsme slabým článkem, dostali jsme důvěru. Za to děkuji,“ doplňuje jej Kotlas.

Tabulka soutěže

​​

Obrázek