ZNOJMO ODVRÁTILO NA DOMÁCÍ PŮDĚ BRNA PRVNÍ MEČBOL

9. 4. 2019

Znojmo před sebou mělo v úterý nelehký úkol, na venkovním hřišti muselo bojovat o odvrácení konce série 2. kola play down s Bulldogs. To se mu povedlo, když i díky hattricku Kuchariče vyhrálo 4:2 a snížilo stav série na 3:2 pro Brno.

2 : 4
1:01:30:1 -:-
Branky: 17. Dominik Sláma, 29. Tomáš Pešek - 21. Tomáš Kucharič, 31. Tomáš Kucharič, 33. Tomáš Kucharič, 60. Martin Šindelář

Bulldogs byli v první třetině střelecky aktivnější a v jejím závěru se také dočkali úvodní branky utkání, při rychlém protiútoku úspěšně zakončoval Sláma. Ještě před koncem třetiny dostalo Znojmo nabídnutou možnost skórovat v přesilovce, ta se přenesla i do druhé části a čtyři vteřiny před jejím koncem se prosadil z levé strany Kucharič. Ve 29. minutě využili domácí svého aktivního napadání, na útočné polovině vybojovali balonek a Pešek je poslal podruhé do vedení. To jim však nevydrželo příliš dlouho, po dvou minutách po špatné rozehrávce srovnával Kucharič. A ve 33. minutě už Tomáš Kucharič zkompletoval hattrick, když se v početní výhodě prosadil z téměř totožného místa jako při první brance – 2:3.

Naopak domácím se nedařilo využít přesilovku, v brance neproměnili ani jednu ze tří. V závěru zápasu se ještě pokusili srovnat při hře bez brankáře, při níž pečetil výhru Znojma trefou do prázdné brány Šindelář. „Rozhodla naše nedisciplinovanost, Znojmo využilo přesilovky, my ne,“ viděl důvod porážky domácí trenér.