{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

    SESTŘIHY

    24. dubna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno
    23. dubna 2022 18:00
    Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno
    17. dubna 2022 18:00
    Bulldogs Brno - Sokoli Pardubice
    16. dubna 2022 18:00
    Bulldogs Brno - Sokoli Pardubice
    10. dubna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno
    29. března 2022 19:30
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    29. března 2022 19:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. března 2022 18:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    27. března 2022 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice
    27. března 2022 17:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    26. března 2022 19:30
    ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
    26. března 2022 17:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    20. března 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    20. března 2022 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    19. března 2022 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    19. března 2022 18:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    19. března 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    10. března 2022 20:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    10. března 2022 18:30
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    8. března 2022 20:30
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    8. března 2022 19:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    8. března 2022 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    6. března 2022 17:30
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    6. března 2022 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    6. března 2022 17:00
    FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
    6. března 2022 16:30
    BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
    5. března 2022 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    5. března 2022 19:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    5. března 2022 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    5. března 2022 17:00
    FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
    3. března 2022 20:00
    FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
    27. února 2022 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    27. února 2022 17:30
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    27. února 2022 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. února 2022 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
    27. února 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    27. února 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    26. února 2022 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    26. února 2022 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    26. února 2022 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    26. února 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    26. února 2022 16:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    20. února 2022 17:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
    20. února 2022 17:00
    FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
    19. února 2022 20:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
    19. února 2022 15:00
    BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    13. února 2022 17:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
    13. února 2022 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    13. února 2022 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
    13. února 2022 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
    13. února 2022 17:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    13. února 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
    13. února 2022 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
    9. února 2022 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
    8. února 2022 19:00
    Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
    8. února 2022 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    6. února 2022 18:30
    ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
    6. února 2022 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    6. února 2022 17:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
    2. února 2022 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice
    1. února 2022 20:00
    BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    30. ledna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    30. ledna 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    30. ledna 2022 17:00
    FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    30. ledna 2022 17:00
    BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians
    30. ledna 2022 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    28. ledna 2022 20:45
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    23. ledna 2022 18:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
    23. ledna 2022 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
    16. ledna 2022 17:00
    FBC Liberec - FbŠ Bohemians
    16. ledna 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    16. ledna 2022 17:00
    SKV Florbal - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    15. ledna 2022 13:00
    FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    9. ledna 2022 18:00
    FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
    9. ledna 2022 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
    9. ledna 2022 18:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
    9. ledna 2022 17:30
    BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    9. ledna 2022 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB
    9. ledna 2022 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice
    7. ledna 2022 20:00
    FBC Liberec - BLACK ANGELS
    7. ledna 2022 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    7. ledna 2022 19:15
    SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    7. ledna 2022 19:00
    ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    7. ledna 2022 19:00
    Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
    7. ledna 2022 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
    7. ledna 2022 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    2. ledna 2022 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
    2. ledna 2022 18:00
    FbŠ Bohemians - SKV Florbal
    2. ledna 2022 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    2. ledna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
    2. ledna 2022 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB
    2. ledna 2022 14:00
    BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
    22. prosince 2021 19:15
    ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
    22. prosince 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
    19. prosince 2021 18:30
    FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    19. prosince 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    19. prosince 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    19. prosince 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    19. prosince 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    19. prosince 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    17. prosince 2021 20:00
    FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
    17. prosince 2021 20:00
    BLACK ANGELS - SKV Florbal
    17. prosince 2021 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    17. prosince 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB
    17. prosince 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    17. prosince 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    17. prosince 2021 18:00
    Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
    26. listopadu 2021 20:00
    SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    26. listopadu 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    26. listopadu 2021 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
    26. listopadu 2021 17:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    25. listopadu 2021 20:15
    Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
    22. listopadu 2021 19:00
    FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
    21. listopadu 2021 18:00
    FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    21. listopadu 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    21. listopadu 2021 17:00
    FBC Liberec - SKV Florbal
    20. listopadu 2021 19:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
    20. listopadu 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
    20. listopadu 2021 15:00
    BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
    18. listopadu 2021 19:45
    ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
    17. listopadu 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
    17. listopadu 2021 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
    17. listopadu 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    17. listopadu 2021 17:00
    SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
    17. listopadu 2021 13:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    14. listopadu 2021 18:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
    14. listopadu 2021 18:00
    BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    14. listopadu 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
    14. listopadu 2021 17:00
    FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
    14. listopadu 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    14. listopadu 2021 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    7. listopadu 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    7. listopadu 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
    7. listopadu 2021 17:00
    ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
    6. listopadu 2021 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
    6. listopadu 2021 16:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
    31. října 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    31. října 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    31. října 2021 17:00
    FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    31. října 2021 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    31. října 2021 16:00
    SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
    31. října 2021 14:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    30. října 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    28. října 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
    28. října 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
    28. října 2021 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    28. října 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    28. října 2021 17:00
    FbŠ Bohemians - FBC Liberec
    28. října 2021 16:00
    Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    28. října 2021 14:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
    24. října 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    24. října 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
    24. října 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    24. října 2021 17:00
    SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    24. října 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    24. října 2021 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
    23. října 2021 18:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
    23. října 2021 15:00
    BLACK ANGELS - FBC Liberec
    22. října 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
    22. října 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    22. října 2021 18:00
    Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
    22. října 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB
    22. října 2021 17:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
    10. října 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    10. října 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    10. října 2021 18:00
    SKV Florbal - FbŠ Bohemians
    10. října 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    10. října 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
    10. října 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
    9. října 2021 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
    8. října 2021 20:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    8. října 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
    8. října 2021 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
    3. října 2021 20:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    3. října 2021 19:00
    FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
    3. října 2021 18:30
    FBC Liberec - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    3. října 2021 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    2. října 2021 20:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
    2. října 2021 18:00
    BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    2. října 2021 17:30
    SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    28. září 2021 19:00
    Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    28. září 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
    28. září 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    28. září 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
    28. září 2021 17:00
    SKV Florbal - BLACK ANGELS
    28. září 2021 14:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
    28. září 2021 14:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    26. září 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    26. září 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    26. září 2021 16:00
    BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
    26. září 2021 14:00
    FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
    26. září 2021 13:00
    FbŠ Bohemians - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    25. září 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
    25. září 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
    19. září 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    19. září 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    19. září 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
    19. září 2021 17:00
    SKV Florbal - FBC Liberec
    19. září 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
    19. září 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
    19. září 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    18. září 2021 19:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    17. září 2021 20:00
    BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    17. září 2021 19:30
    FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
    17. září 2021 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB
    17. září 2021 19:00
    FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    17. září 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice
    17. září 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
    12. září 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
    12. září 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    12. září 2021 17:00
    SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
    11. září 2021 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
    11. září 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    11. září 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
    11. září 2021 16:00
    FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa

    ZÁZNAMY

    24. dubna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno
    23. dubna 2022 18:00
    Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno
    17. dubna 2022 18:00
    Bulldogs Brno - Sokoli Pardubice
    16. dubna 2022 18:00
    Bulldogs Brno - Sokoli Pardubice
    10. dubna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno
    31. března 2022 19:30
    ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
    29. března 2022 19:30
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    29. března 2022 19:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. března 2022 18:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    27. března 2022 18:30
    ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
    27. března 2022 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice
    27. března 2022 17:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    26. března 2022 20:15
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice
    26. března 2022 19:30
    ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
    26. března 2022 17:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    20. března 2022 20:15
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. března 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    20. března 2022 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    19. března 2022 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    19. března 2022 18:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    19. března 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    12. března 2022 20:15
    FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
    10. března 2022 20:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    10. března 2022 18:30
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    8. března 2022 20:30
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    8. března 2022 20:15
    FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
    8. března 2022 19:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    8. března 2022 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    6. března 2022 17:30
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    6. března 2022 17:00
    FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
    6. března 2022 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    6. března 2022 16:30
    BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
    5. března 2022 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    5. března 2022 19:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    5. března 2022 17:00
    FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
    5. března 2022 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    3. března 2022 20:00
    FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
    27. února 2022 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    27. února 2022 17:30
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    27. února 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    27. února 2022 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
    27. února 2022 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. února 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    26. února 2022 19:10
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
    26. února 2022 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    26. února 2022 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    26. února 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    26. února 2022 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    26. února 2022 16:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    20. února 2022 17:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
    20. února 2022 17:00
    FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
    19. února 2022 20:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
    19. února 2022 15:00
    BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    13. února 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
    13. února 2022 17:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
    13. února 2022 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    13. února 2022 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
    13. února 2022 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
    13. února 2022 17:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    13. února 2022 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
    9. února 2022 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
    8. února 2022 19:00
    Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
    8. února 2022 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    6. února 2022 18:30
    ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
    6. února 2022 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    6. února 2022 17:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
    2. února 2022 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice
    1. února 2022 20:00
    BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    31. ledna 2022 17:00
    SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
    30. ledna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    30. ledna 2022 17:00
    BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians
    30. ledna 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    30. ledna 2022 17:00
    FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    30. ledna 2022 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    28. ledna 2022 20:45
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. ledna 2022 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - SKV Florbal
    23. ledna 2022 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
    23. ledna 2022 18:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
    16. ledna 2022 17:00
    SKV Florbal - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    16. ledna 2022 17:00
    FBC Liberec - FbŠ Bohemians
    16. ledna 2022 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    15. ledna 2022 13:00
    FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    10. ledna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - FBC Liberec
    9. ledna 2022 18:00
    FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
    9. ledna 2022 18:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
    9. ledna 2022 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
    9. ledna 2022 17:30
    BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    9. ledna 2022 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB
    9. ledna 2022 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice
    7. ledna 2022 20:00
    FBC Liberec - BLACK ANGELS
    7. ledna 2022 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    7. ledna 2022 19:15
    SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    7. ledna 2022 19:00
    Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
    7. ledna 2022 19:00
    ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    7. ledna 2022 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
    7. ledna 2022 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    2. ledna 2022 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
    2. ledna 2022 18:00
    FbŠ Bohemians - SKV Florbal
    2. ledna 2022 17:00
    Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
    2. ledna 2022 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB
    2. ledna 2022 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    2. ledna 2022 14:00
    BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
    22. prosince 2021 19:15
    ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
    22. prosince 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
    20. prosince 2021 19:20
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    19. prosince 2021 18:30
    FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    19. prosince 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    19. prosince 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    19. prosince 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    19. prosince 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    19. prosince 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    17. prosince 2021 20:00
    BLACK ANGELS - SKV Florbal
    17. prosince 2021 20:00
    FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
    17. prosince 2021 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    17. prosince 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB
    17. prosince 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    17. prosince 2021 18:00
    Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
    17. prosince 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    26. listopadu 2021 20:00
    SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    26. listopadu 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    26. listopadu 2021 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
    26. listopadu 2021 17:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    25. listopadu 2021 20:15
    Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
    22. listopadu 2021 19:00
    FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
    21. listopadu 2021 18:00
    FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    21. listopadu 2021 17:00
    FBC Liberec - SKV Florbal
    21. listopadu 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. listopadu 2021 19:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
    20. listopadu 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
    20. listopadu 2021 15:00
    BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
    18. listopadu 2021 19:45
    ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
    17. listopadu 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
    17. listopadu 2021 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
    17. listopadu 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    17. listopadu 2021 17:00
    SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
    17. listopadu 2021 13:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    14. listopadu 2021 18:00
    BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    14. listopadu 2021 18:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
    14. listopadu 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    14. listopadu 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
    14. listopadu 2021 17:00
    FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
    14. listopadu 2021 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    8. listopadu 2021 16:50
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
    7. listopadu 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    7. listopadu 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
    7. listopadu 2021 17:00
    ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
    6. listopadu 2021 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
    6. listopadu 2021 16:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
    31. října 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    31. října 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    31. října 2021 17:00
    FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    31. října 2021 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    31. října 2021 16:00
    SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
    31. října 2021 14:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    30. října 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    28. října 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
    28. října 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    28. října 2021 17:00
    FbŠ Bohemians - FBC Liberec
    28. října 2021 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    28. října 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
    28. října 2021 16:00
    Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    28. října 2021 14:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
    25. října 2021 16:50
    FBC Liberec - Sokoli Pardubice
    24. října 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    24. října 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    24. října 2021 17:00
    SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    24. října 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    24. října 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
    24. října 2021 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
    23. října 2021 18:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
    23. října 2021 15:00
    BLACK ANGELS - FBC Liberec
    22. října 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
    22. října 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    22. října 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB
    22. října 2021 18:00
    Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
    22. října 2021 17:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
    18. října 2021 19:20
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    11. října 2021 17:50
    BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
    10. října 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    10. října 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    10. října 2021 18:00
    SKV Florbal - FbŠ Bohemians
    10. října 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
    10. října 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    10. října 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
    9. října 2021 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
    8. října 2021 20:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    8. října 2021 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
    8. října 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
    3. října 2021 20:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    3. října 2021 19:00
    FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
    3. října 2021 18:30
    FBC Liberec - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    3. října 2021 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    2. října 2021 20:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
    2. října 2021 18:00
    BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    2. října 2021 17:30
    SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    29. září 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
    28. září 2021 19:00
    Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    28. září 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    28. září 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
    28. září 2021 17:00
    SKV Florbal - BLACK ANGELS
    28. září 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
    28. září 2021 14:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
    28. září 2021 14:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    26. září 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    26. září 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    26. září 2021 16:00
    BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
    26. září 2021 14:00
    FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
    26. září 2021 13:00
    FbŠ Bohemians - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    25. září 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
    25. září 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
    19. září 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    19. září 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    19. září 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    19. září 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
    19. září 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
    19. září 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
    19. září 2021 17:00
    SKV Florbal - FBC Liberec
    18. září 2021 19:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    17. září 2021 20:00
    BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
    17. září 2021 19:30
    FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
    17. září 2021 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB
    17. září 2021 19:00
    FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    17. září 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice
    17. září 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
    12. září 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    12. září 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
    12. září 2021 17:00
    SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
    11. září 2021 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
    11. září 2021 18:00
    Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    11. září 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
    11. září 2021 16:00
    FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa

      SESTŘIHY

      1. dubna 2022 19:30
      PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      29. března 2022 20:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      27. března 2022 18:30
      PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      27. března 2022 18:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      26. března 2022 19:00
      PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      26. března 2022 19:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      20. března 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      19. března 2022 20:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      19. března 2022 18:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      11. března 2022 20:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      6. března 2022 15:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      6. března 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB
      6. března 2022 14:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      5. března 2022 17:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      5. března 2022 17:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      5. března 2022 14:00
      K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB
      27. února 2022 17:00
      PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      27. února 2022 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      26. února 2022 20:00
      PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      26. února 2022 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      20. února 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín
      19. února 2022 13:30
      FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      15. února 2022 20:00
      PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      13. února 2022 17:00
      PSN Tatran Střešovice - Panthers Praha
      13. února 2022 17:00
      Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
      13. února 2022 15:00
      FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
      12. února 2022 15:00
      Bulldogs Brno - Panthers Praha
      30. ledna 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
      29. ledna 2022 18:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      16. ledna 2022 17:00
      PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno
      15. ledna 2022 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
      9. ledna 2022 16:00
      FBS Olomouc - PSN Tatran Střešovice
      9. ledna 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      8. ledna 2022 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      2. ledna 2022 17:00
      Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      2. ledna 2022 17:00
      PSN Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín
      19. prosince 2021 15:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      19. prosince 2021 14:00
      FBS Olomouc - MITEL Florbalová akademie MB
      18. prosince 2021 18:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice
      12. prosince 2021 16:00
      Bulldogs Brno - FBS Olomouc
      11. prosince 2021 20:00
      PSN Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      17. listopadu 2021 17:00
      FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
      17. listopadu 2021 14:00
      K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
      14. listopadu 2021 18:00
      PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
      14. listopadu 2021 17:00
      Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      7. listopadu 2021 16:00
      K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
      6. listopadu 2021 20:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
      6. listopadu 2021 13:30
      FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      31. října 2021 17:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      31. října 2021 16:00
      PSN Tatran Střešovice - FBS Olomouc
      28. října 2021 18:30
      K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice
      28. října 2021 16:00
      FBS Olomouc - Bulldogs Brno
      28. října 2021 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      24. října 2021 17:00
      PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      24. října 2021 17:00
      Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
      22. října 2021 20:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
      22. října 2021 19:00
      K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB
      22. října 2021 17:00
      FBS Olomouc - Panthers Praha
      10. října 2021 17:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      10. října 2021 15:00
      PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      3. října 2021 17:00
      Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      3. října 2021 16:00
      PSN Tatran Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB
      3. října 2021 15:00
      FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
      28. září 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
      28. září 2021 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      26. září 2021 17:00
      Bulldogs Brno - PSN Tatran Střešovice
      26. září 2021 16:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      26. září 2021 15:00
      K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      19. září 2021 17:00
      Bulldogs Brno - MITEL Florbalová akademie MB
      19. září 2021 16:00
      PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
      12. září 2021 15:00
      K1 Florbal Židenice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      12. září 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín

      ZÁZNAMY

      17. dubna 2022 15:00
      BLACK ANGELS - Bulldogs Brno
      16. dubna 2022 14:00
      BLACK ANGELS - Bulldogs Brno
      3. dubna 2022 17:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice
      1. dubna 2022 19:30
      PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      30. března 2022 19:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice
      29. března 2022 20:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      27. března 2022 18:30
      PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      27. března 2022 18:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      27. března 2022 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      26. března 2022 19:00
      PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      26. března 2022 19:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      26. března 2022 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      20. března 2022 17:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      20. března 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      20. března 2022 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice
      19. března 2022 20:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      19. března 2022 18:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      19. března 2022 16:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice
      13. března 2022 17:00
      KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
      11. března 2022 20:15
      FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
      11. března 2022 20:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      9. března 2022 20:00
      KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
      9. března 2022 18:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
      8. března 2022 20:00
      MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
      6. března 2022 18:45
      Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      6. března 2022 17:00
      FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
      6. března 2022 15:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      6. března 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB
      6. března 2022 14:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      6. března 2022 14:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - PSN Tatran Střešovice
      5. března 2022 19:30
      Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      5. března 2022 17:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      5. března 2022 17:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      5. března 2022 16:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - PSN Tatran Střešovice
      5. března 2022 15:00
      FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
      5. března 2022 14:00
      K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB
      27. února 2022 17:00
      PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      27. února 2022 17:00
      MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
      27. února 2022 16:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
      27. února 2022 16:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
      27. února 2022 15:00
      KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
      27. února 2022 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      26. února 2022 20:00
      PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      26. února 2022 19:00
      MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
      26. února 2022 18:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
      26. února 2022 18:00
      KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
      26. února 2022 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
      26. února 2022 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      20. února 2022 15:30
      Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      20. února 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín
      19. února 2022 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - PSN Tatran Střešovice
      19. února 2022 16:00
      MITEL Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno
      19. února 2022 13:30
      FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      19. února 2022 13:15
      FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      15. února 2022 20:00
      PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      13. února 2022 17:00
      Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
      13. února 2022 17:00
      PSN Tatran Střešovice - Panthers Praha
      13. února 2022 15:00
      FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
      13. února 2022 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - MITEL Florbalová akademie MB
      12. února 2022 17:30
      KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      12. února 2022 15:00
      Bulldogs Brno - Panthers Praha
      12. února 2022 13:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice
      10. února 2022 18:30
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      6. února 2022 14:00
      FBC ČPP OSTRAVA - MITEL Florbalová akademie MB
      3. února 2022 20:00
      FbŠ Bohemians - Panthers Praha
      30. ledna 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
      30. ledna 2022 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno
      29. ledna 2022 18:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      29. ledna 2022 17:30
      KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians
      29. ledna 2022 16:00
      Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA
      23. ledna 2022 18:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - KM automatik FBK Jičín
      23. ledna 2022 14:00
      MITEL Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice
      22. ledna 2022 16:00
      FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice
      16. ledna 2022 17:00
      PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno
      16. ledna 2022 13:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
      15. ledna 2022 17:30
      KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc
      15. ledna 2022 17:00
      MITEL Florbalová akademie MB - Panthers Praha
      15. ledna 2022 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
      11. ledna 2022 19:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - MITEL Florbalová akademie MB
      9. ledna 2022 16:00
      FBS Olomouc - PSN Tatran Střešovice
      9. ledna 2022 15:00
      K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      8. ledna 2022 17:30
      KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
      8. ledna 2022 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      2. ledna 2022 17:00
      MITEL Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians
      2. ledna 2022 17:00
      Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      2. ledna 2022 17:00
      PSN Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín
      2. ledna 2022 15:00
      FBC ČPP OSTRAVA - K1 Florbal Židenice
      2. ledna 2022 15:00
      Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      2. ledna 2022 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
      22. prosince 2021 16:00
      FBC ČPP OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín
      19. prosince 2021 17:00
      KM automatik FBK Jičín - Panthers Praha
      19. prosince 2021 16:00
      FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      19. prosince 2021 15:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      19. prosince 2021 14:00
      FBS Olomouc - MITEL Florbalová akademie MB
      18. prosince 2021 18:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice
      18. prosince 2021 16:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP OSTRAVA
      12. prosince 2021 16:00
      Bulldogs Brno - FBS Olomouc
      12. prosince 2021 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      12. prosince 2021 13:00
      Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      11. prosince 2021 20:00
      PSN Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      11. prosince 2021 18:00
      MITEL Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín
      11. prosince 2021 16:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
      26. listopadu 2021 18:30
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno
      19. listopadu 2021 20:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FBS Olomouc
      17. listopadu 2021 19:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - PSN Tatran Střešovice
      17. listopadu 2021 17:00
      FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
      17. listopadu 2021 17:00
      FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno
      17. listopadu 2021 16:30
      KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      17. listopadu 2021 14:00
      K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
      17. listopadu 2021 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - MITEL Florbalová akademie MB
      14. listopadu 2021 18:00
      PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
      14. listopadu 2021 17:15
      MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
      14. listopadu 2021 17:00
      Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      14. listopadu 2021 16:15
      Panthers Praha - FBS Olomouc
      14. listopadu 2021 13:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      7. listopadu 2021 16:30
      KM automatik FBK Jičín - PSN Tatran Střešovice
      7. listopadu 2021 16:00
      K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
      6. listopadu 2021 20:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
      6. listopadu 2021 15:00
      FbŠ Bohemians - MITEL Florbalová akademie MB
      6. listopadu 2021 13:30
      FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      31. října 2021 17:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      31. října 2021 16:00
      PSN Tatran Střešovice - FBS Olomouc
      31. října 2021 13:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice
      30. října 2021 17:00
      MITEL Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      30. října 2021 16:00
      Panthers Praha - FbŠ Bohemians
      30. října 2021 14:00
      FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      28. října 2021 18:30
      K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice
      28. října 2021 17:30
      KM automatik FBK Jičín - MITEL Florbalová akademie MB
      28. října 2021 17:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Panthers Praha
      28. října 2021 16:00
      FBS Olomouc - Bulldogs Brno
      28. října 2021 14:00
      FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
      28. října 2021 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      24. října 2021 17:00
      Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
      24. října 2021 17:00
      PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      24. října 2021 16:00
      Panthers Praha - K1 Florbal Židenice
      24. října 2021 16:00
      MITEL Florbalová akademie MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      24. října 2021 13:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín
      22. října 2021 20:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
      22. října 2021 20:00
      KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA
      22. října 2021 19:30
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      22. října 2021 19:00
      K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB
      22. října 2021 19:00
      FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice
      22. října 2021 17:00
      FBS Olomouc - Panthers Praha
      10. října 2021 17:00
      MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc
      10. října 2021 17:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
      10. října 2021 17:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      10. října 2021 15:00
      PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      10. října 2021 14:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      9. října 2021 16:30
      Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín
      3. října 2021 17:00
      Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      3. října 2021 16:00
      PSN Tatran Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB
      3. října 2021 15:00
      FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
      3. října 2021 14:00
      FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín
      2. října 2021 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
      2. října 2021 16:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      28. září 2021 19:00
      Panthers Praha - Bulldogs Brno
      28. září 2021 18:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice
      28. září 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
      28. září 2021 16:30
      KM automatik FBK Jičín - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      28. září 2021 16:00
      MITEL Florbalová akademie MB - FBC ČPP OSTRAVA
      28. září 2021 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      26. září 2021 18:00
      Panthers Praha - MITEL Florbalová akademie MB
      26. září 2021 17:00
      Bulldogs Brno - PSN Tatran Střešovice
      26. září 2021 16:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      26. září 2021 15:00
      K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      25. září 2021 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      25. září 2021 16:00
      FbŠ Bohemians - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      19. září 2021 17:00
      Bulldogs Brno - MITEL Florbalová akademie MB
      19. září 2021 16:30
      KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice
      19. září 2021 16:00
      PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
      19. září 2021 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
      18. září 2021 16:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc
      18. září 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
      12. září 2021 17:00
      Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice
      12. září 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
      12. září 2021 15:00
      K1 Florbal Židenice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      11. září 2021 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Bulldogs Brno
      11. září 2021 14:00
      MITEL Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      11. září 2021 13:00
      FbŠ Bohemians - FBS Olomouc

        SESTŘIHY

        6. dubna 2022 20:30
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        3. dubna 2022 15:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        2. dubna 2022 19:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        27. března 2022 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        27. března 2022 15:00
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        26. března 2022 16:00
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        20. března 2022 13:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        19. března 2022 18:00
        Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        19. března 2022 13:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        13. března 2022 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        12. března 2022 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        9. března 2022 20:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        6. března 2022 18:00
        Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary
        5. března 2022 18:00
        Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary
        27. února 2022 15:00
        Bulldogs Brno - DDQ Florbal Chomutov
        27. února 2022 13:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        26. února 2022 17:00
        Bulldogs Brno - DDQ Florbal Chomutov
        26. února 2022 13:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        12. února 2022 18:00
        Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
        8. února 2022 20:00
        Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        5. února 2022 17:00
        Bulldogs Brno - DDQ Florbal Chomutov
        4. února 2022 19:00
        TJ Slovan Havířov - Torpedo Havířov
        29. ledna 2022 18:00
        Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary
        23. ledna 2022 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        22. ledna 2022 16:00
        TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice
        15. ledna 2022 18:00
        Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov
        9. ledna 2022 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        9. ledna 2022 12:00
        TJ Slovan Havířov - DDQ Florbal Chomutov
        8. ledna 2022 20:00
        TJ Slovan Havířov - Bulldogs Brno
        6. ledna 2022 19:00
        Kanonýři Kladno - Florbal Ústí
        5. ledna 2022 19:00
        Bulldogs Brno - Torpedo Havířov
        19. prosince 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        19. prosince 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - DDQ Florbal Chomutov
        12. prosince 2021 19:00
        Bulldogs Brno - FAT PIPE Start98 Kunratice
        11. prosince 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - Z.F.K. AQM Petrovice
        9. prosince 2021 19:30
        Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        4. prosince 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno
        28. listopadu 2021 17:00
        Bulldogs Brno - Z.F.K. AQM Petrovice
        26. listopadu 2021 19:30
        Kanonýři Kladno - Torpedo Havířov
        21. listopadu 2021 17:00
        Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
        20. listopadu 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        20. listopadu 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
        17. listopadu 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Torpedo Havířov
        14. listopadu 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Kunratice
        7. listopadu 2021 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        7. listopadu 2021 17:00
        TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí
        30. října 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - FBC Letka Toman Finance Group
        30. října 2021 17:00
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        28. října 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - Kanonýři Kladno
        28. října 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice
        23. října 2021 18:00
        Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov
        21. října 2021 19:30
        Kanonýři Kladno - DDQ Florbal Chomutov
        17. října 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
        17. října 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř
        9. října 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Kunratice
        9. října 2021 18:00
        Bulldogs Brno - Florbal Ústí
        3. října 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        3. října 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        28. září 2021 19:00
        Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno
        28. září 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice
        26. září 2021 15:00
        TJ Slovan Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        25. září 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - FBC Štíři České Budějovice
        19. září 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov
        12. září 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
        12. září 2021 17:00
        Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        11. září 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř
        5. září 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        5. září 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        4. září 2021 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Bulldogs Brno

        ZÁZNAMY

        24. dubna 2022 18:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FbC Plzeň
        23. dubna 2022 18:00
        Torpedo Havířov - 1. FBK Sršni Rožnov p/R
        23. dubna 2022 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FbC Plzeň
        17. dubna 2022 18:00
        FbC Plzeň - Z.F.K. AQM Petrovice
        17. dubna 2022 17:00
        1. FBK Sršni Rožnov p/R - Torpedo Havířov
        16. dubna 2022 18:00
        FbC Plzeň - Z.F.K. AQM Petrovice
        16. dubna 2022 17:30
        1. FBK Sršni Rožnov p/R - Torpedo Havířov
        10. dubna 2022 18:00
        Torpedo Havířov - 1. FBK Sršni Rožnov p/R
        10. dubna 2022 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FbC Plzeň
        6. dubna 2022 20:30
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        3. dubna 2022 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov
        3. dubna 2022 15:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        2. dubna 2022 19:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        27. března 2022 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        27. března 2022 15:00
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        26. března 2022 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Torpedo Havířov
        26. března 2022 16:00
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        20. března 2022 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov
        20. března 2022 13:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        19. března 2022 18:00
        Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        19. března 2022 18:00
        Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        19. března 2022 13:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        13. března 2022 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        13. března 2022 17:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno
        13. března 2022 16:30
        TJ Sokol Jaroměř - Torpedo Havířov
        13. března 2022 15:00
        Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary
        12. března 2022 20:00
        Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary
        12. března 2022 20:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno
        12. března 2022 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Torpedo Havířov
        12. března 2022 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        9. března 2022 20:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        8. března 2022 17:30
        Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice
        6. března 2022 18:00
        Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        6. března 2022 18:00
        Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary
        6. března 2022 17:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        6. března 2022 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov
        5. března 2022 20:00
        DDQ Florbal Chomutov - Bulldogs Brno
        5. března 2022 20:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        5. března 2022 18:00
        Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary
        5. března 2022 18:00
        Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        5. března 2022 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov
        5. března 2022 13:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Ústí
        27. února 2022 17:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        27. února 2022 15:00
        Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice
        27. února 2022 15:00
        Bulldogs Brno - DDQ Florbal Chomutov
        27. února 2022 13:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        26. února 2022 20:00
        Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice
        26. února 2022 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        26. února 2022 17:00
        Bulldogs Brno - DDQ Florbal Chomutov
        26. února 2022 13:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        20. února 2022 17:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
        20. února 2022 15:00
        FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        19. února 2022 20:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Letka Toman Finance Group
        19. února 2022 18:00
        FBC Štíři České Budějovice - FAT PIPE Start98 Kunratice
        12. února 2022 18:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov
        12. února 2022 18:00
        FBC Štíři České Budějovice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        12. února 2022 18:00
        Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
        12. února 2022 18:00
        Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
        12. února 2022 18:00
        Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary
        12. února 2022 18:00
        DDQ Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno
        8. února 2022 20:00
        Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        5. února 2022 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - FBC Štíři České Budějovice
        5. února 2022 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Z.F.K. AQM Petrovice
        5. února 2022 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Kanonýři Kladno
        5. února 2022 17:00
        Bulldogs Brno - DDQ Florbal Chomutov
        5. února 2022 17:00
        FBC Letka Toman Finance Group - Florbal Ústí
        5. února 2022 16:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary
        4. února 2022 19:00
        TJ Slovan Havířov - Torpedo Havířov
        30. ledna 2022 18:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Sokol Jaroměř
        29. ledna 2022 20:00
        Florbal Ústí - TJ Slovan Havířov
        29. ledna 2022 18:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - FBC Letka Toman Finance Group
        29. ledna 2022 18:00
        Torpedo Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        29. ledna 2022 18:00
        Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary
        29. ledna 2022 16:30
        FBC Štíři České Budějovice - DDQ Florbal Chomutov
        23. ledna 2022 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        23. ledna 2022 16:30
        FBC Letka Toman Finance Group - Kanonýři Kladno
        22. ledna 2022 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Sokol Jaroměř
        22. ledna 2022 16:00
        TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice
        22. ledna 2022 16:00
        DDQ Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        15. ledna 2022 19:15
        FBC Štíři České Budějovice - FB Hurrican Karlovy Vary
        15. ledna 2022 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - DDQ Florbal Chomutov
        15. ledna 2022 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        15. ledna 2022 18:30
        FAT PIPE Start98 Kunratice - Torpedo Havířov
        15. ledna 2022 18:00
        Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov
        15. ledna 2022 13:00
        Florbal Ústí - Z.F.K. AQM Petrovice
        14. ledna 2022 19:30
        Florbal Ústí - Torpedo Havířov
        9. ledna 2022 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        9. ledna 2022 15:00
        FBC Letka Toman Finance Group - FBC Štíři České Budějovice
        9. ledna 2022 12:00
        TJ Slovan Havířov - DDQ Florbal Chomutov
        8. ledna 2022 20:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Jaroměř
        8. ledna 2022 20:00
        TJ Slovan Havířov - Bulldogs Brno
        8. ledna 2022 19:00
        Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice
        8. ledna 2022 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - DDQ Florbal Chomutov
        8. ledna 2022 17:00
        Torpedo Havířov - Kanonýři Kladno
        6. ledna 2022 19:00
        Kanonýři Kladno - Florbal Ústí
        5. ledna 2022 19:00
        Bulldogs Brno - Torpedo Havířov
        2. ledna 2022 17:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - Z.F.K. AQM Petrovice
        2. ledna 2022 17:00
        DDQ Florbal Chomutov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        2. ledna 2022 17:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Letka Toman Finance Group
        2. ledna 2022 16:00
        TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary
        19. prosince 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        19. prosince 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - DDQ Florbal Chomutov
        18. prosince 2021 20:00
        Florbal Ústí - Bulldogs Brno
        18. prosince 2021 18:30
        Torpedo Havířov - FBC Štíři České Budějovice
        18. prosince 2021 17:00
        FBC Letka Toman Finance Group - TJ Sokol Jaroměř
        18. prosince 2021 17:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno
        18. prosince 2021 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        12. prosince 2021 19:00
        Bulldogs Brno - FAT PIPE Start98 Kunratice
        12. prosince 2021 17:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Torpedo Havířov
        12. prosince 2021 14:30
        FBC Štíři České Budějovice - Florbal Ústí
        11. prosince 2021 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - TJ Slovan Havířov
        11. prosince 2021 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - FB Hurrican Karlovy Vary
        11. prosince 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - Z.F.K. AQM Petrovice
        11. prosince 2021 16:00
        DDQ Florbal Chomutov - FBC Letka Toman Finance Group
        9. prosince 2021 20:00
        DDQ Florbal Chomutov - Bulldogs Brno
        9. prosince 2021 19:30
        Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        5. prosince 2021 15:00
        FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        4. prosince 2021 19:30
        Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        4. prosince 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno
        4. prosince 2021 17:00
        Florbal Ústí - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        4. prosince 2021 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary
        4. prosince 2021 16:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
        1. prosince 2021 18:15
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Bulldogs Brno
        28. listopadu 2021 17:00
        Bulldogs Brno - Z.F.K. AQM Petrovice
        28. listopadu 2021 16:00
        FBC Štíři České Budějovice - Kanonýři Kladno
        27. listopadu 2021 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Florbal Ústí
        27. listopadu 2021 19:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Kunratice
        27. listopadu 2021 18:00
        DDQ Florbal Chomutov - Torpedo Havířov
        26. listopadu 2021 20:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Ústí
        26. listopadu 2021 19:30
        Kanonýři Kladno - Torpedo Havířov
        21. listopadu 2021 17:00
        Torpedo Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        21. listopadu 2021 17:00
        Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
        20. listopadu 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
        20. listopadu 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        20. listopadu 2021 17:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - TJ Sokol Jaroměř
        20. listopadu 2021 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Letka Toman Finance Group
        20. listopadu 2021 17:00
        Florbal Ústí - DDQ Florbal Chomutov
        17. listopadu 2021 18:00
        FBC Štíři České Budějovice - Z.F.K. AQM Petrovice
        17. listopadu 2021 17:00
        FBC Letka Toman Finance Group - TJ Slovan Havířov
        17. listopadu 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Torpedo Havířov
        17. listopadu 2021 16:30
        DDQ Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Kunratice
        17. listopadu 2021 16:00
        TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
        14. listopadu 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Kunratice
        14. listopadu 2021 16:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        14. listopadu 2021 16:00
        FBC Štíři České Budějovice - TJ Sokol Jaroměř
        14. listopadu 2021 15:00
        Florbal Ústí - FBC Letka Toman Finance Group
        12. listopadu 2021 19:00
        Torpedo Havířov - TJ Slovan Havířov
        7. listopadu 2021 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        7. listopadu 2021 17:00
        TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí
        7. listopadu 2021 16:00
        DDQ Florbal Chomutov - FBC Štíři České Budějovice
        7. listopadu 2021 15:00
        FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Kunratice
        6. listopadu 2021 20:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno
        6. listopadu 2021 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        31. října 2021 17:30
        FBC Štíři České Budějovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        31. října 2021 17:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - DDQ Florbal Chomutov
        30. října 2021 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice
        30. října 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - FBC Letka Toman Finance Group
        30. října 2021 17:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - TJ Slovan Havířov
        30. října 2021 17:00
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        28. října 2021 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        28. října 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - Kanonýři Kladno
        28. října 2021 18:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Ústí
        28. října 2021 17:00
        DDQ Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
        28. října 2021 17:00
        FBC Letka Toman Finance Group - Bulldogs Brno
        28. října 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice
        28. října 2021 15:00
        Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice
        23. října 2021 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        23. října 2021 18:30
        FBC Štíři České Budějovice - FBC Letka Toman Finance Group
        23. října 2021 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FB Hurrican Karlovy Vary
        23. října 2021 18:30
        FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Ústí
        23. října 2021 18:00
        Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov
        23. října 2021 17:30
        DDQ Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
        21. října 2021 19:30
        Kanonýři Kladno - DDQ Florbal Chomutov
        17. října 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
        17. října 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř
        16. října 2021 20:00
        Florbal Ústí - Kanonýři Kladno
        16. října 2021 18:00
        Torpedo Havířov - Bulldogs Brno
        16. října 2021 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - DDQ Florbal Chomutov
        16. října 2021 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FAT PIPE Start98 Kunratice
        16. října 2021 17:00
        FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        10. října 2021 18:00
        FBC Štíři České Budějovice - Torpedo Havířov
        10. října 2021 17:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Z.F.K. AQM Petrovice
        10. října 2021 16:00
        TJ Sokol Jaroměř - FBC Letka Toman Finance Group
        9. října 2021 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Slovan Havířov
        9. října 2021 18:00
        Bulldogs Brno - Florbal Ústí
        9. října 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Kunratice
        7. října 2021 20:00
        DDQ Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary
        3. října 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        3. října 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        3. října 2021 15:00
        FBC Letka Toman Finance Group - DDQ Florbal Chomutov
        2. října 2021 19:00
        Torpedo Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        2. října 2021 18:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Kanonýři Kladno
        2. října 2021 17:30
        FAT PIPE Start98 Kunratice - Bulldogs Brno
        2. října 2021 17:00
        Florbal Ústí - FBC Štíři České Budějovice
        28. září 2021 19:00
        Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno
        28. září 2021 18:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Ústí
        28. září 2021 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Letka Toman Finance Group
        28. září 2021 18:00
        FBC Štíři České Budějovice - FAT PIPE Start98 Kunratice
        28. září 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice
        28. září 2021 17:00
        DDQ Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov
        28. září 2021 16:00
        TJ Sokol Jaroměř - Torpedo Havířov
        26. září 2021 15:00
        FBC Letka Toman Finance Group - FB Hurrican Karlovy Vary
        26. září 2021 15:00
        TJ Slovan Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        26. září 2021 14:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        25. září 2021 18:00
        Torpedo Havířov - DDQ Florbal Chomutov
        25. září 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - FBC Štíři České Budějovice
        25. září 2021 18:00
        Florbal Ústí - TJ Sokol Jaroměř
        25. září 2021 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Bulldogs Brno
        19. září 2021 17:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Kanonýři Kladno
        19. září 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov
        19. září 2021 15:30
        FBC Štíři České Budějovice - Bulldogs Brno
        18. září 2021 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Torpedo Havířov
        18. září 2021 18:00
        DDQ Florbal Chomutov - Florbal Ústí
        18. září 2021 17:00
        FBC Letka Toman Finance Group - Z.F.K. AQM Petrovice
        17. září 2021 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Start98 Kunratice
        12. září 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
        12. září 2021 17:00
        Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        12. září 2021 15:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři České Budějovice
        11. září 2021 20:00
        Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        11. září 2021 19:00
        Torpedo Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
        11. září 2021 18:00
        Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř
        11. září 2021 14:00
        FAT PIPE Start98 Kunratice - DDQ Florbal Chomutov
        5. září 2021 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        5. září 2021 17:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        5. září 2021 15:00
        FBC Letka Toman Finance Group - Torpedo Havířov
        4. září 2021 20:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE Start98 Kunratice
        4. září 2021 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Bulldogs Brno
        4. září 2021 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
        Obrázek