{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

SESTŘIHY

12. prosince 2019 10:00
FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB
10. prosince 2019 10:00
Sokoli Pardubice - FBC Liberec
8. prosince 2019 18:00
SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
8. prosince 2019 18:00
FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
8. prosince 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
8. prosince 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
8. prosince 2019 17:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
8. prosince 2019 17:00
Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
6. prosince 2019 19:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
6. prosince 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
6. prosince 2019 19:00
Technology Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
6. prosince 2019 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
6. prosince 2019 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
1. prosince 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
1. prosince 2019 17:00
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
1. prosince 2019 16:00
Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. listopadu 2019 19:30
SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
24. listopadu 2019 18:00
SKV Florbal - Technology Florbal MB
24. listopadu 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
24. listopadu 2019 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
24. listopadu 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
24. listopadu 2019 17:00
ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
22. listopadu 2019 20:00
SKV Florbal - BLACK ANGELS
22. listopadu 2019 20:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
22. listopadu 2019 19:00
Technology Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
22. listopadu 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
22. listopadu 2019 19:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
22. listopadu 2019 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
18. listopadu 2019 19:30
FbŠ Bohemians - FBC Liberec
17. listopadu 2019 17:00
ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
17. listopadu 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17. listopadu 2019 17:00
Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
16. listopadu 2019 20:00
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
16. listopadu 2019 19:00
Technology Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
16. listopadu 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3. listopadu 2019 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
3. listopadu 2019 17:00
BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
3. listopadu 2019 17:00
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
2. listopadu 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
28. října 2019 18:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
28. října 2019 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
28. října 2019 18:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. října 2019 17:00
SKV Florbal - FBC Liberec
28. října 2019 17:00
FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
28. října 2019 17:00
Technology Florbal MB - BLACK ANGELS
28. října 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
26. října 2019 20:00
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
26. října 2019 19:00
Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. října 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Technology Florbal MB
26. října 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. října 2019 18:00
Sokoli Pardubice - SKV Florbal
26. října 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
24. října 2019 20:15
BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. října 2019 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
20. října 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
20. října 2019 18:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
20. října 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
19. října 2019 18:00
BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
16. října 2019 20:00
SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
13. října 2019 18:00
FBC Liberec - Technology Florbal MB
13. října 2019 18:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
13. října 2019 17:00
Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
13. října 2019 17:00
FbŠ Bohemians - SKV Florbal
12. října 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
12. října 2019 17:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
12. října 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
6. října 2019 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
6. října 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
5. října 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
5. října 2019 19:00
Technology Florbal MB - Sokoli Pardubice
5. října 2019 18:00
BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
5. října 2019 16:30
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
29. září 2019 20:00
Tatran Teka Střešovice - Technology Florbal MB
29. září 2019 19:00
FBC Liberec - BLACK ANGELS
29. září 2019 17:00
Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
29. září 2019 17:00
FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. září 2019 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. září 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
29. září 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
27. září 2019 20:00
BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
27. září 2019 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
27. září 2019 19:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
27. září 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
27. září 2019 18:30
ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
26. září 2019 10:00
Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians
22. září 2019 18:00
FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
22. září 2019 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
22. září 2019 17:00
Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
22. září 2019 17:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
22. září 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Technology Florbal MB
21. září 2019 19:30
SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
21. září 2019 18:00
Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
19. září 2019 10:00
Technology Florbal MB - SKV Florbal
15. září 2019 18:15
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
15. září 2019 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
15. září 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
15. září 2019 15:00
FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
14. září 2019 14:00
Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

ZÁZNAMY

12. prosince 2019 10:00
FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB
10. prosince 2019 10:00
Sokoli Pardubice - FBC Liberec
8. prosince 2019 18:00
FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
8. prosince 2019 18:00
SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
8. prosince 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
8. prosince 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
8. prosince 2019 17:00
Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
8. prosince 2019 17:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
6. prosince 2019 19:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
6. prosince 2019 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
6. prosince 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
6. prosince 2019 19:00
Technology Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
6. prosince 2019 19:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
6. prosince 2019 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
2. prosince 2019 19:30
FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
1. prosince 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
1. prosince 2019 17:00
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
1. prosince 2019 16:00
Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
30. listopadu 2019 19:15
ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB
29. listopadu 2019 19:30
SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
24. listopadu 2019 18:00
SKV Florbal - Technology Florbal MB
24. listopadu 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
24. listopadu 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
24. listopadu 2019 17:00
ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
24. listopadu 2019 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
23. listopadu 2019 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
22. listopadu 2019 20:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
22. listopadu 2019 20:00
SKV Florbal - BLACK ANGELS
22. listopadu 2019 19:00
Technology Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
22. listopadu 2019 19:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
22. listopadu 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
22. listopadu 2019 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
18. listopadu 2019 19:30
FbŠ Bohemians - FBC Liberec
17. listopadu 2019 17:00
Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
17. listopadu 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17. listopadu 2019 17:00
ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
16. listopadu 2019 20:00
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
16. listopadu 2019 19:00
Technology Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
16. listopadu 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
4. listopadu 2019 19:30
FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
3. listopadu 2019 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
3. listopadu 2019 17:00
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
3. listopadu 2019 17:00
BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
2. listopadu 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
2. listopadu 2019 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
28. října 2019 18:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
28. října 2019 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
28. října 2019 18:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. října 2019 17:00
FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
28. října 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
28. října 2019 17:00
Technology Florbal MB - BLACK ANGELS
28. října 2019 17:00
SKV Florbal - FBC Liberec
26. října 2019 20:00
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
26. října 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Technology Florbal MB
26. října 2019 19:00
Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. října 2019 18:00
Sokoli Pardubice - SKV Florbal
26. října 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. října 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
24. října 2019 20:15
BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
21. října 2019 17:00
Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20. října 2019 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
20. října 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
20. října 2019 18:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
20. října 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
19. října 2019 18:00
BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
16. října 2019 20:00
SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
13. října 2019 18:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
13. října 2019 18:00
FBC Liberec - Technology Florbal MB
13. října 2019 17:00
FbŠ Bohemians - SKV Florbal
13. října 2019 17:00
Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
12. října 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
12. října 2019 17:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
12. října 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
7. října 2019 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
6. října 2019 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
6. října 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
5. října 2019 19:00
Technology Florbal MB - Sokoli Pardubice
5. října 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
5. října 2019 18:00
BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
5. října 2019 16:30
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
29. září 2019 20:00
Tatran Teka Střešovice - Technology Florbal MB
29. září 2019 19:00
FBC Liberec - BLACK ANGELS
29. září 2019 17:00
Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
29. září 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
29. září 2019 17:00
FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. září 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
29. září 2019 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
27. září 2019 20:00
BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
27. září 2019 19:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
27. září 2019 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
27. září 2019 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
27. září 2019 18:30
ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
26. září 2019 10:00
Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians
23. září 2019 17:45
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
22. září 2019 18:00
FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
22. září 2019 17:00
Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
22. září 2019 17:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
22. září 2019 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Technology Florbal MB
22. září 2019 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
21. září 2019 19:30
SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
21. září 2019 18:00
Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
19. září 2019 10:00
Technology Florbal MB - SKV Florbal
16. září 2019 17:30
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice
15. září 2019 18:15
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
15. září 2019 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
15. září 2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
15. září 2019 15:00
FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
14. září 2019 14:00
Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

SESTŘIHY

24. listopadu 2019 15:00
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
23. listopadu 2019 19:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
23. listopadu 2019 16:00
FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec
17. listopadu 2019 14:00
Ivanti TIGERS Jižní Město - FbŠ Bohemians
16. listopadu 2019 19:00
K1 Florbal Židenice - Crazy girls FBC Liberec
16. listopadu 2019 18:00
FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. listopadu 2019 14:00
Bulldogs Brno - Ivanti TIGERS Jižní Město
9. listopadu 2019 20:00
Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
9. listopadu 2019 15:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
3. listopadu 2019 15:00
Crazy girls FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
3. listopadu 2019 15:00
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
2. listopadu 2019 16:00
FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
28. října 2019 18:00
Bulldogs Brno - FBS Olomouc
28. října 2019 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti TIGERS Jižní Město
26. října 2019 19:00
K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
26. října 2019 17:30
KM automatik FBK Jičín - Ivanti TIGERS Jižní Město
12. října 2019 19:00
Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
12. října 2019 14:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
6. října 2019 15:00
K1 Florbal Židenice - Ivanti TIGERS Jižní Město
5. října 2019 18:00
Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
5. října 2019 18:00
Crazy girls FBC Liberec - Bulldogs Brno
29. září 2019 17:00
Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
22. září 2019 17:00
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
22. září 2019 15:00
Crazy girls FBC Liberec - Ivanti TIGERS Jižní Město
20. září 2019 20:00
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
20. září 2019 19:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
15. září 2019 15:00
Crazy girls FBC Liberec - FBS Olomouc
14. září 2019 18:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno

ZÁZNAMY

24. listopadu 2019 16:00
Panthers Praha - FbŠ Bohemians
24. listopadu 2019 15:00
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
23. listopadu 2019 19:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
23. listopadu 2019 18:00
Tatran Střešovice - Ivanti TIGERS Jižní Město
23. listopadu 2019 17:30
KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23. listopadu 2019 16:00
FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec
17. listopadu 2019 17:00
KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice
17. listopadu 2019 14:00
Ivanti TIGERS Jižní Město - FbŠ Bohemians
16. listopadu 2019 19:00
K1 Florbal Židenice - Crazy girls FBC Liberec
16. listopadu 2019 18:00
FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
16. listopadu 2019 15:00
Panthers Praha - Bulldogs Brno
11. listopadu 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. listopadu 2019 17:00
Tatran Střešovice - FBS Olomouc
10. listopadu 2019 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice
10. listopadu 2019 14:00
Bulldogs Brno - Ivanti TIGERS Jižní Město
10. listopadu 2019 14:00
FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín
9. listopadu 2019 20:00
Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
9. listopadu 2019 15:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
3. listopadu 2019 17:00
KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
3. listopadu 2019 15:00
Crazy girls FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
3. listopadu 2019 15:00
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
2. listopadu 2019 20:00
FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2. listopadu 2019 16:00
Ivanti TIGERS Jižní Město - Panthers Praha
2. listopadu 2019 16:00
FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
28. října 2019 18:00
Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín
28. října 2019 18:00
Bulldogs Brno - FBS Olomouc
28. října 2019 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti TIGERS Jižní Město
28. října 2019 15:00
Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
28. října 2019 15:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Crazy girls FBC Liberec
28. října 2019 14:00
FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice
26. října 2019 20:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
26. října 2019 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. října 2019 19:00
K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
26. října 2019 17:30
KM automatik FBK Jičín - Ivanti TIGERS Jižní Město
26. října 2019 17:00
Crazy girls FBC Liberec - Tatran Střešovice
26. října 2019 17:00
FBS Olomouc - Panthers Praha
13. října 2019 16:30
Panthers Praha - K1 Florbal Židenice
13. října 2019 15:00
Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
13. října 2019 14:00
FbŠ Bohemians - Crazy girls FBC Liberec
12. října 2019 19:00
Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
12. října 2019 17:00
Ivanti TIGERS Jižní Město - FBS Olomouc
12. října 2019 14:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
6. října 2019 15:00
K1 Florbal Židenice - Ivanti TIGERS Jižní Město
6. října 2019 15:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
5. října 2019 18:00
Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
5. října 2019 18:00
Crazy girls FBC Liberec - Bulldogs Brno
5. října 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
5. října 2019 17:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
29. září 2019 17:30
KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice
29. září 2019 17:00
Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec
29. září 2019 17:00
Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
29. září 2019 15:00
FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. září 2019 14:00
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
28. září 2019 16:45
Ivanti TIGERS Jižní Město - FBC ČPP OSTRAVA
22. září 2019 18:00
Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
22. září 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín
22. září 2019 17:00
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
22. září 2019 15:00
Crazy girls FBC Liberec - Ivanti TIGERS Jižní Město
22. září 2019 14:00
FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
22. září 2019 14:00
Tatran Střešovice - Bulldogs Brno
20. září 2019 20:30
Panthers Praha - Tatran Střešovice
20. září 2019 20:00
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
20. září 2019 20:00
KM automatik FBK Jičín - Crazy girls FBC Liberec
20. září 2019 19:30
FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2019 19:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
20. září 2019 19:00
Ivanti TIGERS Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
15. září 2019 15:15
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín
15. září 2019 15:00
Crazy girls FBC Liberec - FBS Olomouc
15. září 2019 12:30
FbŠ Bohemians - Panthers Praha
14. září 2019 18:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
14. září 2019 17:30
Ivanti TIGERS Jižní Město - Tatran Střešovice
14. září 2019 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - K1 Florbal Židenice

SESTŘIHY

1. prosince 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř
30. listopadu 2019 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
30. listopadu 2019 14:00
Heros Florbal Chomutov - Bulldogs Brno
24. listopadu 2019 18:00
Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
19. listopadu 2019 20:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
16. listopadu 2019 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Bulldogs Brno
16. listopadu 2019 14:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Exelsior Havířov
10. listopadu 2019 18:00
TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
10. listopadu 2019 15:30
Heros Florbal Chomutov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
10. listopadu 2019 15:00
Florbal Exelsior Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
2. listopadu 2019 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
28. října 2019 18:30
Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
28. října 2019 18:00
Florbal Exelsior Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
28. října 2019 16:00
Heros Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary
28. října 2019 15:00
Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
26. října 2019 19:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Heros Florbal Chomutov
26. října 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
25. října 2019 20:00
TJ Slovan Havířov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
20. října 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
19. října 2019 20:00
Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov
19. října 2019 18:00
Florbal Exelsior Havířov - TJ Sokol Jaroměř
19. října 2019 17:00
Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
13. října 2019 17:00
Bulldogs Brno - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
6. října 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
5. října 2019 18:00
Florbal Exelsior Havířov - Bulldogs Brno
5. října 2019 17:00
Heros Florbal Chomutov - FBC Štíři České Budějovice
28. září 2019 19:30
TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí
28. září 2019 16:00
Florbal Exelsior Havířov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
27. září 2019 19:00
Florbal Exelsior Havířov - Florbal Ústí
22. září 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice
15. září 2019 17:00
Bulldogs Brno - Heros Florbal Chomutov
7. září 2019 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice

ZÁZNAMY

8. prosince 2019 17:45
FBC Štíři České Budějovice - FB Hurrican Karlovy Vary
8. prosince 2019 17:00
Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
7. prosince 2019 20:00
Bulldogs Brno - Florbal Ústí
7. prosince 2019 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
7. prosince 2019 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
7. prosince 2019 16:00
Z.F.K. AQM Petrovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
1. prosince 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř
30. listopadu 2019 19:00
Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov
30. listopadu 2019 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
30. listopadu 2019 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Z.F.K. AQM Petrovice
30. listopadu 2019 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
30. listopadu 2019 14:00
Heros Florbal Chomutov - Bulldogs Brno
24. listopadu 2019 18:00
TJ Slovan Havířov - Heros Florbal Chomutov
24. listopadu 2019 18:00
Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
23. listopadu 2019 19:00
FBC Štíři České Budějovice - Z.F.K. AQM Petrovice
23. listopadu 2019 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
23. listopadu 2019 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Heros Florbal Chomutov
23. listopadu 2019 18:00
1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Florbal Ústí
23. listopadu 2019 18:00
Florbal Exelsior Havířov - Kanonýři Kladno
19. listopadu 2019 20:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
17. listopadu 2019 15:00
Florbal Ústí - Florbal Exelsior Havířov
16. listopadu 2019 19:45
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Slovan Havířov
16. listopadu 2019 19:30
1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FBC Štíři České Budějovice
16. listopadu 2019 19:00
Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
16. listopadu 2019 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Bulldogs Brno
16. listopadu 2019 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Sokol Jaroměř
16. listopadu 2019 17:00
Florbal Ústí - Heros Florbal Chomutov
16. listopadu 2019 14:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Exelsior Havířov
10. listopadu 2019 18:15
Florbal Ústí - Kanonýři Kladno
10. listopadu 2019 18:00
TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
10. listopadu 2019 17:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - FB Hurrican Karlovy Vary
10. listopadu 2019 17:00
TJ Sokol Jaroměř - FBC Štíři České Budějovice
10. listopadu 2019 15:30
Heros Florbal Chomutov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
10. listopadu 2019 15:00
Florbal Exelsior Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
9. listopadu 2019 18:00
TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
5. listopadu 2019 10:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
3. listopadu 2019 16:45
FBC Štíři České Budějovice - TJ Slovan Havířov
2. listopadu 2019 19:30
1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Jaroměř
2. listopadu 2019 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
2. listopadu 2019 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Exelsior Havířov
2. listopadu 2019 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - Bulldogs Brno
28. října 2019 18:30
Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
28. října 2019 18:00
Kanonýři Kladno - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
28. října 2019 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
28. října 2019 18:00
Florbal Exelsior Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
28. října 2019 16:00
Heros Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary
28. října 2019 15:00
TJ Slovan Havířov - TJ Sokol Jaroměř
28. října 2019 15:00
Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
26. října 2019 19:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Heros Florbal Chomutov
26. října 2019 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Bulldogs Brno
26. října 2019 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Ústí
26. října 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
26. října 2019 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
26. října 2019 17:00
FBC Štíři České Budějovice - Florbal Exelsior Havířov
25. října 2019 20:00
TJ Slovan Havířov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
20. října 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
19. října 2019 20:00
Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov
19. října 2019 19:00
Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
19. října 2019 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři České Budějovice
19. října 2019 18:00
Florbal Exelsior Havířov - TJ Sokol Jaroměř
19. října 2019 17:00
Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
19. října 2019 17:00
Florbal Ústí - Z.F.K. AQM Petrovice
16. října 2019 10:00
Kanonýři Kladno - Heros Florbal Chomutov
13. října 2019 17:00
Bulldogs Brno - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
13. října 2019 16:30
FBC Štíři České Budějovice - Florbal Ústí
12. října 2019 19:00
TJ Sokol Jaroměř - TJ Znojmo LAUFEN CZ
12. října 2019 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Kanonýři Kladno
12. října 2019 18:00
TJ Slovan Havířov - Florbal Exelsior Havířov
12. října 2019 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - Heros Florbal Chomutov
10. října 2019 19:00
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary
6. října 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
5. října 2019 19:00
Kanonýři Kladno - Z.F.K. AQM Petrovice
5. října 2019 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
5. října 2019 18:00
Florbal Exelsior Havířov - Bulldogs Brno
5. října 2019 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Slovan Havířov
5. října 2019 17:00
Heros Florbal Chomutov - FBC Štíři České Budějovice
5. října 2019 17:00
Florbal Ústí - TJ Sokol Jaroměř
29. září 2019 14:00
Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary
28. září 2019 20:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno
28. září 2019 19:30
TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí
28. září 2019 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Heros Florbal Chomutov
28. září 2019 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
28. září 2019 17:00
FBC Štíři České Budějovice - Kanonýři Kladno
28. září 2019 16:00
Florbal Exelsior Havířov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
27. září 2019 19:00
Florbal Exelsior Havířov - Florbal Ústí
22. září 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice
21. září 2019 19:30
1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
21. září 2019 19:00
Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř
21. září 2019 18:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Z.F.K. AQM Petrovice
21. září 2019 18:30
Florbal Ústí - Bulldogs Brno
21. září 2019 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Exelsior Havířov
15. září 2019 17:00
Bulldogs Brno - Heros Florbal Chomutov
15. září 2019 17:00
TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary
14. září 2019 20:00
TJ Slovan Havířov - Kanonýři Kladno
14. září 2019 19:30
1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - TJ Znojmo LAUFEN CZ
14. září 2019 17:00
FBC Štíři České Budějovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
14. září 2019 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
8. září 2019 17:45
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Sokol Jaroměř
8. září 2019 16:00
Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov
7. září 2019 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
7. září 2019 18:00
Heros Florbal Chomutov - Florbal Exelsior Havířov
7. září 2019 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov
7. září 2019 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
7. září 2019 17:00
Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
7. září 2019 15:30
Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno
Obrázek