{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

    SESTŘIHY

    8. března 2020 18:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    8. března 2020 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    8. března 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    8. března 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    8. března 2020 16:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    7. března 2020 19:00
    Technology Florbal MB - SKV Florbal
    7. března 2020 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    7. března 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    7. března 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    7. března 2020 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    7. března 2020 16:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    1. března 2020 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
    1. března 2020 17:00
    FBC Liberec - FbŠ Bohemians
    1. března 2020 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    1. března 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Technology Florbal MB
    1. března 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    1. března 2020 17:00
    BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
    1. března 2020 17:00
    Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
    23. února 2020 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
    23. února 2020 17:00
    SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    23. února 2020 17:00
    FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
    23. února 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    23. února 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
    23. února 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
    16. února 2020 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice
    16. února 2020 18:00
    FBC Liberec - Sokoli Pardubice
    16. února 2020 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
    16. února 2020 17:00
    Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    16. února 2020 17:00
    BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    16. února 2020 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
    14. února 2020 20:00
    BLACK ANGELS - SKV Florbal
    14. února 2020 20:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    14. února 2020 19:00
    FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    14. února 2020 18:00
    Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
    14. února 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB
    13. února 2020 20:30
    Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
    13. února 2020 19:00
    ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    9. února 2020 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    8. února 2020 19:00
    BLACK ANGELS - Technology Florbal MB
    8. února 2020 18:00
    FBC Liberec - SKV Florbal
    8. února 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    19. ledna 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
    19. ledna 2020 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
    19. ledna 2020 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
    18. ledna 2020 19:00
    Technology Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    18. ledna 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    10. ledna 2020 20:00
    Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
    5. ledna 2020 18:00
    FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    4. ledna 2020 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    4. ledna 2020 18:00
    Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
    4. ledna 2020 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB
    4. ledna 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
    4. ledna 2020 16:00
    FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    22. prosince 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
    22. prosince 2019 17:00
    SKV Florbal - FbŠ Bohemians
    22. prosince 2019 17:00
    BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    22. prosince 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
    22. prosince 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    22. prosince 2019 15:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. prosince 2019 20:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
    20. prosince 2019 20:00
    FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    20. prosince 2019 19:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
    20. prosince 2019 18:00
    Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    20. prosince 2019 18:00
    Sokoli Pardubice - Technology Florbal MB
    20. prosince 2019 17:30
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    15. prosince 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
    15. prosince 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    15. prosince 2019 16:30
    BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
    14. prosince 2019 19:30
    SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
    14. prosince 2019 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice
    14. prosince 2019 19:00
    Technology Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
    14. prosince 2019 16:00
    BLACK ANGELS - FBC Liberec
    12. prosince 2019 10:00
    FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB
    10. prosince 2019 10:00
    Sokoli Pardubice - FBC Liberec
    8. prosince 2019 18:00
    FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    8. prosince 2019 18:00
    SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
    8. prosince 2019 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    8. prosince 2019 17:00
    Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
    8. prosince 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    8. prosince 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    6. prosince 2019 19:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
    6. prosince 2019 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    6. prosince 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
    6. prosince 2019 19:00
    Technology Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    6. prosince 2019 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
    1. prosince 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
    1. prosince 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    1. prosince 2019 16:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. listopadu 2019 19:30
    SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    24. listopadu 2019 18:00
    SKV Florbal - Technology Florbal MB
    24. listopadu 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    24. listopadu 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
    24. listopadu 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    24. listopadu 2019 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    22. listopadu 2019 20:00
    FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
    22. listopadu 2019 20:00
    SKV Florbal - BLACK ANGELS
    22. listopadu 2019 19:00
    Technology Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    22. listopadu 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    22. listopadu 2019 19:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
    22. listopadu 2019 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
    18. listopadu 2019 19:30
    FbŠ Bohemians - FBC Liberec
    17. listopadu 2019 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
    17. listopadu 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
    17. listopadu 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    16. listopadu 2019 20:00
    SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    16. listopadu 2019 19:00
    Technology Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
    16. listopadu 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    3. listopadu 2019 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
    3. listopadu 2019 17:00
    Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
    3. listopadu 2019 17:00
    BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    2. listopadu 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
    28. října 2019 18:00
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    28. října 2019 18:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    28. října 2019 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
    28. října 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    28. října 2019 17:00
    Technology Florbal MB - BLACK ANGELS
    28. října 2019 17:00
    SKV Florbal - FBC Liberec
    28. října 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
    26. října 2019 20:00
    FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
    26. října 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Technology Florbal MB
    26. října 2019 19:00
    Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    26. října 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    26. října 2019 18:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    26. října 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
    24. října 2019 20:15
    BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    20. října 2019 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    20. října 2019 18:00
    ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
    20. října 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
    20. října 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
    19. října 2019 18:00
    BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
    16. října 2019 20:00
    SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
    13. října 2019 18:00
    FBC Liberec - Technology Florbal MB
    13. října 2019 18:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    13. října 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - SKV Florbal
    13. října 2019 17:00
    Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    12. října 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
    12. října 2019 17:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    12. října 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    6. října 2019 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
    6. října 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
    5. října 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
    5. října 2019 19:00
    Technology Florbal MB - Sokoli Pardubice
    5. října 2019 18:00
    BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    5. října 2019 16:30
    SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    29. září 2019 20:00
    Tatran Teka Střešovice - Technology Florbal MB
    29. září 2019 19:00
    FBC Liberec - BLACK ANGELS
    29. září 2019 17:00
    Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    29. září 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
    29. září 2019 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. září 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    29. září 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
    27. září 2019 20:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    27. září 2019 19:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    27. září 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
    27. září 2019 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    27. září 2019 18:30
    ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
    26. září 2019 10:00
    Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians
    22. září 2019 18:00
    FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    22. září 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Technology Florbal MB
    22. září 2019 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    22. září 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    22. září 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    21. září 2019 19:30
    SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    21. září 2019 18:00
    Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    19. září 2019 10:00
    Technology Florbal MB - SKV Florbal
    15. září 2019 18:15
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    15. září 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
    15. září 2019 18:00
    FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
    15. září 2019 15:00
    FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
    14. září 2019 14:00
    Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

    ZÁZNAMY

    8. března 2020 18:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    8. března 2020 18:00
    Technology Florbal MB - SKV Florbal
    8. března 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    8. března 2020 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    8. března 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    8. března 2020 16:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    7. března 2020 19:00
    Technology Florbal MB - SKV Florbal
    7. března 2020 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    7. března 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    7. března 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    7. března 2020 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    7. března 2020 16:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    1. března 2020 17:00
    FBC Liberec - FbŠ Bohemians
    1. března 2020 17:00
    BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
    1. března 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Technology Florbal MB
    1. března 2020 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    1. března 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    1. března 2020 17:00
    Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
    1. března 2020 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
    24. února 2020 20:15
    Technology Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    23. února 2020 17:00
    SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    23. února 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
    23. února 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    23. února 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
    23. února 2020 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
    23. února 2020 17:00
    FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
    16. února 2020 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice
    16. února 2020 18:00
    FBC Liberec - Sokoli Pardubice
    16. února 2020 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
    16. února 2020 17:00
    BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    16. února 2020 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
    16. února 2020 17:00
    Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    14. února 2020 20:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    14. února 2020 20:00
    BLACK ANGELS - SKV Florbal
    14. února 2020 19:00
    FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    14. února 2020 18:00
    Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
    14. února 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB
    13. února 2020 20:30
    Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
    13. února 2020 19:00
    ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    10. února 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
    9. února 2020 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    8. února 2020 19:00
    BLACK ANGELS - Technology Florbal MB
    8. února 2020 18:00
    FBC Liberec - SKV Florbal
    8. února 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    3. února 2020 20:10
    Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
    27. ledna 2020 17:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    19. ledna 2020 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
    19. ledna 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
    19. ledna 2020 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
    18. ledna 2020 19:00
    Technology Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    18. ledna 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    13. ledna 2020 17:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    10. ledna 2020 20:00
    Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
    6. ledna 2020 19:10
    FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
    5. ledna 2020 18:00
    FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    4. ledna 2020 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    4. ledna 2020 18:00
    Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
    4. ledna 2020 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB
    4. ledna 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
    4. ledna 2020 16:00
    FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    29. prosince 2019 13:30
    Technology Florbal MB - FBC Liberec
    22. prosince 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
    22. prosince 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    22. prosince 2019 17:00
    SKV Florbal - FbŠ Bohemians
    22. prosince 2019 17:00
    BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    22. prosince 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
    22. prosince 2019 15:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. prosince 2019 20:00
    FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    20. prosince 2019 20:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
    20. prosince 2019 19:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
    20. prosince 2019 18:00
    Sokoli Pardubice - Technology Florbal MB
    20. prosince 2019 18:00
    Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    20. prosince 2019 17:30
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    16. prosince 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
    15. prosince 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
    15. prosince 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    15. prosince 2019 16:30
    BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
    14. prosince 2019 19:30
    SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
    14. prosince 2019 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice
    14. prosince 2019 19:00
    Technology Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
    14. prosince 2019 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    14. prosince 2019 16:00
    BLACK ANGELS - FBC Liberec
    12. prosince 2019 10:00
    FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB
    10. prosince 2019 10:00
    Sokoli Pardubice - FBC Liberec
    8. prosince 2019 18:00
    FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    8. prosince 2019 18:00
    SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
    8. prosince 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    8. prosince 2019 17:00
    Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
    8. prosince 2019 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    8. prosince 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    6. prosince 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
    6. prosince 2019 19:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
    6. prosince 2019 19:00
    Technology Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    6. prosince 2019 19:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
    6. prosince 2019 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    6. prosince 2019 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
    2. prosince 2019 19:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
    1. prosince 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
    1. prosince 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    1. prosince 2019 16:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    30. listopadu 2019 19:15
    ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB
    29. listopadu 2019 19:30
    SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    24. listopadu 2019 18:00
    SKV Florbal - Technology Florbal MB
    24. listopadu 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    24. listopadu 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    24. listopadu 2019 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    24. listopadu 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
    23. listopadu 2019 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
    22. listopadu 2019 20:00
    FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
    22. listopadu 2019 20:00
    SKV Florbal - BLACK ANGELS
    22. listopadu 2019 19:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
    22. listopadu 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    22. listopadu 2019 19:00
    Technology Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    22. listopadu 2019 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
    18. listopadu 2019 19:30
    FbŠ Bohemians - FBC Liberec
    17. listopadu 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    17. listopadu 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
    17. listopadu 2019 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
    16. listopadu 2019 20:00
    SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    16. listopadu 2019 19:00
    Technology Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
    16. listopadu 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    4. listopadu 2019 19:30
    FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    3. listopadu 2019 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
    3. listopadu 2019 17:00
    Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
    3. listopadu 2019 17:00
    BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    2. listopadu 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
    2. listopadu 2019 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
    28. října 2019 18:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    28. října 2019 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
    28. října 2019 18:00
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    28. října 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
    28. října 2019 17:00
    SKV Florbal - FBC Liberec
    28. října 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    28. října 2019 17:00
    Technology Florbal MB - BLACK ANGELS
    26. října 2019 20:00
    FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
    26. října 2019 19:00
    Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    26. října 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Technology Florbal MB
    26. října 2019 18:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    26. října 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    26. října 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
    24. října 2019 20:15
    BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    21. října 2019 17:00
    Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. října 2019 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    20. října 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
    20. října 2019 18:00
    ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
    20. října 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
    19. října 2019 18:00
    BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
    16. října 2019 20:00
    SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
    13. října 2019 18:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    13. října 2019 18:00
    FBC Liberec - Technology Florbal MB
    13. října 2019 17:00
    Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    13. října 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - SKV Florbal
    12. října 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
    12. října 2019 17:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    12. října 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    7. října 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    6. října 2019 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
    6. října 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
    5. října 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
    5. října 2019 19:00
    Technology Florbal MB - Sokoli Pardubice
    5. října 2019 18:00
    BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    5. října 2019 16:30
    SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    29. září 2019 20:00
    Tatran Teka Střešovice - Technology Florbal MB
    29. září 2019 19:00
    FBC Liberec - BLACK ANGELS
    29. září 2019 17:00
    Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    29. září 2019 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
    29. září 2019 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. září 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
    29. září 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    27. září 2019 20:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    27. září 2019 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
    27. září 2019 19:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    27. září 2019 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    27. září 2019 18:30
    ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
    26. září 2019 10:00
    Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians
    23. září 2019 17:45
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    22. září 2019 18:00
    FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    22. září 2019 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    22. září 2019 17:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    22. září 2019 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Technology Florbal MB
    22. září 2019 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    21. září 2019 19:30
    SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    21. září 2019 18:00
    Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    19. září 2019 10:00
    Technology Florbal MB - SKV Florbal
    16. září 2019 17:30
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice
    15. září 2019 18:15
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    15. září 2019 18:00
    FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
    15. září 2019 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
    15. září 2019 15:00
    FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
    14. září 2019 14:00
    Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

      SESTŘIHY

      8. března 2020 16:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      8. března 2020 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
      8. března 2020 11:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - K1 Florbal Židenice
      8. března 2020 11:00
      Bulldogs Brno - Crazy girls FBC Liberec
      7. března 2020 16:00
      Bulldogs Brno - Crazy girls FBC Liberec
      7. března 2020 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
      7. března 2020 12:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      1. března 2020 14:00
      Crazy girls FBC Liberec - K1 Florbal Židenice
      1. března 2020 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      29. února 2020 16:00
      Bulldogs Brno - Panthers Praha
      23. února 2020 15:00
      K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      22. února 2020 18:00
      FBS Olomouc - Tatran Střešovice
      22. února 2020 17:30
      Ivanti TIGERS Jižní Město - Bulldogs Brno
      18. února 2020 18:30
      Ivanti TIGERS Jižní Město - KM automatik FBK Jičín
      16. února 2020 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Crazy girls FBC Liberec
      15. února 2020 17:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      15. února 2020 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      9. února 2020 16:30
      K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
      8. února 2020 18:00
      FBS Olomouc - Bulldogs Brno
      8. února 2020 15:45
      Ivanti TIGERS Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      8. února 2020 14:00
      Crazy girls FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      1. února 2020 17:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      26. ledna 2020 16:00
      FBS Olomouc - Ivanti TIGERS Jižní Město
      25. ledna 2020 19:00
      Crazy girls FBC Liberec - FbŠ Bohemians
      25. ledna 2020 18:00
      K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
      18. ledna 2020 19:00
      Bulldogs Brno - Crazy girls FBC Liberec
      18. ledna 2020 17:30
      KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc
      18. ledna 2020 17:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - K1 Florbal Židenice
      18. ledna 2020 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
      5. ledna 2020 15:00
      K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín
      5. ledna 2020 15:00
      Crazy girls FBC Liberec - Panthers Praha
      22. prosince 2019 17:00
      KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA
      22. prosince 2019 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
      22. prosince 2019 15:00
      Bulldogs Brno - Tatran Střešovice
      22. prosince 2019 15:00
      FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
      22. prosince 2019 12:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - Crazy girls FBC Liberec
      20. prosince 2019 19:00
      K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      20. prosince 2019 17:00
      Crazy girls FBC Liberec - KM automatik FBK Jičín
      24. listopadu 2019 15:00
      K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
      23. listopadu 2019 19:00
      Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      23. listopadu 2019 16:00
      FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec
      17. listopadu 2019 14:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - FbŠ Bohemians
      16. listopadu 2019 19:00
      K1 Florbal Židenice - Crazy girls FBC Liberec
      16. listopadu 2019 18:00
      FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      10. listopadu 2019 14:00
      Bulldogs Brno - Ivanti TIGERS Jižní Město
      9. listopadu 2019 20:00
      Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
      9. listopadu 2019 15:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
      3. listopadu 2019 15:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      3. listopadu 2019 15:00
      Crazy girls FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      2. listopadu 2019 20:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      2. listopadu 2019 16:00
      FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
      28. října 2019 18:00
      Bulldogs Brno - FBS Olomouc
      28. října 2019 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti TIGERS Jižní Město
      26. října 2019 19:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      26. října 2019 17:30
      KM automatik FBK Jičín - Ivanti TIGERS Jižní Město
      12. října 2019 19:00
      Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
      12. října 2019 14:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
      6. října 2019 15:00
      K1 Florbal Židenice - Ivanti TIGERS Jižní Město
      5. října 2019 18:00
      Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      5. října 2019 18:00
      Crazy girls FBC Liberec - Bulldogs Brno
      29. září 2019 17:00
      Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      22. září 2019 17:00
      K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
      22. září 2019 15:00
      Crazy girls FBC Liberec - Ivanti TIGERS Jižní Město
      20. září 2019 20:00
      Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
      20. září 2019 19:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
      15. září 2019 15:00
      Crazy girls FBC Liberec - FBS Olomouc
      14. září 2019 18:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno

      ZÁZNAMY

      8. března 2020 16:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      8. března 2020 16:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
      8. března 2020 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
      8. března 2020 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
      8. března 2020 11:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - K1 Florbal Židenice
      8. března 2020 11:00
      Bulldogs Brno - Crazy girls FBC Liberec
      7. března 2020 19:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
      7. března 2020 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
      7. března 2020 16:00
      Bulldogs Brno - Crazy girls FBC Liberec
      7. března 2020 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
      7. března 2020 13:30
      Ivanti TIGERS Jižní Město - K1 Florbal Židenice
      7. března 2020 12:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      1. března 2020 18:30
      Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín
      1. března 2020 15:00
      FbŠ Bohemians - Ivanti TIGERS Jižní Město
      1. března 2020 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      1. března 2020 14:00
      Crazy girls FBC Liberec - K1 Florbal Židenice
      1. března 2020 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
      29. února 2020 16:00
      Bulldogs Brno - Panthers Praha
      23. února 2020 15:00
      Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      23. února 2020 15:00
      K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      22. února 2020 18:00
      FBS Olomouc - Tatran Střešovice
      22. února 2020 17:30
      Ivanti TIGERS Jižní Město - Bulldogs Brno
      22. února 2020 17:30
      KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians
      22. února 2020 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Crazy girls FBC Liberec
      18. února 2020 18:30
      Ivanti TIGERS Jižní Město - KM automatik FBK Jičín
      16. února 2020 18:30
      Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      16. února 2020 18:15
      Panthers Praha - Ivanti TIGERS Jižní Město
      16. února 2020 17:00
      FbŠ Bohemians - FBS Olomouc
      16. února 2020 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Crazy girls FBC Liberec
      16. února 2020 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
      15. února 2020 17:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      15. února 2020 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      9. února 2020 16:30
      K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
      8. února 2020 20:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Střešovice
      8. února 2020 18:00
      FBS Olomouc - Bulldogs Brno
      8. února 2020 17:30
      KM automatik FBK Jičín - Panthers Praha
      8. února 2020 15:45
      Ivanti TIGERS Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      8. února 2020 14:00
      Crazy girls FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      5. února 2020 19:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
      1. února 2020 17:00
      Panthers Praha - FBS Olomouc
      1. února 2020 17:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      1. února 2020 15:00
      FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
      29. ledna 2020 20:00
      Tatran Střešovice - Crazy girls FBC Liberec
      26. ledna 2020 16:00
      FBS Olomouc - Ivanti TIGERS Jižní Město
      25. ledna 2020 19:00
      Crazy girls FBC Liberec - FbŠ Bohemians
      25. ledna 2020 18:00
      K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
      25. ledna 2020 17:30
      KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      25. ledna 2020 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Bulldogs Brno
      19. ledna 2020 15:00
      Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA
      19. ledna 2020 14:00
      FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      18. ledna 2020 19:00
      Bulldogs Brno - Crazy girls FBC Liberec
      18. ledna 2020 17:30
      KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc
      18. ledna 2020 17:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - K1 Florbal Židenice
      18. ledna 2020 14:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
      9. ledna 2020 20:30
      Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
      5. ledna 2020 17:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno
      5. ledna 2020 15:00
      Crazy girls FBC Liberec - Panthers Praha
      5. ledna 2020 15:00
      K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín
      5. ledna 2020 15:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Ivanti TIGERS Jižní Město
      4. ledna 2020 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      22. prosince 2019 18:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
      22. prosince 2019 17:00
      KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA
      22. prosince 2019 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
      22. prosince 2019 15:00
      Bulldogs Brno - Tatran Střešovice
      22. prosince 2019 15:00
      FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
      22. prosince 2019 12:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - Crazy girls FBC Liberec
      20. prosince 2019 20:30
      FBC ČPP OSTRAVA - FBS Olomouc
      20. prosince 2019 19:00
      FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno
      20. prosince 2019 19:00
      K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      20. prosince 2019 17:00
      Crazy girls FBC Liberec - KM automatik FBK Jičín
      19. prosince 2019 20:30
      Tatran Střešovice - Panthers Praha
      19. prosince 2019 10:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Ivanti TIGERS Jižní Město
      24. listopadu 2019 16:00
      Panthers Praha - FbŠ Bohemians
      24. listopadu 2019 15:00
      K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
      23. listopadu 2019 19:00
      Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      23. listopadu 2019 18:00
      Tatran Střešovice - Ivanti TIGERS Jižní Město
      23. listopadu 2019 17:30
      KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      23. listopadu 2019 16:00
      FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec
      17. listopadu 2019 17:00
      KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice
      17. listopadu 2019 14:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - FbŠ Bohemians
      16. listopadu 2019 19:00
      K1 Florbal Židenice - Crazy girls FBC Liberec
      16. listopadu 2019 18:00
      FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      16. listopadu 2019 15:00
      Panthers Praha - Bulldogs Brno
      11. listopadu 2019 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      10. listopadu 2019 17:00
      Tatran Střešovice - FBS Olomouc
      10. listopadu 2019 16:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice
      10. listopadu 2019 14:00
      Bulldogs Brno - Ivanti TIGERS Jižní Město
      10. listopadu 2019 14:00
      FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín
      9. listopadu 2019 20:00
      Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
      9. listopadu 2019 15:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
      3. listopadu 2019 17:00
      KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
      3. listopadu 2019 15:00
      Crazy girls FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      3. listopadu 2019 15:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      2. listopadu 2019 20:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      2. listopadu 2019 16:00
      FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
      2. listopadu 2019 16:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - Panthers Praha
      28. října 2019 18:00
      Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín
      28. října 2019 18:00
      Bulldogs Brno - FBS Olomouc
      28. října 2019 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti TIGERS Jižní Město
      28. října 2019 15:00
      Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
      28. října 2019 15:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Crazy girls FBC Liberec
      28. října 2019 14:00
      FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice
      26. října 2019 20:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
      26. října 2019 19:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      26. října 2019 19:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      26. října 2019 17:30
      KM automatik FBK Jičín - Ivanti TIGERS Jižní Město
      26. října 2019 17:00
      FBS Olomouc - Panthers Praha
      26. října 2019 17:00
      Crazy girls FBC Liberec - Tatran Střešovice
      13. října 2019 16:30
      Panthers Praha - K1 Florbal Židenice
      13. října 2019 15:00
      Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      13. října 2019 14:00
      FbŠ Bohemians - Crazy girls FBC Liberec
      12. října 2019 19:00
      Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
      12. října 2019 17:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - FBS Olomouc
      12. října 2019 14:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
      6. října 2019 15:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
      6. října 2019 15:00
      K1 Florbal Židenice - Ivanti TIGERS Jižní Město
      5. října 2019 18:00
      Crazy girls FBC Liberec - Bulldogs Brno
      5. října 2019 18:00
      Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      5. října 2019 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
      5. října 2019 17:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      29. září 2019 17:30
      KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice
      29. září 2019 17:00
      Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec
      29. září 2019 17:00
      Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      29. září 2019 15:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      29. září 2019 14:00
      FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
      28. září 2019 16:45
      Ivanti TIGERS Jižní Město - FBC ČPP OSTRAVA
      22. září 2019 18:00
      Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      22. září 2019 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín
      22. září 2019 17:00
      K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
      22. září 2019 15:00
      Crazy girls FBC Liberec - Ivanti TIGERS Jižní Město
      22. září 2019 14:00
      Tatran Střešovice - Bulldogs Brno
      22. září 2019 14:00
      FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      20. září 2019 20:30
      Panthers Praha - Tatran Střešovice
      20. září 2019 20:00
      Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
      20. září 2019 20:00
      KM automatik FBK Jičín - Crazy girls FBC Liberec
      20. září 2019 19:30
      FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
      20. září 2019 19:00
      Ivanti TIGERS Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      20. září 2019 19:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
      15. září 2019 15:15
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín
      15. září 2019 15:00
      Crazy girls FBC Liberec - FBS Olomouc
      15. září 2019 12:30
      FbŠ Bohemians - Panthers Praha
      14. září 2019 18:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
      14. září 2019 17:30
      Ivanti TIGERS Jižní Město - Tatran Střešovice
      14. září 2019 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - K1 Florbal Židenice

        SESTŘIHY

        8. března 2020 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        8. března 2020 17:00
        Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov
        7. března 2020 19:00
        Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov
        7. března 2020 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        4. března 2020 19:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        29. února 2020 20:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        22. února 2020 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Heros Florbal Chomutov
        22. února 2020 18:00
        Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno
        15. února 2020 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Slovan Havířov
        15. února 2020 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        15. února 2020 17:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        9. února 2020 18:00
        TJ Slovan Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        8. února 2020 17:00
        Bulldogs Brno - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        8. února 2020 16:00
        Heros Florbal Chomutov - Florbal Ústí
        8. února 2020 15:45
        Florbal Exelsior Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
        1. února 2020 18:30
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Exelsior Havířov
        1. února 2020 14:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        1. února 2020 12:30
        FBC Štíři České Budějovice - TJ Sokol Jaroměř
        26. ledna 2020 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        26. ledna 2020 18:00
        Heros Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno
        26. ledna 2020 17:00
        Bulldogs Brno - Z.F.K. AQM Petrovice
        24. ledna 2020 20:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Heros Florbal Chomutov
        24. ledna 2020 19:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Ústí
        19. ledna 2020 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - FBC Štíři České Budějovice
        19. ledna 2020 17:00
        Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
        18. ledna 2020 16:00
        Heros Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        4. ledna 2020 19:00
        TJ Slovan Havířov - Bulldogs Brno
        21. prosince 2019 19:30
        Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
        21. prosince 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        21. prosince 2019 17:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Slovan Havířov
        15. prosince 2019 17:00
        Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov
        14. prosince 2019 17:00
        Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        13. prosince 2019 20:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice
        13. prosince 2019 19:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        13. prosince 2019 18:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
        7. prosince 2019 20:00
        Bulldogs Brno - Florbal Ústí
        1. prosince 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř
        30. listopadu 2019 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
        30. listopadu 2019 14:00
        Heros Florbal Chomutov - Bulldogs Brno
        24. listopadu 2019 18:00
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        19. listopadu 2019 20:00
        Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        16. listopadu 2019 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Bulldogs Brno
        16. listopadu 2019 14:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Exelsior Havířov
        10. listopadu 2019 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        10. listopadu 2019 15:30
        Heros Florbal Chomutov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        10. listopadu 2019 15:00
        Florbal Exelsior Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        2. listopadu 2019 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        28. října 2019 18:30
        Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        28. října 2019 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        28. října 2019 16:00
        Heros Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary
        28. října 2019 15:00
        Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
        26. října 2019 19:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Heros Florbal Chomutov
        26. října 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        25. října 2019 20:00
        TJ Slovan Havířov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        20. října 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        19. října 2019 20:00
        Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov
        19. října 2019 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        19. října 2019 17:00
        Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        13. října 2019 17:00
        Bulldogs Brno - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        6. října 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        5. října 2019 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Bulldogs Brno
        5. října 2019 17:00
        Heros Florbal Chomutov - FBC Štíři České Budějovice
        28. září 2019 19:30
        TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí
        28. září 2019 16:00
        Florbal Exelsior Havířov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        27. září 2019 19:00
        Florbal Exelsior Havířov - Florbal Ústí
        22. září 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice
        15. září 2019 17:00
        Bulldogs Brno - Heros Florbal Chomutov
        7. září 2019 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice

        ZÁZNAMY

        8. března 2020 18:00
        Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř
        8. března 2020 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        8. března 2020 17:00
        Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov
        8. března 2020 14:30
        Florbal Ústí - Heros Florbal Chomutov
        7. března 2020 19:00
        Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov
        7. března 2020 19:00
        Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř
        7. března 2020 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        7. března 2020 18:00
        Florbal Ústí - Heros Florbal Chomutov
        4. března 2020 19:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        1. března 2020 17:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Exelsior Havířov
        1. března 2020 16:00
        FBC Štíři České Budějovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        29. února 2020 20:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        29. února 2020 18:30
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
        22. února 2020 18:00
        TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        22. února 2020 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Ústí
        22. února 2020 18:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Z.F.K. AQM Petrovice
        22. února 2020 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Heros Florbal Chomutov
        22. února 2020 18:00
        Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno
        22. února 2020 18:00
        FBC Štíři České Budějovice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        22. února 2020 18:00
        TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
        15. února 2020 20:00
        Florbal Ústí - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        15. února 2020 19:00
        Kanonýři Kladno - Florbal Exelsior Havířov
        15. února 2020 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Slovan Havířov
        15. února 2020 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Sokol Jaroměř
        15. února 2020 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        15. února 2020 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři České Budějovice
        15. února 2020 17:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        11. února 2020 19:00
        Kanonýři Kladno - Florbal Ústí
        9. února 2020 18:00
        TJ Slovan Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        8. února 2020 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice
        8. února 2020 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Kanonýři Kladno
        8. února 2020 17:00
        Bulldogs Brno - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        8. února 2020 17:00
        FBC Štíři České Budějovice - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        8. února 2020 16:00
        Heros Florbal Chomutov - Florbal Ústí
        8. února 2020 15:45
        Florbal Exelsior Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
        1. února 2020 18:30
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Exelsior Havířov
        1. února 2020 18:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Heros Florbal Chomutov
        1. února 2020 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov
        1. února 2020 14:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        1. února 2020 12:30
        FBC Štíři České Budějovice - TJ Sokol Jaroměř
        26. ledna 2020 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        26. ledna 2020 18:00
        Heros Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno
        26. ledna 2020 18:00
        TJ Sokol Jaroměř - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        26. ledna 2020 17:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        26. ledna 2020 17:00
        Bulldogs Brno - Z.F.K. AQM Petrovice
        26. ledna 2020 15:00
        TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
        24. ledna 2020 20:00
        FBC Štíři České Budějovice - Bulldogs Brno
        24. ledna 2020 20:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        24. ledna 2020 20:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Heros Florbal Chomutov
        24. ledna 2020 20:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Kanonýři Kladno
        24. ledna 2020 19:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Ústí
        24. ledna 2020 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - TJ Slovan Havířov
        23. ledna 2020 19:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Exelsior Havířov
        19. ledna 2020 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - FBC Štíři České Budějovice
        19. ledna 2020 17:00
        Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
        18. ledna 2020 19:00
        Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary
        18. ledna 2020 19:00
        Florbal Ústí - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        18. ledna 2020 18:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - TJ Slovan Havířov
        18. ledna 2020 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Z.F.K. AQM Petrovice
        18. ledna 2020 16:00
        Heros Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        16. ledna 2020 19:00
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Kanonýři Kladno
        14. ledna 2020 20:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Bulldogs Brno
        10. ledna 2020 9:30
        Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary
        4. ledna 2020 19:00
        FBC Štíři České Budějovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        4. ledna 2020 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Florbal Exelsior Havířov
        4. ledna 2020 19:00
        TJ Slovan Havířov - Bulldogs Brno
        4. ledna 2020 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Heros Florbal Chomutov
        4. ledna 2020 18:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FB Hurrican Karlovy Vary
        4. ledna 2020 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Ústí
        21. prosince 2019 20:00
        Florbal Ústí - FBC Štíři České Budějovice
        21. prosince 2019 19:30
        Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
        21. prosince 2019 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Jaroměř
        21. prosince 2019 18:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Bulldogs Brno
        21. prosince 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        21. prosince 2019 17:30
        Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        21. prosince 2019 17:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Slovan Havířov
        15. prosince 2019 18:00
        TJ Sokol Jaroměř - Florbal Ústí
        15. prosince 2019 18:00
        TJ Slovan Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        15. prosince 2019 18:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        15. prosince 2019 17:00
        FBC Štíři České Budějovice - Heros Florbal Chomutov
        15. prosince 2019 17:00
        Bulldogs Brno - Florbal Exelsior Havířov
        15. prosince 2019 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Kanonýři Kladno
        15. prosince 2019 16:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FB Hurrican Karlovy Vary
        14. prosince 2019 17:00
        Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        13. prosince 2019 20:00
        Florbal Ústí - TJ Slovan Havířov
        13. prosince 2019 20:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Florbal Exelsior Havířov
        13. prosince 2019 20:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice
        13. prosince 2019 19:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        13. prosince 2019 19:00
        Kanonýři Kladno - FBC Štíři České Budějovice
        13. prosince 2019 18:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
        8. prosince 2019 17:45
        FBC Štíři České Budějovice - FB Hurrican Karlovy Vary
        8. prosince 2019 17:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        7. prosince 2019 20:00
        Bulldogs Brno - Florbal Ústí
        7. prosince 2019 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
        7. prosince 2019 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        7. prosince 2019 16:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        1. prosince 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř
        30. listopadu 2019 19:00
        Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov
        30. listopadu 2019 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
        30. listopadu 2019 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Z.F.K. AQM Petrovice
        30. listopadu 2019 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        30. listopadu 2019 14:00
        Heros Florbal Chomutov - Bulldogs Brno
        24. listopadu 2019 18:00
        Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
        24. listopadu 2019 18:00
        TJ Slovan Havířov - Heros Florbal Chomutov
        23. listopadu 2019 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        23. listopadu 2019 19:00
        FBC Štíři České Budějovice - Z.F.K. AQM Petrovice
        23. listopadu 2019 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Heros Florbal Chomutov
        23. listopadu 2019 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Kanonýři Kladno
        23. listopadu 2019 18:00
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Florbal Ústí
        19. listopadu 2019 20:00
        Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        17. listopadu 2019 15:00
        Florbal Ústí - Florbal Exelsior Havířov
        16. listopadu 2019 19:45
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Slovan Havířov
        16. listopadu 2019 19:30
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FBC Štíři České Budějovice
        16. listopadu 2019 19:00
        Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        16. listopadu 2019 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Bulldogs Brno
        16. listopadu 2019 17:00
        Florbal Ústí - Heros Florbal Chomutov
        16. listopadu 2019 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Sokol Jaroměř
        16. listopadu 2019 14:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Exelsior Havířov
        10. listopadu 2019 18:15
        Florbal Ústí - Kanonýři Kladno
        10. listopadu 2019 18:00
        TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        10. listopadu 2019 17:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - FB Hurrican Karlovy Vary
        10. listopadu 2019 17:00
        TJ Sokol Jaroměř - FBC Štíři České Budějovice
        10. listopadu 2019 15:30
        Heros Florbal Chomutov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        10. listopadu 2019 15:00
        Florbal Exelsior Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        9. listopadu 2019 18:00
        TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        5. listopadu 2019 10:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        3. listopadu 2019 16:45
        FBC Štíři České Budějovice - TJ Slovan Havířov
        2. listopadu 2019 19:30
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Jaroměř
        2. listopadu 2019 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        2. listopadu 2019 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Exelsior Havířov
        2. listopadu 2019 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Bulldogs Brno
        28. října 2019 18:30
        Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        28. října 2019 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        28. října 2019 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
        28. října 2019 18:00
        Kanonýři Kladno - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        28. října 2019 16:00
        Heros Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary
        28. října 2019 15:00
        Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
        28. října 2019 15:00
        TJ Slovan Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        26. října 2019 19:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Heros Florbal Chomutov
        26. října 2019 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Bulldogs Brno
        26. října 2019 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Ústí
        26. října 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        26. října 2019 17:00
        FBC Štíři České Budějovice - Florbal Exelsior Havířov
        26. října 2019 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        25. října 2019 20:00
        TJ Slovan Havířov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        20. října 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        19. října 2019 20:00
        Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov
        19. října 2019 19:00
        Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        19. října 2019 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - TJ Sokol Jaroměř
        19. října 2019 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři České Budějovice
        19. října 2019 17:00
        Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        19. října 2019 17:00
        Florbal Ústí - Z.F.K. AQM Petrovice
        16. října 2019 10:00
        Kanonýři Kladno - Heros Florbal Chomutov
        13. října 2019 17:00
        Bulldogs Brno - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        13. října 2019 16:30
        FBC Štíři České Budějovice - Florbal Ústí
        12. října 2019 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        12. října 2019 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Kanonýři Kladno
        12. října 2019 18:00
        TJ Slovan Havířov - Florbal Exelsior Havířov
        12. října 2019 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Heros Florbal Chomutov
        10. října 2019 19:00
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary
        6. října 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        5. října 2019 19:00
        Kanonýři Kladno - Z.F.K. AQM Petrovice
        5. října 2019 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        5. října 2019 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Slovan Havířov
        5. října 2019 18:00
        Florbal Exelsior Havířov - Bulldogs Brno
        5. října 2019 17:00
        Heros Florbal Chomutov - FBC Štíři České Budějovice
        5. října 2019 17:00
        Florbal Ústí - TJ Sokol Jaroměř
        29. září 2019 14:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary
        28. září 2019 20:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno
        28. září 2019 19:30
        TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí
        28. září 2019 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Heros Florbal Chomutov
        28. září 2019 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        28. září 2019 17:00
        FBC Štíři České Budějovice - Kanonýři Kladno
        28. září 2019 16:00
        Florbal Exelsior Havířov - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        27. září 2019 19:00
        Florbal Exelsior Havířov - Florbal Ústí
        22. září 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice
        21. září 2019 19:30
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        21. září 2019 19:00
        Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř
        21. září 2019 18:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Z.F.K. AQM Petrovice
        21. září 2019 18:30
        Florbal Ústí - Bulldogs Brno
        21. září 2019 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Exelsior Havířov
        15. září 2019 17:00
        Bulldogs Brno - Heros Florbal Chomutov
        15. září 2019 17:00
        TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary
        14. září 2019 20:00
        TJ Slovan Havířov - Kanonýři Kladno
        14. září 2019 19:30
        1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        14. září 2019 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        14. září 2019 17:00
        FBC Štíři České Budějovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        8. září 2019 17:45
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Sokol Jaroměř
        8. září 2019 16:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov
        7. září 2019 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
        7. září 2019 18:00
        Heros Florbal Chomutov - Florbal Exelsior Havířov
        7. září 2019 18:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov
        7. září 2019 17:00
        Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        7. září 2019 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm
        7. září 2019 15:30
        Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno

        STUDIO FLORBAL 1. 3. 2020

        Obrázek