{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

SESTŘIHY

9. května 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
8. května 2021 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB
2. května 2021 16:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
1. května 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
7. dubna 2021 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
7. dubna 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
5. dubna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
3. dubna 2021 19:00
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
3. dubna 2021 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
3. dubna 2021 18:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
3. dubna 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
2. dubna 2021 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
2. dubna 2021 18:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
1. dubna 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. března 2021 18:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. března 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
28. března 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
27. března 2021 20:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
27. března 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
27. března 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
27. března 2021 15:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
7. března 2021 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
7. března 2021 17:00
Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
7. března 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
7. března 2021 17:00
SKV Florbal - FBC Liberec
7. března 2021 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB
7. března 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
3. března 2021 19:00
Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
28. února 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
28. února 2021 17:00
BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
28. února 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
28. února 2021 17:00
SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
28. února 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice
27. února 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
27. února 2021 16:00
BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
27. února 2021 16:00
Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
24. února 2021 20:00
FBC Liberec - Sokoli Pardubice
21. února 2021 18:00
Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
21. února 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
21. února 2021 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
21. února 2021 15:00
SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20. února 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
20. února 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
20. února 2021 17:00
FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
20. února 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
18. února 2021 19:00
Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
14. února 2021 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
14. února 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. února 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
14. února 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
14. února 2021 16:00
FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
13. února 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
13. února 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
12. února 2021 19:30
SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
10. února 2021 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. února 2021 18:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
8. února 2021 18:00
Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
3. února 2021 20:00
Sokoli Pardubice - SKV Florbal
31. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - FBC Liberec
31. ledna 2021 16:00
FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
31. ledna 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
31. ledna 2021 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30. ledna 2021 17:30
FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30. ledna 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
30. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
30. ledna 2021 16:00
Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. ledna 2021 19:30
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
28. ledna 2021 19:30
FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
24. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - SKV Florbal
24. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
24. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
24. ledna 2021 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
24. ledna 2021 16:00
FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
23. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
23. ledna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
23. ledna 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
22. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FbŠ Bohemians
20. ledna 2021 20:00
FbŠ Bohemians - SKV Florbal
17. ledna 2021 18:00
SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
17. ledna 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
17. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
17. ledna 2021 14:00
FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB
16. ledna 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
16. ledna 2021 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
16. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
16. ledna 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
15. ledna 2021 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
13. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. ledna 2021 18:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. ledna 2021 17:00
Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
10. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. ledna 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
10. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - SKV Florbal
9. ledna 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
9. ledna 2021 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
9. ledna 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
9. ledna 2021 17:00
FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
9. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
9. ledna 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
3. ledna 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
3. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
3. ledna 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
3. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
3. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - SKV Florbal
3. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - FbŠ Bohemians
2. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
2. ledna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
2. ledna 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
2. ledna 2021 16:00
FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. prosince 2020 18:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB
20. prosince 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
20. prosince 2020 17:00
BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
19. prosince 2020 17:00
FBC Liberec - BLACK ANGELS
19. prosince 2020 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
19. prosince 2020 14:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
13. prosince 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
13. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
13. prosince 2020 16:00
FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
13. prosince 2020 16:00
BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
12. prosince 2020 19:30
FbŠ Bohemians - FBC Liberec
12. prosince 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. prosince 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
12. prosince 2020 16:00
Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
12. prosince 2020 15:00
ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
6. prosince 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
6. prosince 2020 17:00
FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
6. prosince 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
6. prosince 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
6. prosince 2020 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
6. prosince 2020 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
6. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
5. prosince 2020 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
5. prosince 2020 17:00
BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians
5. prosince 2020 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
5. prosince 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
5. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
5. prosince 2020 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
30. listopadu 2020 18:00
FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. listopadu 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. listopadu 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
29. listopadu 2020 16:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
29. listopadu 2020 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
29. listopadu 2020 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha
29. listopadu 2020 15:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
28. listopadu 2020 19:30
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. listopadu 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
28. listopadu 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
28. listopadu 2020 16:00
SKV Florbal - BLACK ANGELS
28. listopadu 2020 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
22. listopadu 2020 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
10. října 2020 17:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
10. října 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. října 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
8. října 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
8. října 2020 18:30
Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
4. října 2020 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
4. října 2020 18:00
BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
4. října 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
3. října 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. září 2020 18:00
SKV Florbal - Sokoli Pardubice
28. září 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
28. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. září 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
28. září 2020 14:30
FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
26. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
26. září 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
26. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2020 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2020 18:00
FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
20. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
20. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
18. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
18. září 2020 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18. září 2020 19:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
18. září 2020 19:00
BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
13. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
13. září 2020 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

ZÁZNAMY

9. května 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
8. května 2021 20:15
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
8. května 2021 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB
3. května 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2. května 2021 16:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
1. května 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
7. dubna 2021 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
7. dubna 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
5. dubna 2021 17:10
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
5. dubna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
3. dubna 2021 19:00
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
3. dubna 2021 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
3. dubna 2021 18:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
3. dubna 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
2. dubna 2021 20:30
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
2. dubna 2021 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
2. dubna 2021 18:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
1. dubna 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. března 2021 18:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. března 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
28. března 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
28. března 2021 14:30
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
27. března 2021 20:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
27. března 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
27. března 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
27. března 2021 15:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
7. března 2021 17:00
Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
7. března 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
7. března 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
7. března 2021 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
7. března 2021 17:00
SKV Florbal - FBC Liberec
7. března 2021 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB
3. března 2021 19:00
Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
28. února 2021 17:00
BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
28. února 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
28. února 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice
28. února 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
28. února 2021 17:00
SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
27. února 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
27. února 2021 16:00
BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
27. února 2021 16:00
Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
24. února 2021 20:00
FBC Liberec - Sokoli Pardubice
22. února 2021 20:00
ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
21. února 2021 18:00
Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
21. února 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
21. února 2021 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
21. února 2021 15:00
SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20. února 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
20. února 2021 17:00
FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
20. února 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
20. února 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
18. února 2021 19:00
Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
15. února 2021 19:40
BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
14. února 2021 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
14. února 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. února 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
14. února 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
14. února 2021 16:00
FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
13. února 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
13. února 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
12. února 2021 19:30
SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
10. února 2021 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. února 2021 18:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
8. února 2021 18:00
Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
3. února 2021 20:00
Sokoli Pardubice - SKV Florbal
1. února 2021 19:30
FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
31. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - FBC Liberec
31. ledna 2021 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31. ledna 2021 16:00
FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
31. ledna 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
30. ledna 2021 17:30
FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30. ledna 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
30. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
30. ledna 2021 16:00
Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. ledna 2021 19:30
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
28. ledna 2021 19:30
FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
24. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - SKV Florbal
24. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
24. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
24. ledna 2021 16:00
FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
24. ledna 2021 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
23. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
23. ledna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
23. ledna 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
22. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FbŠ Bohemians
20. ledna 2021 20:00
FbŠ Bohemians - SKV Florbal
17. ledna 2021 18:00
SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
17. ledna 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
17. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
17. ledna 2021 14:00
FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB
16. ledna 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
16. ledna 2021 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
16. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
16. ledna 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
15. ledna 2021 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
13. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. ledna 2021 18:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. ledna 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
10. ledna 2021 17:00
Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
10. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - SKV Florbal
9. ledna 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
9. ledna 2021 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
9. ledna 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
9. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
9. ledna 2021 17:00
FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
9. ledna 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
4. ledna 2021 19:30
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
3. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
3. ledna 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
3. ledna 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
3. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - SKV Florbal
3. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
3. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - FbŠ Bohemians
2. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
2. ledna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
2. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
2. ledna 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2. ledna 2021 16:00
FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. prosince 2020 18:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB
28. prosince 2020 14:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
20. prosince 2020 17:00
BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
20. prosince 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
19. prosince 2020 17:00
FBC Liberec - BLACK ANGELS
19. prosince 2020 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
19. prosince 2020 14:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
14. prosince 2020 19:30
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
13. prosince 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
13. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
13. prosince 2020 16:00
FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
13. prosince 2020 16:00
BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
12. prosince 2020 19:30
FbŠ Bohemians - FBC Liberec
12. prosince 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. prosince 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
12. prosince 2020 16:00
Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
12. prosince 2020 15:00
ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
7. prosince 2020 15:30
SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
6. prosince 2020 17:00
FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
6. prosince 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
6. prosince 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
6. prosince 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
6. prosince 2020 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
6. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
6. prosince 2020 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
5. prosince 2020 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
5. prosince 2020 17:00
BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians
5. prosince 2020 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
5. prosince 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
5. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
5. prosince 2020 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
30. listopadu 2020 19:30
Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30. listopadu 2020 18:00
FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. listopadu 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. listopadu 2020 16:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
29. listopadu 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
29. listopadu 2020 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
29. listopadu 2020 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha
29. listopadu 2020 15:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
28. listopadu 2020 19:30
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. listopadu 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
28. listopadu 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
28. listopadu 2020 16:00
SKV Florbal - BLACK ANGELS
28. listopadu 2020 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
23. listopadu 2020 19:30
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB
22. listopadu 2020 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
16. listopadu 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. října 2020 17:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
10. října 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
10. října 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
8. října 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
8. října 2020 18:30
Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
5. října 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
4. října 2020 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
4. října 2020 18:00
BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
4. října 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
3. října 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. září 2020 18:00
SKV Florbal - Sokoli Pardubice
28. září 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
28. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. září 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
28. září 2020 14:30
FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
26. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
26. září 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
26. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2020 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2020 18:00
FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
20. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
20. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
18. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
18. září 2020 19:00
BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2020 19:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
18. září 2020 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. září 2020 17:00
FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
13. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
13. září 2020 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

    SESTŘIHY

    16. května 2021 17:00
    Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    15. května 2021 17:00
    Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    9. května 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    8. května 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    22. dubna 2021 19:00
    K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
    20. dubna 2021 19:00
    Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
    18. dubna 2021 14:00
    K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
    17. dubna 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
    17. dubna 2021 15:00
    FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    11. dubna 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
    11. dubna 2021 15:00
    Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
    10. dubna 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
    10. dubna 2021 15:00
    Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
    4. dubna 2021 15:00
    Tatran Střešovice - Bulldogs Brno
    3. dubna 2021 15:00
    Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB
    31. března 2021 19:00
    Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
    31. března 2021 18:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    28. března 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
    28. března 2021 15:00
    Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín
    28. března 2021 14:30
    FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. března 2021 13:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
    21. března 2021 15:00
    FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
    21. března 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbalová akademie MB
    14. března 2021 17:00
    Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
    13. března 2021 15:00
    FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
    7. března 2021 18:00
    K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
    6. března 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
    6. března 2021 15:00
    FBS Olomouc - Panthers Praha
    6. března 2021 14:00
    Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
    3. března 2021 18:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
    28. února 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    28. února 2021 17:00
    Bulldogs Brno - Tatran Střešovice
    27. února 2021 16:00
    Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. února 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    24. února 2021 19:00
    Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    24. února 2021 18:00
    FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    21. února 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
    21. února 2021 15:00
    FBS Olomouc - Florbalová akademie MB
    21. února 2021 15:00
    Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
    20. února 2021 14:00
    Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    20. února 2021 14:00
    K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
    14. února 2021 18:00
    Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
    14. února 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
    13. února 2021 13:00
    K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    31. ledna 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
    31. ledna 2021 14:00
    FBS Olomouc - Bulldogs Brno
    30. ledna 2021 14:00
    FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
    30. ledna 2021 14:00
    Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
    24. ledna 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB
    24. ledna 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
    24. ledna 2021 14:00
    FBS Olomouc - Tatran Střešovice
    23. ledna 2021 14:00
    Bulldogs Brno - Panthers Praha
    11. října 2020 18:00
    Tatran Střešovice - Panthers Praha
    11. října 2020 17:00
    Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB
    10. října 2020 16:00
    FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    4. října 2020 15:00
    K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
    3. října 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
    27. září 2020 17:00
    Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    27. září 2020 16:00
    Tatran Střešovice - FBS Olomouc
    20. září 2020 15:00
    FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
    20. září 2020 15:00
    K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
    20. září 2020 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    12. září 2020 18:00
    Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    12. září 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha

    ZÁZNAMY

    12. června 2021 12:25
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    19. května 2021 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
    16. května 2021 17:00
    Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    16. května 2021 16:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    15. května 2021 17:00
    Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    15. května 2021 16:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    9. května 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    9. května 2021 14:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
    8. května 2021 19:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
    8. května 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    22. dubna 2021 19:00
    K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
    20. dubna 2021 19:00
    Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
    18. dubna 2021 15:00
    FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    18. dubna 2021 15:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    18. dubna 2021 15:00
    Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    18. dubna 2021 14:00
    K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
    17. dubna 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
    17. dubna 2021 15:00
    Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    17. dubna 2021 15:00
    FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    17. dubna 2021 15:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    11. dubna 2021 16:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
    11. dubna 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
    11. dubna 2021 15:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    11. dubna 2021 15:00
    Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
    10. dubna 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    10. dubna 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
    10. dubna 2021 16:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
    10. dubna 2021 15:00
    Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
    7. dubna 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Střešovice
    6. dubna 2021 19:00
    FbŠ Bohemians - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    4. dubna 2021 15:00
    Tatran Střešovice - Bulldogs Brno
    3. dubna 2021 15:00
    Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB
    3. dubna 2021 14:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice
    2. dubna 2021 14:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc
    1. dubna 2021 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
    31. března 2021 19:00
    Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
    31. března 2021 18:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    28. března 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
    28. března 2021 16:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Panthers Praha
    28. března 2021 15:00
    Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín
    28. března 2021 14:30
    FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. března 2021 17:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Florbalová akademie MB
    27. března 2021 15:30
    FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. března 2021 15:00
    FbŠ Bohemians - FBS Olomouc
    27. března 2021 13:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
    21. března 2021 16:00
    KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    21. března 2021 16:00
    Panthers Praha - FbŠ Bohemians
    21. března 2021 15:00
    FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
    21. března 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbalová akademie MB
    20. března 2021 15:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. března 2021 15:00
    Florbalová akademie MB - Panthers Praha
    20. března 2021 14:00
    Bulldogs Brno - FBS Olomouc
    20. března 2021 14:00
    K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín
    18. března 2021 19:00
    Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno
    14. března 2021 17:00
    Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
    14. března 2021 16:00
    K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    14. března 2021 16:00
    Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    14. března 2021 16:00
    FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    14. března 2021 15:00
    Florbalová akademie MB - FBS Olomouc
    13. března 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno
    13. března 2021 15:00
    Panthers Praha - K1 Florbal Židenice
    13. března 2021 15:00
    FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
    13. března 2021 14:00
    KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA
    11. března 2021 19:00
    Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    7. března 2021 18:00
    K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
    7. března 2021 16:00
    Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    7. března 2021 15:00
    Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín
    7. března 2021 15:00
    FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
    6. března 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbalová akademie MB
    6. března 2021 15:00
    Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    6. března 2021 15:00
    FBS Olomouc - Panthers Praha
    6. března 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
    6. března 2021 14:00
    Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
    6. března 2021 14:00
    KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians
    3. března 2021 19:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Tatran Střešovice
    3. března 2021 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
    3. března 2021 18:30
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
    28. února 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBS Olomouc
    28. února 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    28. února 2021 17:00
    Bulldogs Brno - Tatran Střešovice
    28. února 2021 15:00
    Florbalová akademie MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    28. února 2021 15:00
    FbŠ Bohemians - Panthers Praha
    28. února 2021 14:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín
    27. února 2021 17:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FbŠ Bohemians
    27. února 2021 16:00
    Panthers Praha - Florbalová akademie MB
    27. února 2021 16:00
    Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. února 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    27. února 2021 14:00
    KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice
    24. února 2021 19:00
    Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    24. února 2021 18:00
    FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    23. února 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Florbalová akademie MB
    21. února 2021 16:00
    KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
    21. února 2021 16:00
    Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    21. února 2021 15:00
    Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
    21. února 2021 15:00
    FBS Olomouc - Florbalová akademie MB
    21. února 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
    21. února 2021 13:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice
    20. února 2021 15:00
    Florbalová akademie MB - Tatran Střešovice
    20. února 2021 14:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. února 2021 14:00
    Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    20. února 2021 14:00
    K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
    20. února 2021 13:30
    FBC ČPP OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín
    14. února 2021 18:00
    Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
    14. února 2021 16:00
    KM automatik FBK Jičín - Florbalová akademie MB
    14. února 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
    13. února 2021 15:00
    FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín
    13. února 2021 15:00
    Panthers Praha - FBS Olomouc
    13. února 2021 14:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Bulldogs Brno
    13. února 2021 13:00
    K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    31. ledna 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
    31. ledna 2021 16:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - KM automatik FBK Jičín
    31. ledna 2021 16:00
    Panthers Praha - Tatran Střešovice
    31. ledna 2021 15:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    31. ledna 2021 14:00
    FBS Olomouc - Bulldogs Brno
    30. ledna 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    30. ledna 2021 14:00
    Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
    30. ledna 2021 14:00
    FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
    30. ledna 2021 14:00
    KM automatik FBK Jičín - Panthers Praha
    24. ledna 2021 17:00
    K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB
    24. ledna 2021 16:00
    FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
    24. ledna 2021 16:00
    Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    24. ledna 2021 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
    24. ledna 2021 14:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno
    24. ledna 2021 14:00
    FBS Olomouc - Tatran Střešovice
    23. ledna 2021 16:00
    Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
    23. ledna 2021 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    23. ledna 2021 15:00
    Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians
    23. ledna 2021 14:00
    Bulldogs Brno - Panthers Praha
    23. ledna 2021 14:00
    KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc
    23. ledna 2021 13:30
    FBC ČPP OSTRAVA - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    11. října 2020 18:00
    Tatran Střešovice - Panthers Praha
    11. října 2020 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    11. října 2020 17:00
    Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB
    11. října 2020 16:00
    KM automatik FBK Jičín - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    10. října 2020 20:00
    FBC ČPP OSTRAVA - K1 Florbal Židenice
    10. října 2020 16:00
    FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    4. října 2020 15:15
    Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín
    4. října 2020 15:00
    K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
    3. října 2020 19:00
    FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno
    3. října 2020 17:00
    Florbalová akademie MB - FBC ČPP OSTRAVA
    3. října 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
    3. října 2020 15:00
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. září 2020 17:00
    Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
    27. září 2020 16:00
    Tatran Střešovice - FBS Olomouc
    26. září 2020 19:15
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
    26. září 2020 18:30
    Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
    26. září 2020 17:30
    KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    26. září 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
    20. září 2020 15:45
    Panthers Praha - Bulldogs Brno
    20. září 2020 15:00
    FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
    20. září 2020 15:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    20. září 2020 15:00
    K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
    19. září 2020 19:00
    FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB
    19. září 2020 16:30
    FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP OSTRAVA
    13. září 2020 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
    13. září 2020 17:00
    KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice
    12. září 2020 19:00
    FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice
    12. září 2020 18:00
    Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    12. září 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
    12. září 2020 17:00
    Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice

      SESTŘIHY

      11. října 2020 17:30
      FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
      11. října 2020 15:00
      Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
      10. října 2020 16:00
      Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
      4. října 2020 17:00
      Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
      3. října 2020 19:00
      TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
      3. října 2020 14:00
      FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
      28. září 2020 18:00
      Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
      28. září 2020 18:00
      Florbal Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
      28. září 2020 17:30
      FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
      28. září 2020 17:00
      Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
      26. září 2020 19:00
      TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
      26. září 2020 14:00
      FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
      19. září 2020 14:00
      FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
      13. září 2020 18:00
      FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
      13. září 2020 17:00
      Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
      13. září 2020 15:00
      TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
      6. září 2020 17:30
      FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
      6. září 2020 17:00
      Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
      6. září 2020 16:00
      Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
      5. září 2020 17:00
      Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov

      ZÁZNAMY

      11. října 2020 17:30
      FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
      11. října 2020 15:00
      Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
      10. října 2020 18:00
      TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Jaroměř
      10. října 2020 16:00
      Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
      4. října 2020 17:00
      Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
      4. října 2020 16:00
      Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři České Budějovice
      3. října 2020 19:00
      TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary
      3. října 2020 19:00
      TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
      3. října 2020 18:30
      Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Ústí
      3. října 2020 14:00
      FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
      28. září 2020 18:00
      TJ Znojmo LAUFEN CZ - Z.F.K. AQM Petrovice
      28. září 2020 18:00
      Florbal Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
      28. září 2020 18:00
      Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
      28. září 2020 17:30
      FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
      28. září 2020 17:00
      FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Slovan Havířov
      28. září 2020 17:00
      Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
      28. září 2020 14:00
      Florbal Ústí - FBC Štíři České Budějovice
      26. září 2020 20:00
      Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
      26. září 2020 19:00
      TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
      26. září 2020 19:00
      Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
      26. září 2020 19:00
      TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
      26. září 2020 17:00
      Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary
      26. září 2020 14:00
      FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
      19. září 2020 19:00
      FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
      19. září 2020 19:00
      TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
      19. září 2020 18:00
      TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Slovan Havířov
      19. září 2020 14:00
      FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
      13. září 2020 18:00
      FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
      13. září 2020 17:00
      Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
      13. září 2020 15:00
      TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
      12. září 2020 18:30
      Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
      12. září 2020 18:00
      FBC Štíři České Budějovice - Florbal Torpedo Havířov
      12. září 2020 17:00
      Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
      6. září 2020 17:30
      FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
      6. září 2020 17:00
      Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
      6. září 2020 16:00
      Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
      5. září 2020 19:00
      TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice
      5. září 2020 18:00
      TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři České Budějovice
      5. září 2020 17:00
      Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov


      Obrázek