{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

SESTŘIHY

10. října 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. října 2020 17:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
10. října 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
8. října 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
8. října 2020 18:30
Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
4. října 2020 18:00
BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
4. října 2020 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
4. října 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
3. října 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. září 2020 18:00
SKV Florbal - Sokoli Pardubice
28. září 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
28. září 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
28. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. září 2020 14:30
FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
26. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
26. září 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
26. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2020 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2020 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
20. září 2020 18:00
FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
20. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
18. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
18. září 2020 19:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
18. září 2020 19:00
BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2020 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
13. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
13. září 2020 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

ZÁZNAMY

10. října 2020 17:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
10. října 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. října 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
8. října 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
8. října 2020 18:30
Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
5. října 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
4. října 2020 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
4. října 2020 18:00
BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
4. října 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
3. října 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. září 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
28. září 2020 18:00
SKV Florbal - Sokoli Pardubice
28. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. září 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
28. září 2020 14:30
FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
26. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
26. září 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
26. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2020 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2020 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
20. září 2020 18:00
FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
20. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
18. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
18. září 2020 19:00
BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2020 19:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
18. září 2020 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. září 2020 17:00
FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
13. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
13. září 2020 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

SESTŘIHY

11. října 2020 18:00
Tatran Střešovice - Panthers Praha
11. října 2020 17:00
Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB
10. října 2020 16:00
FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
4. října 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
3. října 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
27. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
27. září 2020 16:00
Tatran Střešovice - FBS Olomouc
20. září 2020 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
20. září 2020 15:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
12. září 2020 18:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha

ZÁZNAMY

11. října 2020 18:00
Tatran Střešovice - Panthers Praha
11. října 2020 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
11. října 2020 17:00
Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB
11. října 2020 16:00
KM automatik FBK Jičín - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
10. října 2020 20:00
FBC ČPP OSTRAVA - K1 Florbal Židenice
10. října 2020 16:00
FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
4. října 2020 15:15
Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín
4. října 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
3. října 2020 19:00
FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno
3. října 2020 17:00
Florbalová akademie MB - FBC ČPP OSTRAVA
3. října 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
3. října 2020 15:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
27. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
27. září 2020 16:00
Tatran Střešovice - FBS Olomouc
26. září 2020 19:15
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
26. září 2020 18:30
Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
26. září 2020 17:30
KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
20. září 2020 15:45
Panthers Praha - Bulldogs Brno
20. září 2020 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
20. září 2020 15:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
19. září 2020 19:00
FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB
19. září 2020 16:30
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
13. září 2020 17:00
KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice
12. září 2020 19:00
FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice
12. září 2020 18:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
12. září 2020 17:00
Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice

SESTŘIHY

11. října 2020 17:30
FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
11. října 2020 15:00
Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
10. října 2020 16:00
Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
4. října 2020 17:00
Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
3. října 2020 19:00
TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
3. října 2020 14:00
FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
28. září 2020 18:00
Florbal Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
28. září 2020 18:00
Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
28. září 2020 17:30
FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
28. září 2020 17:00
Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
26. září 2020 19:00
TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
26. září 2020 14:00
FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
19. září 2020 14:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
13. září 2020 18:00
FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
13. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
13. září 2020 15:00
TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
6. září 2020 17:30
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
6. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
6. září 2020 16:00
Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
5. září 2020 17:00
Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov

ZÁZNAMY

11. října 2020 17:30
FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
11. října 2020 15:00
Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
10. října 2020 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Jaroměř
10. října 2020 16:00
Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
4. října 2020 17:00
Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
4. října 2020 16:00
Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři České Budějovice
3. října 2020 19:00
TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
3. října 2020 19:00
TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary
3. října 2020 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Ústí
3. října 2020 14:00
FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
28. září 2020 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Z.F.K. AQM Petrovice
28. září 2020 18:00
Florbal Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
28. září 2020 18:00
Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
28. září 2020 17:30
FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
28. září 2020 17:00
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Slovan Havířov
28. září 2020 17:00
Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
28. září 2020 14:00
Florbal Ústí - FBC Štíři České Budějovice
26. září 2020 20:00
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
26. září 2020 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
26. září 2020 19:00
Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
26. září 2020 19:00
TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
26. září 2020 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary
26. září 2020 14:00
FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
19. září 2020 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
19. září 2020 19:00
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
19. září 2020 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Slovan Havířov
19. září 2020 14:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
13. září 2020 18:00
FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
13. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
13. září 2020 15:00
TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
12. září 2020 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
12. září 2020 18:00
FBC Štíři České Budějovice - Florbal Torpedo Havířov
12. září 2020 17:00
Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
6. září 2020 17:30
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
6. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
6. září 2020 16:00
Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
5. září 2020 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice
5. září 2020 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři České Budějovice
5. září 2020 17:00
Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov

TISKOVÁ KONFERENCE KE STARTU SEZONY 2020/2021

Obrázek