{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

SESTŘIHY

21. února 2021 18:00
Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
21. února 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
21. února 2021 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
21. února 2021 15:00
SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20. února 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
20. února 2021 17:00
FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
20. února 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
20. února 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
18. února 2021 19:00
Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
14. února 2021 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
14. února 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
14. února 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. února 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
14. února 2021 16:00
FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
13. února 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
13. února 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
12. února 2021 19:30
SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
10. února 2021 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. února 2021 18:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
8. února 2021 18:00
Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
3. února 2021 20:00
Sokoli Pardubice - SKV Florbal
31. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - FBC Liberec
31. ledna 2021 16:00
FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
31. ledna 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
31. ledna 2021 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30. ledna 2021 17:30
FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30. ledna 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
30. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
30. ledna 2021 16:00
Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. ledna 2021 19:30
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
28. ledna 2021 19:30
FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
24. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - SKV Florbal
24. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
24. ledna 2021 16:00
FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
24. ledna 2021 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
24. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
23. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
23. ledna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
23. ledna 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
22. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FbŠ Bohemians
20. ledna 2021 20:00
FbŠ Bohemians - SKV Florbal
17. ledna 2021 18:00
SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
17. ledna 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
17. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
17. ledna 2021 14:00
FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB
16. ledna 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
16. ledna 2021 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
16. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
16. ledna 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
15. ledna 2021 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
13. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. ledna 2021 18:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. ledna 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
10. ledna 2021 17:00
Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
10. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - SKV Florbal
9. ledna 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
9. ledna 2021 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
9. ledna 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
9. ledna 2021 17:00
FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
9. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
9. ledna 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
3. ledna 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
3. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
3. ledna 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
3. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
3. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - SKV Florbal
3. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - FbŠ Bohemians
2. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
2. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
2. ledna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
2. ledna 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2. ledna 2021 16:00
FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. prosince 2020 18:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB
20. prosince 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
20. prosince 2020 17:00
BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
19. prosince 2020 17:00
FBC Liberec - BLACK ANGELS
19. prosince 2020 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
19. prosince 2020 14:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
13. prosince 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
13. prosince 2020 16:00
BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
13. prosince 2020 16:00
FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
13. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
12. prosince 2020 19:30
FbŠ Bohemians - FBC Liberec
12. prosince 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. prosince 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
12. prosince 2020 16:00
Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
12. prosince 2020 15:00
ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
6. prosince 2020 17:00
FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
6. prosince 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
6. prosince 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
6. prosince 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
6. prosince 2020 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
6. prosince 2020 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
6. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
5. prosince 2020 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
5. prosince 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
5. prosince 2020 17:00
BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians
5. prosince 2020 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
5. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
5. prosince 2020 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
30. listopadu 2020 18:00
FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. listopadu 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. listopadu 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
29. listopadu 2020 16:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
29. listopadu 2020 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
29. listopadu 2020 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha
29. listopadu 2020 15:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
28. listopadu 2020 19:30
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. listopadu 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
28. listopadu 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
28. listopadu 2020 16:00
SKV Florbal - BLACK ANGELS
28. listopadu 2020 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
22. listopadu 2020 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
10. října 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. října 2020 17:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
10. října 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
8. října 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
8. října 2020 18:30
Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
4. října 2020 18:00
BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
4. října 2020 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
4. října 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
3. října 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. září 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
28. září 2020 18:00
SKV Florbal - Sokoli Pardubice
28. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. září 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
28. září 2020 14:30
FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
26. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
26. září 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
26. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2020 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2020 18:00
FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
20. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
20. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
18. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
18. září 2020 19:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
18. září 2020 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18. září 2020 19:00
BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
13. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
13. září 2020 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

ZÁZNAMY

24. února 2021 20:00
FBC Liberec - Sokoli Pardubice
22. února 2021 20:00
ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
21. února 2021 18:00
Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
21. února 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
21. února 2021 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
21. února 2021 15:00
SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20. února 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
20. února 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
20. února 2021 17:00
FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
20. února 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
18. února 2021 19:00
Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
15. února 2021 19:40
BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
14. února 2021 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
14. února 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. února 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
14. února 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
14. února 2021 16:00
FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
13. února 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
13. února 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
12. února 2021 19:30
SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
10. února 2021 18:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. února 2021 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
8. února 2021 18:00
Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
3. února 2021 20:00
Sokoli Pardubice - SKV Florbal
1. února 2021 19:30
FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
31. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - FBC Liberec
31. ledna 2021 16:00
FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
31. ledna 2021 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31. ledna 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
30. ledna 2021 17:30
FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
30. ledna 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
30. ledna 2021 16:00
Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. ledna 2021 19:30
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
28. ledna 2021 19:30
FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
24. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - SKV Florbal
24. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
24. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
24. ledna 2021 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
24. ledna 2021 16:00
FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
23. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23. ledna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
23. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
23. ledna 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
22. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FbŠ Bohemians
20. ledna 2021 20:00
FbŠ Bohemians - SKV Florbal
17. ledna 2021 18:00
SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
17. ledna 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
17. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
17. ledna 2021 14:00
FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB
16. ledna 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
16. ledna 2021 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
16. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
16. ledna 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
15. ledna 2021 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
13. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. ledna 2021 18:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. ledna 2021 17:00
Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. ledna 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
10. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
10. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - SKV Florbal
9. ledna 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
9. ledna 2021 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
9. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
9. ledna 2021 17:00
FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
9. ledna 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
9. ledna 2021 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
4. ledna 2021 19:30
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
3. ledna 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
3. ledna 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
3. ledna 2021 18:00
BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
3. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - SKV Florbal
3. ledna 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
3. ledna 2021 16:00
FBC Liberec - FbŠ Bohemians
2. ledna 2021 20:00
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
2. ledna 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
2. ledna 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
2. ledna 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2. ledna 2021 16:00
FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. prosince 2020 18:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB
28. prosince 2020 14:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
20. prosince 2020 17:00
BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
20. prosince 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
19. prosince 2020 17:00
FBC Liberec - BLACK ANGELS
19. prosince 2020 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
19. prosince 2020 14:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
14. prosince 2020 19:30
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
13. prosince 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
13. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
13. prosince 2020 16:00
FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
13. prosince 2020 16:00
BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
12. prosince 2020 19:30
FbŠ Bohemians - FBC Liberec
12. prosince 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. prosince 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
12. prosince 2020 16:00
Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
12. prosince 2020 15:00
ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
7. prosince 2020 15:30
SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
6. prosince 2020 17:00
FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
6. prosince 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
6. prosince 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
6. prosince 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
6. prosince 2020 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
6. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
6. prosince 2020 16:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
5. prosince 2020 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
5. prosince 2020 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
5. prosince 2020 17:00
BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians
5. prosince 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
5. prosince 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
5. prosince 2020 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
30. listopadu 2020 19:30
Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
30. listopadu 2020 18:00
FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
29. listopadu 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29. listopadu 2020 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
29. listopadu 2020 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha
29. listopadu 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
29. listopadu 2020 16:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
29. listopadu 2020 15:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
28. listopadu 2020 19:30
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. listopadu 2020 17:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
28. listopadu 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
28. listopadu 2020 16:00
SKV Florbal - BLACK ANGELS
28. listopadu 2020 15:00
ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
23. listopadu 2020 19:30
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB
22. listopadu 2020 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
16. listopadu 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. října 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
10. října 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
10. října 2020 17:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
8. října 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
8. října 2020 18:30
Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
5. října 2020 17:00
Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
4. října 2020 18:00
BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
4. října 2020 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
4. října 2020 17:00
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
3. října 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. září 2020 18:00
SKV Florbal - Sokoli Pardubice
28. září 2020 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
28. září 2020 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
28. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. září 2020 14:30
FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
26. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
26. září 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
26. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2020 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2020 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
20. září 2020 18:00
FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
20. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
18. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
18. září 2020 19:00
BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2020 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18. září 2020 19:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
18. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. září 2020 17:00
FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
13. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
13. září 2020 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

SESTŘIHY

24. února 2021 19:00
Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
24. února 2021 18:00
FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
21. února 2021 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
21. února 2021 15:00
Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
21. února 2021 15:00
FBS Olomouc - Florbalová akademie MB
20. února 2021 14:00
K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
20. února 2021 14:00
Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
14. února 2021 18:00
Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
14. února 2021 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
13. února 2021 13:00
K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
31. ledna 2021 17:00
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
31. ledna 2021 14:00
FBS Olomouc - Bulldogs Brno
30. ledna 2021 14:00
FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
30. ledna 2021 14:00
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
24. ledna 2021 17:00
K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB
24. ledna 2021 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
24. ledna 2021 14:00
FBS Olomouc - Tatran Střešovice
23. ledna 2021 14:00
Bulldogs Brno - Panthers Praha
11. října 2020 18:00
Tatran Střešovice - Panthers Praha
11. října 2020 17:00
Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB
10. října 2020 16:00
FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
4. října 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
3. října 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
27. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
27. září 2020 16:00
Tatran Střešovice - FBS Olomouc
20. září 2020 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
20. září 2020 15:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
12. září 2020 18:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha

ZÁZNAMY

24. února 2021 19:00
Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
24. února 2021 18:00
FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
23. února 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Florbalová akademie MB
21. února 2021 16:00
KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
21. února 2021 16:00
Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
21. února 2021 15:00
FBS Olomouc - Florbalová akademie MB
21. února 2021 15:00
Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
21. února 2021 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
21. února 2021 13:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice
20. února 2021 15:00
Florbalová akademie MB - Tatran Střešovice
20. února 2021 14:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20. února 2021 14:00
Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. února 2021 14:00
K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
20. února 2021 13:30
FBC ČPP OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín
14. února 2021 18:00
Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
14. února 2021 16:00
KM automatik FBK Jičín - Florbalová akademie MB
14. února 2021 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
13. února 2021 15:00
FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín
13. února 2021 15:00
Panthers Praha - FBS Olomouc
13. února 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - Bulldogs Brno
13. února 2021 13:00
K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
31. ledna 2021 17:00
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
31. ledna 2021 16:00
Panthers Praha - Tatran Střešovice
31. ledna 2021 16:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - KM automatik FBK Jičín
31. ledna 2021 15:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31. ledna 2021 14:00
FBS Olomouc - Bulldogs Brno
30. ledna 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
30. ledna 2021 14:00
FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
30. ledna 2021 14:00
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
30. ledna 2021 14:00
KM automatik FBK Jičín - Panthers Praha
24. ledna 2021 17:00
K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB
24. ledna 2021 16:00
Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
24. ledna 2021 16:00
FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
24. ledna 2021 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
24. ledna 2021 14:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno
24. ledna 2021 14:00
FBS Olomouc - Tatran Střešovice
23. ledna 2021 16:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
23. ledna 2021 16:00
Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
23. ledna 2021 15:00
Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians
23. ledna 2021 14:00
Bulldogs Brno - Panthers Praha
23. ledna 2021 14:00
KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc
23. ledna 2021 13:30
FBC ČPP OSTRAVA - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
11. října 2020 18:00
Tatran Střešovice - Panthers Praha
11. října 2020 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
11. října 2020 17:00
Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB
11. října 2020 16:00
KM automatik FBK Jičín - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
10. října 2020 20:00
FBC ČPP OSTRAVA - K1 Florbal Židenice
10. října 2020 16:00
FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
4. října 2020 15:15
Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín
4. října 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
3. října 2020 19:00
FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno
3. října 2020 17:00
Florbalová akademie MB - FBC ČPP OSTRAVA
3. října 2020 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
3. října 2020 15:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
27. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
27. září 2020 16:00
Tatran Střešovice - FBS Olomouc
26. září 2020 19:15
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
26. září 2020 18:30
Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
26. září 2020 17:30
KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
20. září 2020 15:45
Panthers Praha - Bulldogs Brno
20. září 2020 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
20. září 2020 15:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
19. září 2020 19:00
FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB
19. září 2020 16:30
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
13. září 2020 17:00
KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice
12. září 2020 19:00
FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice
12. září 2020 18:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
12. září 2020 17:00
Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice

    SESTŘIHY

    11. října 2020 17:30
    FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
    11. října 2020 15:00
    Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
    10. října 2020 16:00
    Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
    4. října 2020 17:00
    Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
    3. října 2020 19:00
    TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
    3. října 2020 14:00
    FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
    28. září 2020 18:00
    Florbal Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
    28. září 2020 18:00
    Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
    28. září 2020 17:30
    FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
    28. září 2020 17:00
    Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
    26. září 2020 19:00
    TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
    26. září 2020 14:00
    FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
    19. září 2020 14:00
    FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
    13. září 2020 18:00
    FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
    13. září 2020 17:00
    Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
    13. září 2020 15:00
    TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
    6. září 2020 17:30
    FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
    6. září 2020 17:00
    Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
    6. září 2020 16:00
    Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
    5. září 2020 17:00
    Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov

    ZÁZNAMY

    11. října 2020 17:30
    FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
    11. října 2020 15:00
    Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
    10. října 2020 18:00
    TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Jaroměř
    10. října 2020 16:00
    Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
    4. října 2020 17:00
    Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
    4. října 2020 16:00
    Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři České Budějovice
    3. října 2020 19:00
    TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary
    3. října 2020 19:00
    TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
    3. října 2020 18:30
    Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Ústí
    3. října 2020 14:00
    FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
    28. září 2020 18:00
    TJ Znojmo LAUFEN CZ - Z.F.K. AQM Petrovice
    28. září 2020 18:00
    Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
    28. září 2020 18:00
    Florbal Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
    28. září 2020 17:30
    FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
    28. září 2020 17:00
    Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
    28. září 2020 17:00
    FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Slovan Havířov
    28. září 2020 14:00
    Florbal Ústí - FBC Štíři České Budějovice
    26. září 2020 20:00
    Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
    26. září 2020 19:00
    Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
    26. září 2020 19:00
    TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
    26. září 2020 19:00
    TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
    26. září 2020 17:00
    Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary
    26. září 2020 14:00
    FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
    19. září 2020 19:00
    TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
    19. září 2020 19:00
    FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
    19. září 2020 18:00
    TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Slovan Havířov
    19. září 2020 14:00
    FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
    13. září 2020 18:00
    FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
    13. září 2020 17:00
    Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
    13. září 2020 15:00
    TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
    12. září 2020 18:30
    Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
    12. září 2020 18:00
    FBC Štíři České Budějovice - Florbal Torpedo Havířov
    12. září 2020 17:00
    Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
    6. září 2020 17:30
    FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
    6. září 2020 17:00
    Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
    6. září 2020 16:00
    Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
    5. září 2020 19:00
    TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice
    5. září 2020 18:00
    TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři České Budějovice
    5. září 2020 17:00
    Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov


    Obrázek