{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

SESTŘIHY

26. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
26. září 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
26. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2020 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2020 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
20. září 2020 18:00
FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
20. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
18. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
18. září 2020 19:00
BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2020 19:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
18. září 2020 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
13. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
13. září 2020 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

ZÁZNAMY

26. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2020 19:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
26. září 2020 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
26. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2020 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
20. září 2020 18:00
FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
20. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
20. září 2020 17:00
ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
18. září 2020 20:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
18. září 2020 19:00
BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2020 19:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
18. září 2020 19:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
18. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. září 2020 17:00
FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
13. září 2020 19:00
Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
13. září 2020 18:00
FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

SESTŘIHY

20. září 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
20. září 2020 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 15:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
12. září 2020 18:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha

ZÁZNAMY

27. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
27. září 2020 16:00
Tatran Střešovice - FBS Olomouc
26. září 2020 19:15
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
26. září 2020 18:30
Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
26. září 2020 17:30
KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice
26. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
20. září 2020 15:45
Panthers Praha - Bulldogs Brno
20. září 2020 15:00
K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
20. září 2020 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20. září 2020 15:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
19. září 2020 19:00
FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB
19. září 2020 16:30
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2020 18:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
13. září 2020 17:00
KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice
12. září 2020 19:00
FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice
12. září 2020 18:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. září 2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
12. září 2020 17:00
Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice

SESTŘIHY

26. září 2020 19:00
TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
26. září 2020 14:00
FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
19. září 2020 14:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
13. září 2020 18:00
FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
13. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
13. září 2020 15:00
TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
6. září 2020 17:30
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
6. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
6. září 2020 16:00
Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
5. září 2020 17:00
Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov

ZÁZNAMY

26. září 2020 20:00
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
26. září 2020 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
26. září 2020 19:00
Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
26. září 2020 19:00
TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
26. září 2020 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary
26. září 2020 14:00
FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
19. září 2020 19:00
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
19. září 2020 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
19. září 2020 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Slovan Havířov
19. září 2020 14:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
13. září 2020 18:00
FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
13. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
13. září 2020 15:00
TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
12. září 2020 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
12. září 2020 18:00
FBC Štíři České Budějovice - Florbal Torpedo Havířov
12. září 2020 17:00
Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
6. září 2020 17:30
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
6. září 2020 17:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
6. září 2020 16:00
Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
5. září 2020 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice
5. září 2020 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři České Budějovice
5. září 2020 17:00
Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov

TISKOVÁ KONFERENCE KE STARTU SEZONY 2020/2021

Obrázek