{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

    SESTŘIHY

    9. května 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    8. května 2021 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB
    2. května 2021 16:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    1. května 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
    7. dubna 2021 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    7. dubna 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    5. dubna 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    3. dubna 2021 19:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    3. dubna 2021 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    3. dubna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
    3. dubna 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    2. dubna 2021 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    2. dubna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
    1. dubna 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    28. března 2021 18:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    28. března 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    28. března 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    27. března 2021 20:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. března 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    27. března 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    27. března 2021 15:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
    7. března 2021 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    7. března 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
    7. března 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    7. března 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    7. března 2021 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB
    7. března 2021 17:00
    SKV Florbal - FBC Liberec
    3. března 2021 19:00
    Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
    28. února 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
    28. února 2021 17:00
    SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
    28. února 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
    28. února 2021 17:00
    BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    28. února 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice
    27. února 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    27. února 2021 16:00
    BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    27. února 2021 16:00
    Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
    24. února 2021 20:00
    FBC Liberec - Sokoli Pardubice
    21. února 2021 18:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    21. února 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    21. února 2021 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    21. února 2021 15:00
    SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. února 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
    20. února 2021 17:00
    FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
    20. února 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    20. února 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    18. února 2021 19:00
    Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    14. února 2021 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
    14. února 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    14. února 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    14. února 2021 17:00
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    14. února 2021 16:00
    FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
    13. února 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
    13. února 2021 15:00
    ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    12. února 2021 19:30
    SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
    10. února 2021 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    10. února 2021 18:00
    Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    8. února 2021 18:00
    Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    3. února 2021 20:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    31. ledna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - FBC Liberec
    31. ledna 2021 16:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
    31. ledna 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    31. ledna 2021 16:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    30. ledna 2021 17:30
    FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    30. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
    30. ledna 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
    30. ledna 2021 16:00
    Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    29. ledna 2021 19:30
    FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
    28. ledna 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
    24. ledna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - SKV Florbal
    24. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
    24. ledna 2021 16:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
    24. ledna 2021 16:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
    24. ledna 2021 16:00
    FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    23. ledna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    23. ledna 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
    23. ledna 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    23. ledna 2021 15:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    22. ledna 2021 20:00
    SKV Florbal - FbŠ Bohemians
    20. ledna 2021 20:00
    FbŠ Bohemians - SKV Florbal
    17. ledna 2021 18:00
    SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    17. ledna 2021 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
    17. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
    17. ledna 2021 14:00
    FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB
    16. ledna 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
    16. ledna 2021 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
    16. ledna 2021 16:00
    FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    16. ledna 2021 14:00
    FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
    15. ledna 2021 19:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
    13. ledna 2021 20:00
    SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    10. ledna 2021 18:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    10. ledna 2021 17:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    10. ledna 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    10. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    10. ledna 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    10. ledna 2021 16:00
    FBC Liberec - SKV Florbal
    9. ledna 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    9. ledna 2021 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
    9. ledna 2021 17:00
    FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
    9. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
    9. ledna 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
    9. ledna 2021 15:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
    3. ledna 2021 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    3. ledna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
    3. ledna 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    3. ledna 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - SKV Florbal
    3. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    3. ledna 2021 16:00
    FBC Liberec - FbŠ Bohemians
    2. ledna 2021 20:00
    SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    2. ledna 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    2. ledna 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
    2. ledna 2021 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    2. ledna 2021 16:00
    FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. prosince 2020 18:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB
    20. prosince 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    20. prosince 2020 17:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    19. prosince 2020 17:00
    FBC Liberec - BLACK ANGELS
    19. prosince 2020 16:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
    19. prosince 2020 14:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
    13. prosince 2020 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
    13. prosince 2020 16:00
    FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    13. prosince 2020 16:00
    BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
    13. prosince 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
    12. prosince 2020 19:30
    FbŠ Bohemians - FBC Liberec
    12. prosince 2020 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    12. prosince 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    12. prosince 2020 16:00
    Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
    12. prosince 2020 15:00
    ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
    6. prosince 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
    6. prosince 2020 17:00
    Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    6. prosince 2020 17:00
    FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    6. prosince 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    6. prosince 2020 16:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
    6. prosince 2020 16:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
    6. prosince 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
    5. prosince 2020 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    5. prosince 2020 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
    5. prosince 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
    5. prosince 2020 17:00
    BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians
    5. prosince 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    5. prosince 2020 14:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
    30. listopadu 2020 18:00
    FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. listopadu 2020 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    29. listopadu 2020 16:00
    BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
    29. listopadu 2020 16:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
    29. listopadu 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
    29. listopadu 2020 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha
    29. listopadu 2020 15:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
    28. listopadu 2020 19:30
    FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    28. listopadu 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
    28. listopadu 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
    28. listopadu 2020 16:00
    SKV Florbal - BLACK ANGELS
    28. listopadu 2020 15:00
    ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    22. listopadu 2020 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
    10. října 2020 17:00
    FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
    10. října 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    10. října 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
    8. října 2020 19:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
    8. října 2020 18:30
    Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
    4. října 2020 18:00
    BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    4. října 2020 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
    4. října 2020 17:00
    Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
    3. října 2020 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    28. září 2020 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
    28. září 2020 18:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    28. září 2020 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    28. září 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
    28. září 2020 14:30
    FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    26. září 2020 20:00
    SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    26. září 2020 19:00
    Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
    26. září 2020 19:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    26. září 2020 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
    26. září 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    26. září 2020 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
    20. září 2020 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
    20. září 2020 18:00
    FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    20. září 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    20. září 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    18. září 2020 20:00
    SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
    18. září 2020 19:00
    ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
    18. září 2020 19:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
    18. září 2020 19:00
    BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    18. září 2020 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    13. září 2020 19:00
    Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
    13. září 2020 18:00
    FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
    13. září 2020 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    12. září 2020 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

    ZÁZNAMY

    12. června 2021 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    9. května 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    8. května 2021 20:15
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    8. května 2021 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB
    3. května 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    2. května 2021 16:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    1. května 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
    7. dubna 2021 19:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    7. dubna 2021 18:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    5. dubna 2021 17:10
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    5. dubna 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    3. dubna 2021 19:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    3. dubna 2021 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    3. dubna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
    3. dubna 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    2. dubna 2021 20:30
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    2. dubna 2021 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
    2. dubna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
    1. dubna 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    28. března 2021 18:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    28. března 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    28. března 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    28. března 2021 14:30
    Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
    27. března 2021 20:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    27. března 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    27. března 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    27. března 2021 15:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
    7. března 2021 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB
    7. března 2021 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
    7. března 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    7. března 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - BLACK ANGELS
    7. března 2021 17:00
    SKV Florbal - FBC Liberec
    7. března 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
    3. března 2021 19:00
    Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
    28. února 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokoli Pardubice
    28. února 2021 17:00
    SKV Florbal - ACEMA Sparta Praha
    28. února 2021 17:00
    BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    28. února 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
    28. února 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
    27. února 2021 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    27. února 2021 16:00
    BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    27. února 2021 16:00
    Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
    24. února 2021 20:00
    FBC Liberec - Sokoli Pardubice
    22. února 2021 20:00
    ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB
    21. února 2021 18:00
    Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    21. února 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS
    21. února 2021 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    21. února 2021 15:00
    SKV Florbal - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    20. února 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
    20. února 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
    20. února 2021 17:00
    FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
    20. února 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    18. února 2021 19:00
    Sokoli Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    15. února 2021 19:40
    BLACK ANGELS - FBC ČPP OSTRAVA
    14. února 2021 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians
    14. února 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    14. února 2021 17:00
    ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    14. února 2021 17:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    14. února 2021 16:00
    FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
    13. února 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
    13. února 2021 15:00
    ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    12. února 2021 19:30
    SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
    10. února 2021 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    10. února 2021 18:00
    Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    8. února 2021 18:00
    Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    3. února 2021 20:00
    Sokoli Pardubice - SKV Florbal
    1. února 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
    31. ledna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - FBC Liberec
    31. ledna 2021 16:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    31. ledna 2021 16:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Sokoli Pardubice
    31. ledna 2021 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    30. ledna 2021 17:30
    FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    30. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - SKV Florbal
    30. ledna 2021 17:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha
    30. ledna 2021 16:00
    Sokoli Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    29. ledna 2021 19:30
    FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
    28. ledna 2021 19:30
    FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
    24. ledna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - SKV Florbal
    24. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
    24. ledna 2021 16:00
    FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    24. ledna 2021 16:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
    24. ledna 2021 16:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
    23. ledna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    23. ledna 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    23. ledna 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
    23. ledna 2021 15:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
    22. ledna 2021 20:00
    SKV Florbal - FbŠ Bohemians
    20. ledna 2021 20:00
    FbŠ Bohemians - SKV Florbal
    17. ledna 2021 18:00
    SKV Florbal - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    17. ledna 2021 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
    17. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA
    17. ledna 2021 14:00
    FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB
    16. ledna 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
    16. ledna 2021 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice
    16. ledna 2021 16:00
    FBC Liberec - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    16. ledna 2021 14:00
    FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
    15. ledna 2021 19:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
    13. ledna 2021 20:00
    SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    10. ledna 2021 18:00
    FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    10. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    10. ledna 2021 17:00
    ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice
    10. ledna 2021 17:00
    Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    10. ledna 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    10. ledna 2021 16:00
    FBC Liberec - SKV Florbal
    9. ledna 2021 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    9. ledna 2021 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
    9. ledna 2021 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
    9. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
    9. ledna 2021 17:00
    FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
    9. ledna 2021 15:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
    4. ledna 2021 19:30
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
    3. ledna 2021 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice
    3. ledna 2021 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    3. ledna 2021 18:00
    BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
    3. ledna 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - SKV Florbal
    3. ledna 2021 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    3. ledna 2021 16:00
    FBC Liberec - FbŠ Bohemians
    2. ledna 2021 20:00
    SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    2. ledna 2021 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
    2. ledna 2021 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    2. ledna 2021 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    2. ledna 2021 16:00
    FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. prosince 2020 18:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB
    28. prosince 2020 14:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    20. prosince 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    20. prosince 2020 17:00
    BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
    19. prosince 2020 17:00
    FBC Liberec - BLACK ANGELS
    19. prosince 2020 16:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
    19. prosince 2020 14:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
    14. prosince 2020 19:30
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
    13. prosince 2020 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
    13. prosince 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
    13. prosince 2020 16:00
    FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    13. prosince 2020 16:00
    BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
    12. prosince 2020 19:30
    FbŠ Bohemians - FBC Liberec
    12. prosince 2020 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    12. prosince 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    12. prosince 2020 16:00
    Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
    12. prosince 2020 15:00
    ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS
    7. prosince 2020 15:30
    SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
    6. prosince 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
    6. prosince 2020 17:00
    FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    6. prosince 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
    6. prosince 2020 17:00
    Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    6. prosince 2020 16:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
    6. prosince 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
    6. prosince 2020 16:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
    5. prosince 2020 18:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    5. prosince 2020 17:00
    BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians
    5. prosince 2020 17:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
    5. prosince 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha
    5. prosince 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    5. prosince 2020 14:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
    30. listopadu 2020 19:30
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    30. listopadu 2020 18:00
    FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    29. listopadu 2020 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    29. listopadu 2020 16:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - SKV Florbal
    29. listopadu 2020 16:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
    29. listopadu 2020 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha
    29. listopadu 2020 16:00
    BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
    29. listopadu 2020 15:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
    28. listopadu 2020 19:30
    FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    28. listopadu 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
    28. listopadu 2020 17:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec
    28. listopadu 2020 16:00
    SKV Florbal - BLACK ANGELS
    28. listopadu 2020 15:00
    ACEMA Sparta Praha - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    23. listopadu 2020 19:30
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB
    22. listopadu 2020 16:00
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
    16. listopadu 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    10. října 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
    10. října 2020 17:00
    FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
    10. října 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    8. října 2020 19:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
    8. října 2020 18:30
    Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice
    5. října 2020 17:00
    Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    4. října 2020 18:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA
    4. října 2020 18:00
    BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    4. října 2020 17:00
    Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians
    3. října 2020 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    28. září 2020 18:00
    FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
    28. září 2020 18:00
    SKV Florbal - Sokoli Pardubice
    28. září 2020 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    28. září 2020 17:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha
    28. září 2020 14:30
    FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
    26. září 2020 20:00
    SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    26. září 2020 19:00
    Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
    26. září 2020 19:00
    Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    26. září 2020 18:00
    Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
    26. září 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    26. září 2020 16:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
    20. září 2020 18:00
    FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    20. září 2020 18:00
    1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS
    20. září 2020 17:00
    FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
    20. září 2020 17:00
    ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians
    18. září 2020 20:00
    SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
    18. září 2020 19:00
    BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa
    18. září 2020 19:00
    ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
    18. září 2020 19:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
    18. září 2020 18:30
    FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    14. září 2020 17:00
    FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
    13. září 2020 19:00
    Tatran Teka Střešovice - SKV Florbal
    13. září 2020 18:00
    FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA
    13. září 2020 17:00
    FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
    12. září 2020 19:00
    FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

      SESTŘIHY

      16. května 2021 17:00
      Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      15. května 2021 17:00
      Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      9. května 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      8. května 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      22. dubna 2021 19:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      20. dubna 2021 19:00
      Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      18. dubna 2021 14:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      17. dubna 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      17. dubna 2021 15:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      11. dubna 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      11. dubna 2021 15:00
      Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      10. dubna 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      10. dubna 2021 15:00
      Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      4. dubna 2021 15:00
      Tatran Střešovice - Bulldogs Brno
      3. dubna 2021 15:00
      Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB
      31. března 2021 19:00
      Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
      31. března 2021 18:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      28. března 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
      28. března 2021 15:00
      Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín
      28. března 2021 14:30
      FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      27. března 2021 13:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
      21. března 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbalová akademie MB
      21. března 2021 15:00
      FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
      14. března 2021 17:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      13. března 2021 15:00
      FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
      7. března 2021 18:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      6. března 2021 15:00
      FBS Olomouc - Panthers Praha
      6. března 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
      6. března 2021 14:00
      Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
      3. března 2021 18:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      28. února 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      28. února 2021 17:00
      Bulldogs Brno - Tatran Střešovice
      27. února 2021 16:00
      Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      27. února 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      24. února 2021 19:00
      Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      24. února 2021 18:00
      FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      21. února 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
      21. února 2021 15:00
      FBS Olomouc - Florbalová akademie MB
      21. února 2021 15:00
      Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
      20. února 2021 14:00
      K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
      20. února 2021 14:00
      Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      14. února 2021 18:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      14. února 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
      13. února 2021 13:00
      K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      31. ledna 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
      31. ledna 2021 14:00
      FBS Olomouc - Bulldogs Brno
      30. ledna 2021 14:00
      FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
      30. ledna 2021 14:00
      Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
      24. ledna 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB
      24. ledna 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
      24. ledna 2021 14:00
      FBS Olomouc - Tatran Střešovice
      23. ledna 2021 14:00
      Bulldogs Brno - Panthers Praha
      11. října 2020 18:00
      Tatran Střešovice - Panthers Praha
      11. října 2020 17:00
      Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB
      10. října 2020 16:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      4. října 2020 15:00
      K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
      3. října 2020 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
      27. září 2020 17:00
      Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      27. září 2020 16:00
      Tatran Střešovice - FBS Olomouc
      20. září 2020 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      20. září 2020 15:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      20. září 2020 15:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      12. září 2020 18:00
      Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      12. září 2020 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha

      ZÁZNAMY

      12. června 2021 12:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      19. května 2021 19:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
      16. května 2021 17:00
      Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      16. května 2021 16:00
      FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      15. května 2021 17:00
      Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      15. května 2021 16:00
      FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      9. května 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      9. května 2021 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
      8. května 2021 19:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
      8. května 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      22. dubna 2021 19:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      20. dubna 2021 19:00
      Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      18. dubna 2021 15:00
      FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      18. dubna 2021 15:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      18. dubna 2021 15:00
      Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA
      18. dubna 2021 14:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      17. dubna 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      17. dubna 2021 15:00
      Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA
      17. dubna 2021 15:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      17. dubna 2021 15:00
      FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      11. dubna 2021 16:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
      11. dubna 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      11. dubna 2021 15:00
      Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      11. dubna 2021 15:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
      10. dubna 2021 17:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
      10. dubna 2021 16:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
      10. dubna 2021 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      10. dubna 2021 15:00
      Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      7. dubna 2021 18:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Střešovice
      6. dubna 2021 19:00
      FbŠ Bohemians - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      4. dubna 2021 15:00
      Tatran Střešovice - Bulldogs Brno
      3. dubna 2021 15:00
      Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB
      3. dubna 2021 14:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice
      2. dubna 2021 14:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc
      1. dubna 2021 18:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice
      31. března 2021 19:00
      Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
      31. března 2021 18:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      28. března 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
      28. března 2021 16:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Panthers Praha
      28. března 2021 15:00
      Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín
      28. března 2021 14:30
      FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      27. března 2021 17:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Florbalová akademie MB
      27. března 2021 15:30
      FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      27. března 2021 15:00
      FbŠ Bohemians - FBS Olomouc
      27. března 2021 13:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
      21. března 2021 16:00
      KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      21. března 2021 16:00
      Panthers Praha - FbŠ Bohemians
      21. března 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbalová akademie MB
      21. března 2021 15:00
      FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
      20. března 2021 15:00
      Florbalová akademie MB - Panthers Praha
      20. března 2021 15:00
      FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      20. března 2021 14:00
      Bulldogs Brno - FBS Olomouc
      20. března 2021 14:00
      K1 Florbal Židenice - KM automatik FBK Jičín
      18. března 2021 19:00
      Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno
      14. března 2021 17:00
      Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
      14. března 2021 16:00
      Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA
      14. března 2021 16:00
      FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      14. března 2021 16:00
      K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      14. března 2021 15:00
      Florbalová akademie MB - FBS Olomouc
      13. března 2021 17:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno
      13. března 2021 15:00
      Panthers Praha - K1 Florbal Židenice
      13. března 2021 15:00
      FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
      13. března 2021 14:00
      KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA
      11. března 2021 19:00
      Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      7. března 2021 18:00
      K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno
      7. března 2021 16:00
      Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      7. března 2021 15:00
      Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín
      7. března 2021 15:00
      FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
      6. března 2021 17:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbalová akademie MB
      6. března 2021 15:00
      Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      6. března 2021 15:00
      FBS Olomouc - Panthers Praha
      6. března 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
      6. března 2021 14:00
      KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians
      6. března 2021 14:00
      Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA
      3. března 2021 19:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Tatran Střešovice
      3. března 2021 18:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
      3. března 2021 18:30
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
      28. února 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      28. února 2021 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FBS Olomouc
      28. února 2021 17:00
      Bulldogs Brno - Tatran Střešovice
      28. února 2021 15:00
      FbŠ Bohemians - Panthers Praha
      28. února 2021 15:00
      Florbalová akademie MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      28. února 2021 14:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín
      27. února 2021 17:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FbŠ Bohemians
      27. února 2021 16:00
      Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      27. února 2021 16:00
      Panthers Praha - Florbalová akademie MB
      27. února 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
      27. února 2021 14:00
      KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice
      24. února 2021 19:00
      Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      24. února 2021 18:00
      FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      23. února 2021 18:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Florbalová akademie MB
      21. února 2021 16:00
      KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
      21. února 2021 16:00
      Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      21. února 2021 15:00
      FBS Olomouc - Florbalová akademie MB
      21. února 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
      21. února 2021 15:00
      Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
      21. února 2021 13:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice
      20. února 2021 15:00
      Florbalová akademie MB - Tatran Střešovice
      20. února 2021 14:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      20. února 2021 14:00
      Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      20. února 2021 14:00
      K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
      20. února 2021 13:30
      FBC ČPP OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín
      14. února 2021 18:00
      Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
      14. února 2021 16:00
      KM automatik FBK Jičín - Florbalová akademie MB
      14. února 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
      13. února 2021 15:00
      FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín
      13. února 2021 15:00
      Panthers Praha - FBS Olomouc
      13. února 2021 14:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Bulldogs Brno
      13. února 2021 13:00
      K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      31. ledna 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
      31. ledna 2021 16:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - KM automatik FBK Jičín
      31. ledna 2021 16:00
      Panthers Praha - Tatran Střešovice
      31. ledna 2021 15:00
      FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      31. ledna 2021 14:00
      FBS Olomouc - Bulldogs Brno
      30. ledna 2021 17:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      30. ledna 2021 14:00
      KM automatik FBK Jičín - Panthers Praha
      30. ledna 2021 14:00
      Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
      30. ledna 2021 14:00
      FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
      24. ledna 2021 17:00
      K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB
      24. ledna 2021 16:00
      FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
      24. ledna 2021 16:00
      Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      24. ledna 2021 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
      24. ledna 2021 14:00
      FBS Olomouc - Tatran Střešovice
      24. ledna 2021 14:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno
      23. ledna 2021 16:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      23. ledna 2021 16:00
      Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
      23. ledna 2021 15:00
      Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians
      23. ledna 2021 14:00
      KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc
      23. ledna 2021 14:00
      Bulldogs Brno - Panthers Praha
      23. ledna 2021 13:30
      FBC ČPP OSTRAVA - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      11. října 2020 18:00
      Tatran Střešovice - Panthers Praha
      11. října 2020 18:00
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
      11. října 2020 17:00
      Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB
      11. října 2020 16:00
      KM automatik FBK Jičín - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      10. října 2020 20:00
      FBC ČPP OSTRAVA - K1 Florbal Židenice
      10. října 2020 16:00
      FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      4. října 2020 15:15
      Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín
      4. října 2020 15:00
      K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc
      3. října 2020 19:00
      FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno
      3. října 2020 17:00
      Florbalová akademie MB - FBC ČPP OSTRAVA
      3. října 2020 16:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice
      3. října 2020 15:00
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      27. září 2020 17:00
      Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      27. září 2020 16:00
      Tatran Střešovice - FBS Olomouc
      26. září 2020 19:15
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
      26. září 2020 18:30
      Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
      26. září 2020 17:30
      KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      26. září 2020 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
      20. září 2020 15:45
      Panthers Praha - Bulldogs Brno
      20. září 2020 15:00
      FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
      20. září 2020 15:00
      K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice
      20. září 2020 15:00
      1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      19. září 2020 19:00
      FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB
      19. září 2020 16:30
      FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP OSTRAVA
      13. září 2020 18:30
      FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
      13. září 2020 17:00
      KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice
      12. září 2020 19:00
      FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice
      12. září 2020 18:00
      Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
      12. září 2020 17:00
      Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
      12. září 2020 17:00
      FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha

        SESTŘIHY

        11. října 2020 17:30
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        11. října 2020 15:00
        Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
        10. října 2020 16:00
        Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        4. října 2020 17:00
        Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        3. října 2020 19:00
        TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
        3. října 2020 14:00
        FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        28. září 2020 18:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
        28. září 2020 18:00
        Florbal Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
        28. září 2020 17:30
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        28. září 2020 17:00
        Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        26. září 2020 19:00
        TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
        26. září 2020 14:00
        FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        19. září 2020 14:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
        13. září 2020 18:00
        FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
        13. září 2020 17:00
        Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
        13. září 2020 15:00
        TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
        6. září 2020 17:30
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        6. září 2020 17:00
        Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        6. září 2020 16:00
        Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        5. září 2020 17:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov

        ZÁZNAMY

        11. října 2020 17:30
        FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
        11. října 2020 15:00
        Heros Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
        10. října 2020 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Jaroměř
        10. října 2020 16:00
        Heros Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        4. října 2020 17:00
        Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        4. října 2020 16:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři České Budějovice
        3. října 2020 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary
        3. října 2020 19:00
        TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
        3. října 2020 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Ústí
        3. října 2020 14:00
        FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        28. září 2020 18:00
        Florbal Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
        28. září 2020 18:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
        28. září 2020 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - Z.F.K. AQM Petrovice
        28. září 2020 17:30
        FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno
        28. září 2020 17:00
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Slovan Havířov
        28. září 2020 17:00
        Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        28. září 2020 14:00
        Florbal Ústí - FBC Štíři České Budějovice
        26. září 2020 20:00
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
        26. září 2020 19:00
        TJ Slovan Havířov - Florbal Torpedo Havířov
        26. září 2020 19:00
        Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        26. září 2020 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
        26. září 2020 17:00
        Z.F.K. AQM Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary
        26. září 2020 14:00
        FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        19. září 2020 19:00
        FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC Štíři České Budějovice
        19. září 2020 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        19. září 2020 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Slovan Havířov
        19. září 2020 14:00
        FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group
        13. září 2020 18:00
        FBC Letka Toman Finance Group - Heros Florbal Chomutov
        13. září 2020 17:00
        Bulldogs Brno - TJ Sokol Jaroměř
        13. září 2020 15:00
        TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
        12. září 2020 18:30
        Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        12. září 2020 18:00
        FBC Štíři České Budějovice - Florbal Torpedo Havířov
        12. září 2020 17:00
        Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
        6. září 2020 17:30
        FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
        6. září 2020 17:00
        Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
        6. září 2020 16:00
        Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
        5. září 2020 19:00
        TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice
        5. září 2020 18:00
        TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři České Budějovice
        5. září 2020 17:00
        Heros Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov


        Obrázek