{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

SESTŘIHY

26. listopadu 2021 20:00
SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
26. listopadu 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. listopadu 2021 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
26. listopadu 2021 17:30
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
25. listopadu 2021 20:15
Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
22. listopadu 2021 19:00
FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
21. listopadu 2021 18:00
FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
21. listopadu 2021 17:00
FBC Liberec - SKV Florbal
21. listopadu 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20. listopadu 2021 19:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
20. listopadu 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
20. listopadu 2021 15:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
18. listopadu 2021 19:45
ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
17. listopadu 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
17. listopadu 2021 17:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
17. listopadu 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
17. listopadu 2021 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
17. listopadu 2021 13:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
14. listopadu 2021 18:00
BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
14. listopadu 2021 18:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
14. listopadu 2021 17:00
FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
14. listopadu 2021 17:00
Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. listopadu 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
14. listopadu 2021 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
7. listopadu 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
7. listopadu 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
7. listopadu 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
6. listopadu 2021 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
6. listopadu 2021 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
31. října 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
31. října 2021 17:00
FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
31. října 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
31. října 2021 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
31. října 2021 16:00
SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
31. října 2021 14:00
BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
30. října 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
28. října 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
28. října 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
28. října 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
28. října 2021 17:00
FbŠ Bohemians - FBC Liberec
28. října 2021 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
28. října 2021 16:00
Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. října 2021 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
24. října 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
24. října 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
24. října 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
24. října 2021 17:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
24. října 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
24. října 2021 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
23. října 2021 18:30
FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
23. října 2021 15:00
BLACK ANGELS - FBC Liberec
22. října 2021 19:30
FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
22. října 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
22. října 2021 18:00
Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
22. října 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB
22. října 2021 17:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
10. října 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. října 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
10. října 2021 18:00
SKV Florbal - FbŠ Bohemians
10. října 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
10. října 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
10. října 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
9. října 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
8. října 2021 20:00
SKV Florbal - Sokoli Pardubice
8. října 2021 19:30
FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
8. října 2021 19:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
3. října 2021 20:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
3. října 2021 19:00
FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
3. října 2021 18:30
FBC Liberec - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
3. října 2021 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
2. října 2021 20:00
FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
2. října 2021 18:00
BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
2. října 2021 17:30
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. září 2021 19:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. září 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. září 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
28. září 2021 17:00
SKV Florbal - BLACK ANGELS
28. září 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
28. září 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
28. září 2021 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. září 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2021 17:00
Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
26. září 2021 16:00
BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
26. září 2021 14:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
26. září 2021 13:00
FbŠ Bohemians - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
25. září 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
25. září 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
19. září 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
19. září 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
19. září 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
19. září 2021 17:00
SKV Florbal - FBC Liberec
19. září 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
19. září 2021 17:00
Sokoli Pardubice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
19. září 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
18. září 2021 19:00
Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
17. září 2021 20:00
BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
17. září 2021 19:30
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
17. září 2021 19:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB
17. září 2021 19:00
FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17. září 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice
17. září 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
12. září 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
12. září 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
12. září 2021 17:00
SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
11. září 2021 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
11. září 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
11. září 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
11. září 2021 16:00
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa

ZÁZNAMY

26. listopadu 2021 20:00
SKV Florbal - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
26. listopadu 2021 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
26. listopadu 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa
26. listopadu 2021 17:30
FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
25. listopadu 2021 20:15
Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec
22. listopadu 2021 19:00
FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS
21. listopadu 2021 18:00
FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno
21. listopadu 2021 17:00
FBC Liberec - SKV Florbal
21. listopadu 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20. listopadu 2021 19:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice
20. listopadu 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice
20. listopadu 2021 15:00
BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB
18. listopadu 2021 19:45
ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
17. listopadu 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS
17. listopadu 2021 17:00
SKV Florbal - FBC ČPP OSTRAVA
17. listopadu 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
17. listopadu 2021 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
17. listopadu 2021 13:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokoli Pardubice
14. listopadu 2021 18:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians
14. listopadu 2021 18:00
BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno
14. listopadu 2021 17:00
Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. listopadu 2021 17:00
FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
14. listopadu 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha
14. listopadu 2021 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
8. listopadu 2021 16:50
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA
7. listopadu 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
7. listopadu 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec
7. listopadu 2021 17:00
ACEMA Sparta Praha - SKV Florbal
6. listopadu 2021 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
6. listopadu 2021 16:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice
31. října 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - FBC 4CLEAN Česká Lípa
31. října 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
31. října 2021 17:00
FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice
31. října 2021 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
31. října 2021 16:00
SKV Florbal - Předvýběr.CZ Florbal MB
31. října 2021 14:00
BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice
30. října 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno
28. října 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - SKV Florbal
28. října 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS
28. října 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha
28. října 2021 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA
28. října 2021 17:00
FbŠ Bohemians - FBC Liberec
28. října 2021 16:00
Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. října 2021 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Tatran Teka Střešovice
25. října 2021 16:50
FBC Liberec - Sokoli Pardubice
24. října 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
24. října 2021 17:00
SKV Florbal - FBŠ Hummel Hattrick Brno
24. října 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
24. října 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
24. října 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
24. října 2021 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
23. října 2021 18:30
FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha
23. října 2021 15:00
BLACK ANGELS - FBC Liberec
22. října 2021 19:30
FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice
22. října 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
22. října 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB
22. října 2021 18:00
Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA
22. října 2021 17:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - SKV Florbal
18. října 2021 19:20
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
11. října 2021 17:50
BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice
10. října 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa
10. října 2021 18:00
SKV Florbal - FbŠ Bohemians
10. října 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. října 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS
10. října 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
10. října 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice
9. října 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec
8. října 2021 20:00
SKV Florbal - Sokoli Pardubice
8. října 2021 19:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP OSTRAVA
8. října 2021 19:30
FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha
3. října 2021 20:00
Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
3. října 2021 19:00
FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
3. října 2021 18:30
FBC Liberec - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
3. října 2021 16:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno
2. října 2021 20:00
FBC ČPP OSTRAVA - Předvýběr.CZ Florbal MB
2. října 2021 18:00
BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice
2. října 2021 17:30
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
29. září 2021 17:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec
28. září 2021 19:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. září 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. září 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - Sokoli Pardubice
28. září 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians
28. září 2021 17:00
SKV Florbal - BLACK ANGELS
28. září 2021 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa
28. září 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec
26. září 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
26. září 2021 17:00
Sokoli Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB
26. září 2021 16:00
BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha
26. září 2021 14:00
FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice
26. září 2021 13:00
FbŠ Bohemians - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
25. září 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP OSTRAVA
25. září 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SKV Florbal
19. září 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
19. září 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
19. září 2021 17:00
SKV Florbal - FBC Liberec
19. září 2021 17:00
Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
19. září 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
19. září 2021 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
19. září 2021 17:00
Sokoli Pardubice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
18. září 2021 19:00
Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
17. září 2021 20:00
BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
17. září 2021 19:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB
17. září 2021 19:30
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha
17. září 2021 19:00
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice
17. září 2021 19:00
FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17. září 2021 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
12. září 2021 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice
12. září 2021 18:00
ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP OSTRAVA
12. září 2021 17:00
SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
11. září 2021 18:00
Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
11. září 2021 18:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec
11. září 2021 17:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS
11. září 2021 16:00
FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa

SESTŘIHY

17. listopadu 2021 17:00
FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
17. listopadu 2021 14:00
K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
14. listopadu 2021 18:00
PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
14. listopadu 2021 17:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
7. listopadu 2021 16:00
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
6. listopadu 2021 20:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
6. listopadu 2021 13:30
FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
31. října 2021 16:00
PSN Tatran Střešovice - FBS Olomouc
28. října 2021 18:30
K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice
28. října 2021 16:00
FBS Olomouc - Bulldogs Brno
28. října 2021 14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
24. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
24. října 2021 17:00
PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
22. října 2021 20:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
22. října 2021 19:00
K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB
22. října 2021 17:00
FBS Olomouc - Panthers Praha
10. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
10. října 2021 15:00
PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
3. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3. října 2021 16:00
PSN Tatran Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB
3. října 2021 15:00
FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
28. září 2021 17:00
K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
28. září 2021 14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
26. září 2021 17:00
Bulldogs Brno - PSN Tatran Střešovice
26. září 2021 16:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
26. září 2021 15:00
K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
19. září 2021 17:00
Bulldogs Brno - MITEL Florbalová akademie MB
19. září 2021 16:00
PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
12. září 2021 15:00
K1 Florbal Židenice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
12. září 2021 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín

ZÁZNAMY

26. listopadu 2021 18:30
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno
19. listopadu 2021 20:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBS Olomouc
17. listopadu 2021 19:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - PSN Tatran Střešovice
17. listopadu 2021 17:00
FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno
17. listopadu 2021 17:00
FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA
17. listopadu 2021 16:30
KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
17. listopadu 2021 14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - MITEL Florbalová akademie MB
17. listopadu 2021 14:00
K1 Florbal Židenice - Panthers Praha
14. listopadu 2021 18:00
PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians
14. listopadu 2021 17:15
MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice
14. listopadu 2021 17:00
Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
14. listopadu 2021 16:15
Panthers Praha - FBS Olomouc
14. listopadu 2021 13:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
7. listopadu 2021 16:30
KM automatik FBK Jičín - PSN Tatran Střešovice
7. listopadu 2021 16:00
K1 Florbal Židenice - FBC ČPP OSTRAVA
6. listopadu 2021 20:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
6. listopadu 2021 15:00
FbŠ Bohemians - MITEL Florbalová akademie MB
6. listopadu 2021 13:30
FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín
31. října 2021 16:00
PSN Tatran Střešovice - FBS Olomouc
31. října 2021 13:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice
30. října 2021 17:00
MITEL Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
30. října 2021 16:00
Panthers Praha - FbŠ Bohemians
30. října 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. října 2021 18:30
K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice
28. října 2021 17:30
KM automatik FBK Jičín - MITEL Florbalová akademie MB
28. října 2021 17:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Panthers Praha
28. října 2021 16:00
FBS Olomouc - Bulldogs Brno
28. října 2021 14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28. října 2021 14:00
FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA
24. října 2021 17:00
PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
24. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
24. října 2021 16:00
Panthers Praha - K1 Florbal Židenice
24. října 2021 16:00
MITEL Florbalová akademie MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
24. října 2021 13:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín
22. října 2021 20:30
1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
22. října 2021 20:00
KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA
22. října 2021 19:30
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
22. října 2021 19:00
K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB
22. října 2021 19:00
FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice
22. října 2021 17:00
FBS Olomouc - Panthers Praha
10. října 2021 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians
10. října 2021 17:00
MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc
10. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
10. října 2021 15:00
PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
10. října 2021 14:00
FBC ČPP OSTRAVA - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
9. října 2021 16:30
Panthers Praha - KM automatik FBK Jičín
3. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3. října 2021 16:00
PSN Tatran Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB
3. října 2021 15:00
FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice
3. října 2021 14:00
FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín
2. října 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha
2. října 2021 16:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. září 2021 19:00
Panthers Praha - Bulldogs Brno
28. září 2021 18:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice
28. září 2021 17:00
K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians
28. září 2021 16:30
KM automatik FBK Jičín - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
28. září 2021 16:00
MITEL Florbalová akademie MB - FBC ČPP OSTRAVA
28. září 2021 14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc
26. září 2021 18:00
Panthers Praha - MITEL Florbalová akademie MB
26. září 2021 17:00
Bulldogs Brno - PSN Tatran Střešovice
26. září 2021 16:00
FBS Olomouc - KM automatik FBK Jičín
26. září 2021 15:00
K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
25. září 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
25. září 2021 16:00
FbŠ Bohemians - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
19. září 2021 17:00
Bulldogs Brno - MITEL Florbalová akademie MB
19. září 2021 16:30
KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice
19. září 2021 16:00
PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
19. září 2021 14:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha
18. září 2021 16:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
18. září 2021 16:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc
12. září 2021 17:00
Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice
12. září 2021 15:00
K1 Florbal Židenice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
12. září 2021 15:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín
11. září 2021 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - Bulldogs Brno
11. září 2021 14:00
MITEL Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
11. září 2021 13:00
FbŠ Bohemians - FBS Olomouc

SESTŘIHY

26. listopadu 2021 19:30
Kanonýři Kladno - Torpedo Havířov
21. listopadu 2021 17:00
Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
20. listopadu 2021 18:00
Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
20. listopadu 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
17. listopadu 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Torpedo Havířov
14. listopadu 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Kunratice
7. listopadu 2021 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
7. listopadu 2021 17:00
TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí
30. října 2021 18:00
Kanonýři Kladno - FBC Letka Toman Finance Group
30. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
28. října 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - Kanonýři Kladno
28. října 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice
23. října 2021 18:00
Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov
21. října 2021 19:30
Kanonýři Kladno - DDQ Florbal Chomutov
17. října 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
17. října 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř
9. října 2021 18:00
Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Kunratice
9. října 2021 18:00
Bulldogs Brno - Florbal Ústí
3. října 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - TJ Sokol Jaroměř
3. října 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ
28. září 2021 19:00
Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno
28. září 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice
26. září 2021 15:00
TJ Slovan Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
25. září 2021 18:00
Kanonýři Kladno - FBC Štíři České Budějovice
19. září 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov
12. září 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
12. září 2021 17:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
11. září 2021 18:00
Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř
5. září 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
5. září 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
4. září 2021 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Bulldogs Brno

ZÁZNAMY

27. listopadu 2021 18:00
DDQ Florbal Chomutov - Torpedo Havířov
26. listopadu 2021 20:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Ústí
26. listopadu 2021 19:30
Kanonýři Kladno - Torpedo Havířov
21. listopadu 2021 17:00
Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
21. listopadu 2021 17:00
Torpedo Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
20. listopadu 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
20. listopadu 2021 18:00
Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
20. listopadu 2021 17:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - TJ Sokol Jaroměř
20. listopadu 2021 17:00
Florbal Ústí - DDQ Florbal Chomutov
20. listopadu 2021 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Letka Toman Finance Group
17. listopadu 2021 18:00
FBC Štíři České Budějovice - Z.F.K. AQM Petrovice
17. listopadu 2021 17:00
FBC Letka Toman Finance Group - TJ Slovan Havířov
17. listopadu 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Torpedo Havířov
17. listopadu 2021 16:30
DDQ Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Kunratice
17. listopadu 2021 16:00
TJ Sokol Jaroměř - Kanonýři Kladno
14. listopadu 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Kunratice
14. listopadu 2021 16:00
FBC Štíři České Budějovice - TJ Sokol Jaroměř
14. listopadu 2021 16:00
Z.F.K. AQM Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
14. listopadu 2021 15:00
Florbal Ústí - FBC Letka Toman Finance Group
12. listopadu 2021 19:00
Torpedo Havířov - TJ Slovan Havířov
7. listopadu 2021 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
7. listopadu 2021 17:00
TJ Slovan Havířov - Florbal Ústí
7. listopadu 2021 16:00
DDQ Florbal Chomutov - FBC Štíři České Budějovice
7. listopadu 2021 15:00
FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Kunratice
6. listopadu 2021 20:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno
6. listopadu 2021 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
31. října 2021 17:30
FBC Štíři České Budějovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ
31. října 2021 17:00
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - DDQ Florbal Chomutov
30. října 2021 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice
30. října 2021 18:00
Kanonýři Kladno - FBC Letka Toman Finance Group
30. října 2021 17:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - TJ Slovan Havířov
30. října 2021 17:00
Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary
28. října 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - Kanonýři Kladno
28. října 2021 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
28. října 2021 18:00
Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Ústí
28. října 2021 17:00
FBC Letka Toman Finance Group - Bulldogs Brno
28. října 2021 17:00
DDQ Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř
28. října 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice
28. října 2021 15:00
Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice
23. října 2021 19:00
TJ Sokol Jaroměř - TJ Znojmo LAUFEN CZ
23. října 2021 18:30
FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Ústí
23. října 2021 18:30
FBC Štíři České Budějovice - FBC Letka Toman Finance Group
23. října 2021 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FB Hurrican Karlovy Vary
23. října 2021 18:00
Bulldogs Brno - TJ Slovan Havířov
23. října 2021 17:30
DDQ Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice
21. října 2021 19:30
Kanonýři Kladno - DDQ Florbal Chomutov
17. října 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - FBC Štíři České Budějovice
17. října 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř
16. října 2021 20:00
Florbal Ústí - Kanonýři Kladno
16. října 2021 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - DDQ Florbal Chomutov
16. října 2021 18:00
Torpedo Havířov - Bulldogs Brno
16. října 2021 17:00
FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
16. října 2021 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - FAT PIPE Start98 Kunratice
10. října 2021 18:00
FBC Štíři České Budějovice - Torpedo Havířov
10. října 2021 17:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Z.F.K. AQM Petrovice
10. října 2021 16:00
TJ Sokol Jaroměř - FBC Letka Toman Finance Group
9. října 2021 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Slovan Havířov
9. října 2021 18:00
Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Kunratice
9. října 2021 18:00
Bulldogs Brno - Florbal Ústí
7. října 2021 20:00
DDQ Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary
3. října 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - TJ Sokol Jaroměř
3. října 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ
3. října 2021 15:00
FBC Letka Toman Finance Group - DDQ Florbal Chomutov
2. října 2021 19:00
Torpedo Havířov - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
2. října 2021 18:00
Z.F.K. AQM Petrovice - Kanonýři Kladno
2. října 2021 17:30
FAT PIPE Start98 Kunratice - Bulldogs Brno
2. října 2021 17:00
Florbal Ústí - FBC Štíři České Budějovice
28. září 2021 19:00
Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno
28. září 2021 18:00
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Florbal Ústí
28. září 2021 18:00
FBC Štíři České Budějovice - FAT PIPE Start98 Kunratice
28. září 2021 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Letka Toman Finance Group
28. září 2021 17:00
DDQ Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov
28. září 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice
28. září 2021 16:00
TJ Sokol Jaroměř - Torpedo Havířov
26. září 2021 15:00
TJ Slovan Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ
26. září 2021 15:00
FBC Letka Toman Finance Group - FB Hurrican Karlovy Vary
26. září 2021 14:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
25. září 2021 18:00
Torpedo Havířov - DDQ Florbal Chomutov
25. září 2021 18:00
Kanonýři Kladno - FBC Štíři České Budějovice
25. září 2021 18:00
Florbal Ústí - TJ Sokol Jaroměř
25. září 2021 17:00
Z.F.K. AQM Petrovice - Bulldogs Brno
19. září 2021 17:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - Kanonýři Kladno
19. září 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov
19. září 2021 15:30
FBC Štíři České Budějovice - Bulldogs Brno
18. září 2021 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Torpedo Havířov
18. září 2021 18:00
DDQ Florbal Chomutov - Florbal Ústí
18. září 2021 17:00
FBC Letka Toman Finance Group - Z.F.K. AQM Petrovice
17. září 2021 19:00
TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Start98 Kunratice
12. září 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - FBC Letka Toman Finance Group
12. září 2021 17:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
12. září 2021 15:00
Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři České Budějovice
11. září 2021 20:00
Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ
11. září 2021 19:00
Torpedo Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary
11. září 2021 18:00
Kanonýři Kladno - TJ Sokol Jaroměř
11. září 2021 14:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - DDQ Florbal Chomutov
5. září 2021 18:00
TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice
5. září 2021 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí
5. září 2021 15:00
FBC Letka Toman Finance Group - Torpedo Havířov
4. září 2021 20:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE Start98 Kunratice
4. září 2021 19:00
TJ Sokol Jaroměř - Bulldogs Brno
4. září 2021 18:30
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBC Štíři České Budějovice
Obrázek