{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ajax-spinner
CESKYFLORBAL.TV

SESTŘIHY

25. září 2022 17:00
Tatran Teka Střešovice - FB Hurrican Karlovy Vary
25. září 2022 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
25. září 2022 13:00
FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
24. září 2022 18:00
PSG Panthers Otrokovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
24. září 2022 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
20. září 2022 10:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18. září 2022 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS
18. září 2022 17:30
SKV Florbal - PSG Panthers Otrokovice
18. září 2022 17:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
18. září 2022 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
18. září 2022 15:00
FBC Liberec - Sokoli Pardubice
17. září 2022 14:00
Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
16. září 2022 20:00
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
16. září 2022 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
16. září 2022 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FB Hurrican Karlovy Vary
16. září 2022 18:00
PSG Panthers Otrokovice - FBC ČPP OSTRAVA
13. září 2022 10:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
11. září 2022 18:00
ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
11. září 2022 17:30
SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
11. září 2022 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Sokoli Pardubice
11. září 2022 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10. září 2022 18:00
PSG Panthers Otrokovice - FbŠ Bohemians
10. září 2022 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa

ZÁZNAMY

25. září 2022 17:00
Tatran Teka Střešovice - FB Hurrican Karlovy Vary
25. září 2022 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec
25. září 2022 13:00
FbŠ Bohemians - Sokoli Pardubice
24. září 2022 18:00
PSG Panthers Otrokovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
24. září 2022 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - SKV Florbal
20. září 2022 10:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa
19. září 2022 17:15
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
18. září 2022 18:00
FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS
18. září 2022 17:30
SKV Florbal - PSG Panthers Otrokovice
18. září 2022 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians
18. září 2022 17:00
Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
18. září 2022 15:00
FBC Liberec - Sokoli Pardubice
17. září 2022 14:00
Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha
16. září 2022 20:00
SKV Florbal - FBC 4CLEAN Česká Lípa
16. září 2022 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS
16. září 2022 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FB Hurrican Karlovy Vary
16. září 2022 18:00
PSG Panthers Otrokovice - FBC ČPP OSTRAVA
15. září 2022 17:10
Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Teka Střešovice
13. září 2022 10:00
Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS
11. září 2022 18:00
ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec
11. září 2022 17:30
SKV Florbal - Tatran Teka Střešovice
11. září 2022 17:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
11. září 2022 17:00
FB Hurrican Karlovy Vary - Sokoli Pardubice
10. září 2022 18:00
PSG Panthers Otrokovice - FbŠ Bohemians
10. září 2022 17:00
FBC ČPP OSTRAVA - FBC 4CLEAN Česká Lípa

SESTŘIHY

28. září 2022 18:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - MITEL Florbalová akademie MB
28. září 2022 18:00
Crazy girls FBC Liberec - Panthers Praha
28. září 2022 17:00
FBS Olomouc - PSN Tatran Střešovice
24. září 2022 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
24. září 2022 17:00
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
24. září 2022 17:00
MITEL Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín
20. září 2022 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice
18. září 2022 17:30
FBS Olomouc - Bulldogs Brno
17. září 2022 19:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Crazy girls FBC Liberec
17. září 2022 18:00
MITEL Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians
10. září 2022 19:00
MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc
10. září 2022 17:00
Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA

ZÁZNAMY

28. září 2022 18:00
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice
28. září 2022 18:00
Crazy girls FBC Liberec - Panthers Praha
28. září 2022 18:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - MITEL Florbalová akademie MB
28. září 2022 17:00
FBS Olomouc - PSN Tatran Střešovice
28. září 2022 15:00
KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno
28. září 2022 13:00
FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
25. září 2022 16:00
Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
25. září 2022 14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - Crazy girls FBC Liberec
24. září 2022 20:00
PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA
24. září 2022 17:00
Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
24. září 2022 17:00
MITEL Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín
24. září 2022 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc
20. září 2022 19:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice
18. září 2022 17:30
FBS Olomouc - Bulldogs Brno
17. září 2022 20:00
PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17. září 2022 19:00
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Crazy girls FBC Liberec
17. září 2022 18:00
MITEL Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians
16. září 2022 19:00
KM automatik FBK Jičín - Panthers Praha
12. září 2022 17:10
FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
11. září 2022 15:00
Panthers Praha - FbŠ Bohemians
11. září 2022 14:00
1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
10. září 2022 20:00
Crazy girls FBC Liberec - KM automatik FBK Jičín
10. září 2022 19:00
MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc
10. září 2022 17:00
Bulldogs Brno - FBC ČPP OSTRAVA

SESTŘIHY

2. října 2022 18:00
BUTCHIS - FBC Letka Toman Finance Group
1. října 2022 18:00
Aligators Klobouky - Bulldogs Brno
1. října 2022 18:00
Kanonýři Kladno - TROOPERS
28. září 2022 19:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
28. září 2022 18:00
TROOPERS - FBC Štíři České Budějovice
28. září 2022 14:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - Aligators Klobouky
28. září 2022 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
25. září 2022 18:00
BUTCHIS - TJ Znojmo LAUFEN CZ
24. září 2022 18:00
Aligators Klobouky - FBC Letka Toman Finance Group
18. září 2022 18:00
BUTCHIS - FbC Plzeň
18. září 2022 18:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - TROOPERS
18. září 2022 17:00
Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
17. září 2022 13:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno
11. září 2022 18:00
TROOPERS - Bulldogs Brno
10. září 2022 18:00
Kanonýři Kladno - FBC Letka Toman Finance Group
7. září 2022 20:00
Aligators Klobouky - TJ Znojmo LAUFEN CZ
4. září 2022 19:30
Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno
3. září 2022 20:00
BUTCHIS - Aligators Klobouky
3. září 2022 14:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - TROOPERS

ZÁZNAMY

2. října 2022 18:00
FbC Plzeň - FBC Štíři České Budějovice
2. října 2022 18:00
BUTCHIS - FBC Letka Toman Finance Group
2. října 2022 17:00
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. října 2022 20:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - DDQ Florbal Chomutov
1. října 2022 18:00
Kanonýři Kladno - TROOPERS
1. října 2022 18:00
Aligators Klobouky - Bulldogs Brno
1. října 2022 17:00
Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice
28. září 2022 20:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - FbC Plzeň
28. září 2022 19:00
Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
28. září 2022 18:00
TROOPERS - FBC Štíři České Budějovice
28. září 2022 18:00
FBC Letka Toman Finance Group - Florbal Ústí
28. září 2022 17:00
DDQ Florbal Chomutov - BUTCHIS
28. září 2022 14:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - Aligators Klobouky
28. září 2022 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
25. září 2022 18:00
BUTCHIS - TJ Znojmo LAUFEN CZ
25. září 2022 17:30
FbC Plzeň - TROOPERS
25. září 2022 17:00
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - FAT PIPE Start98 Kunratice
25. září 2022 16:00
DDQ Florbal Chomutov - Florbal Ústí
25. září 2022 14:00
FBC Štíři České Budějovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
24. září 2022 18:00
Aligators Klobouky - FBC Letka Toman Finance Group
18. září 2022 18:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno - TROOPERS
18. září 2022 18:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Ústí
18. září 2022 18:00
BUTCHIS - FbC Plzeň
18. září 2022 17:00
Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
17. září 2022 17:00
FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gulivers
17. září 2022 17:00
DDQ Florbal Chomutov - Aligators Klobouky
17. září 2022 13:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno
11. září 2022 18:00
TROOPERS - Bulldogs Brno
11. září 2022 17:30
FbC Plzeň - FBŠ Hummel Hattrick Brno
11. září 2022 17:00
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - DDQ Florbal Chomutov
11. září 2022 16:00
Florbal Ústí - BUTCHIS
10. září 2022 19:00
FBC Štíři České Budějovice - FAT PIPE Start98 Kunratice
10. září 2022 18:00
Kanonýři Kladno - FBC Letka Toman Finance Group
7. září 2022 20:00
Aligators Klobouky - TJ Znojmo LAUFEN CZ
4. září 2022 19:30
Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno
4. září 2022 17:00
FBC Letka Toman Finance Group - FBC Štíři České Budějovice
4. září 2022 17:00
DDQ Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno
4. září 2022 17:00
Florbal Ústí - FbC Plzeň
3. září 2022 20:00
BUTCHIS - Aligators Klobouky
3. září 2022 18:00
Sokol Brno I EMKOCase Gulivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ
3. září 2022 14:00
FAT PIPE Start98 Kunratice - TROOPERS
Obrázek