{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


Celostátní soutěže

Regionální soutěže

#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.1. SC TEMPISH Vítkovice 44000
12
451134
2.Tatran Střešovice44000
12
351421
3.Předvýběr.CZ Florbal MB43001
9
311516
4.FbŠ Bohemians33000
9
29227
5.BLACK ANGELS32001
6
19127
6.ACEMA Sparta Praha32001
6
17152
7.TJ Sokol Královské Vinohrady42002
6
2226-4
8.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava41102
5
2128-7
9.FBC 4CLEAN Česká Lípa31002
3
23212
10.FB Hurrican Karlovy Vary41003
3
1440-26
11.FBC Liberec30102
2
1234-22
12.SOKOLI Pardubice40013
1
2329-6
13.PSG PANTHERS OTROKOVICE40013
1
2034-14
14.FAT PIPE FLORBAL CHODOV30003
0
717-10
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.1. SC TEMPISH Vítkovice33000
9
32527
2.FbŠ Bohemians32100
8
26917
3.FAT PIPE FLORBAL CHODOV32100
8
18711
4.Finance Novák FBK Jičín32010
7
17107
5.FAT PIPE Tigers Start9832001
6
1920-1
6.PSN Tatran Střešovice31011
4
12120
7.Bulldogs Brno31011
4
1217-5
8.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava31002
3
12120
9.FBS Olomouc31002
3
1419-5
10.MITEL Florbalová akademie MB30102
2
619-13
11.Panthers Praha30003
0
1329-16
12.Crazy girls FBC Liberec30003
0
931-22
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.FBŠ Hummel Hattrick Brno43100
11
281315
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers43001
9
25169
3.BUTCHIS43001
9
28235
4.Florbal Ústí42101
8
25187
5.DDQ Florbal Chomutov42011
7
30255
6.Bulldogs Brno32001
6
18135
7.FAT PIPE Start9842002
6
2324-1
8.FBC Štíři Č. Budějovice41102
5
1718-1
9.FbC Plzeň41021
5
1822-4
10.Aligators Klobouky41102
5
2631-5
11.FBC Letka Toman Finance Group41012
4
1520-5
12.Kanonýři Kladno31002
3
18180
13.TJ Znojmo LAUFEN CZ41003
3
2130-9
14.TROOPERS40004
0
1435-21
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.Asper Šumperk33000
9
301218
2.S.K. P.E.M.A. OPAVA33000
9
19910
3.FBC Vikings Kopřivnice33000
9
1697
4.Torpedo Havířov32001
6
19145
5.FBC MSEM Přerov31002
3
18153
6.1.FBK Sršni Rožnov p/R31002
3
14131
7.TJ Slovan Havířov31002
3
1314-1
8.Spartak Pelhřimov31002
3
1315-2
9.Z.F.K. Petrovice31002
3
1519-4
10.FBC Hranice31002
3
1523-8
11.Snipers Třebíč31002
3
1422-8
12.1.MVIL Ostrava 30003
0
1334-21
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.FbC Hradec Králové32100
8
19712
2.Florbal Primátor Náchod32010
7
19712
3.T.B.C. Králův Dvůr32001
6
18126
4.TJ Sokol Jaroměř32001
6
19154
5.FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň31101
5
16133
6.ASK Orka Čelákovice31101
5
15132
7.Panthers Praha31011
4
19190
8.FAT PIPE Traverza31011
4
2021-1
9.Prague Tigers31002
3
1318-5
10.SK Florbal Benešov31002
3
1827-9
11.Sokol Rudná30102
2
1227-15
12.TJ Turnov30012
1
1221-9
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
Data nenalezena.
Utkání
čt 22.9. 19:15
1. SC TEMPISH Vítkovice -FBS Olomouc12:6
so 24.9. 12:00
Bulldogs Brno -FBŠ Hummel Hattrick Brno U193:2p
so 24.9. 14:00
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava -1. SC TEMPISH Vítkovice4:13 ( 0 - 2 )
so 24.9. 14:30
BLACK ANGELS YONEX -Kanonýři Kladno6:5
so 24.9. 15:00
FBS Olomouc -Torpedo Havířov2:10
so 24.9. 16:00
Wizards DDM SO Praha 10 -Florbal Chomutov4:8
so 24.9. 17:00
PSN Tatran Střešovice -FbC Plzeň17:4 ( 2 - 0 )
so 24.9. 17:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV -Panthers Praha7:3 ( 1 - 0 )
so 24.9. 18:00
SK Meťák České Budějovice -FBC Štíři Č. Budějovice3:13
so 24.9. 18:00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers -Zlín Lions13:5 ( 2 - 0 )
so 24.9. 18:30
FbC Hradec Králové -Florbal Primátor Náchod3:7 ( 0 - 2 )
so 24.9. 18:30
SOKOLI Pardubice -Předvýběr.CZ Florbal MB3:4p ( 0 - 2 )
so 24.9. 19:00
TJ Sokol Královské Vinohrady -FBC Liberec6:9
so 24.9. 19:30
FBŠ SLAVIA Plzeň -FBC DOŠWICH MILEVSKO10:4 ( 1 - 1 )
so 24.9. 19:30
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 -FBC Česká Lípa28:3 ( 2 - 0 )
so 24.9. 20:30
Florbal Ústí -ACEMA Sparta Praha UNYP3:12
ne 25.9. 10:00
FD Teplice -Florbal Ústí4:11 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 10:00
FBC Liberec -FbŠ Bohemians DDM Praha 75:12 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 11:00
FBC Štíři Č. Budějovice -SK Meťák České Budějovice7:6
ne 25.9. 13:00
Florbal Chomutov -BLACK ANGELS YONEX4:6 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 -Sokol Brno I EMKOCase Gullivers5:8 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 14:15
FbC Plzeň -FBŠ SLAVIA Plzeň4:10
ne 25.9. 15:00
Zlín Lions -Bulldogs Brno2:8
ne 25.9. 15:00
FBS Olomouc -1. SC TEMPISH Vítkovice3:13
ne 25.9. 17:00
FBC DOŠWICH MILEVSKO -PSN Tatran Střešovice3:13
ne 25.9. 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB -FbC Hradec Králové 12:2
ne 25.9. 17:30
Kanonýři Kladno -Wizards DDM SO Praha 107:6pn
ne 25.9. 18:00
Torpedo Havířov -FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0:11
ne 25.9. 18:00
FBC Česká Lípa -TJ Sokol Královské Vinohrady3:13
ne 25.9. 18:45
Panthers Praha -FAT PIPE FLORBAL CHODOV2:14 ( 0 - 2 )
út 27.9. 00:00
Kanonýři Kladno -FbC Plzeň-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 00:00
Panthers Praha -SOKOLI Pardubice-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 00:00
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava -Florbal Ústí-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 20:00
FBC Liberec -Bulldogs Brno-:- ( 0 - 0 )
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.FBS Olomouc00000
0
000
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno U1900000
0
000
3.Torpedo Havířov00000
0
000
4.Zlín Lions00000
0
000
Utkání
čt 22.9. 19:15
1. SC TEMPISH Vítkovice -FBS Olomouc12:6
so 24.9. 12:00
Bulldogs Brno -FBŠ Hummel Hattrick Brno U193:2p
so 24.9. 14:00
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava -1. SC TEMPISH Vítkovice4:13 ( 0 - 2 )
so 24.9. 14:30
BLACK ANGELS YONEX -Kanonýři Kladno6:5
so 24.9. 15:00
FBS Olomouc -Torpedo Havířov2:10
so 24.9. 16:00
Wizards DDM SO Praha 10 -Florbal Chomutov4:8
so 24.9. 17:00
PSN Tatran Střešovice -FbC Plzeň17:4 ( 2 - 0 )
so 24.9. 17:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV -Panthers Praha7:3 ( 1 - 0 )
so 24.9. 18:00
SK Meťák České Budějovice -FBC Štíři Č. Budějovice3:13
so 24.9. 18:00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers -Zlín Lions13:5 ( 2 - 0 )
so 24.9. 18:30
FbC Hradec Králové -Florbal Primátor Náchod3:7 ( 0 - 2 )
so 24.9. 18:30
SOKOLI Pardubice -Předvýběr.CZ Florbal MB3:4p ( 0 - 2 )
so 24.9. 19:00
TJ Sokol Královské Vinohrady -FBC Liberec6:9
so 24.9. 19:30
FBŠ SLAVIA Plzeň -FBC DOŠWICH MILEVSKO10:4 ( 1 - 1 )
so 24.9. 19:30
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 -FBC Česká Lípa28:3 ( 2 - 0 )
so 24.9. 20:30
Florbal Ústí -ACEMA Sparta Praha UNYP3:12
ne 25.9. 10:00
FD Teplice -Florbal Ústí4:11 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 10:00
FBC Liberec -FbŠ Bohemians DDM Praha 75:12 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 11:00
FBC Štíři Č. Budějovice -SK Meťák České Budějovice7:6
ne 25.9. 13:00
Florbal Chomutov -BLACK ANGELS YONEX4:6 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 -Sokol Brno I EMKOCase Gullivers5:8 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 14:15
FbC Plzeň -FBŠ SLAVIA Plzeň4:10
ne 25.9. 15:00
Zlín Lions -Bulldogs Brno2:8
ne 25.9. 15:00
FBS Olomouc -1. SC TEMPISH Vítkovice3:13
ne 25.9. 17:00
FBC DOŠWICH MILEVSKO -PSN Tatran Střešovice3:13
ne 25.9. 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB -FbC Hradec Králové 12:2
ne 25.9. 17:30
Kanonýři Kladno -Wizards DDM SO Praha 107:6pn
ne 25.9. 18:00
Torpedo Havířov -FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0:11
ne 25.9. 18:00
FBC Česká Lípa -TJ Sokol Královské Vinohrady3:13
ne 25.9. 18:45
Panthers Praha -FAT PIPE FLORBAL CHODOV2:14 ( 0 - 2 )
út 27.9. 00:00
Kanonýři Kladno -FbC Plzeň-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 00:00
Panthers Praha -SOKOLI Pardubice-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 00:00
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava -Florbal Ústí-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 20:00
FBC Liberec -Bulldogs Brno-:- ( 0 - 0 )
#Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR
1.1. SC TEMPISH Vítkovice00000
0
000
2.ACEMA Sparta Praha UNYP00000
0
000
3.BLACK ANGELS YONEX00000
0
000
4.FAT PIPE FLORBAL CHODOV00000
0
000
5.FbŠ Bohemians DDM Praha 700000
0
000
6.PSN Tatran Střešovice00000
0
000
7.Předvýběr.CZ Florbal MB00000
0
000
8.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers00000
0
000
Utkání
čt 22.9. 19:15
1. SC TEMPISH Vítkovice -FBS Olomouc12:6
so 24.9. 12:00
Bulldogs Brno -FBŠ Hummel Hattrick Brno U193:2p
so 24.9. 14:00
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava -1. SC TEMPISH Vítkovice4:13 ( 0 - 2 )
so 24.9. 14:30
BLACK ANGELS YONEX -Kanonýři Kladno6:5
so 24.9. 15:00
FBS Olomouc -Torpedo Havířov2:10
so 24.9. 16:00
Wizards DDM SO Praha 10 -Florbal Chomutov4:8
so 24.9. 17:00
PSN Tatran Střešovice -FbC Plzeň17:4 ( 2 - 0 )
so 24.9. 17:30
FAT PIPE FLORBAL CHODOV -Panthers Praha7:3 ( 1 - 0 )
so 24.9. 18:00
SK Meťák České Budějovice -FBC Štíři Č. Budějovice3:13
so 24.9. 18:00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers -Zlín Lions13:5 ( 2 - 0 )
so 24.9. 18:30
FbC Hradec Králové -Florbal Primátor Náchod3:7 ( 0 - 2 )
so 24.9. 18:30
SOKOLI Pardubice -Předvýběr.CZ Florbal MB3:4p ( 0 - 2 )
so 24.9. 19:00
TJ Sokol Královské Vinohrady -FBC Liberec6:9
so 24.9. 19:30
FBŠ SLAVIA Plzeň -FBC DOŠWICH MILEVSKO10:4 ( 1 - 1 )
so 24.9. 19:30
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 -FBC Česká Lípa28:3 ( 2 - 0 )
so 24.9. 20:30
Florbal Ústí -ACEMA Sparta Praha UNYP3:12
ne 25.9. 10:00
FD Teplice -Florbal Ústí4:11 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 10:00
FBC Liberec -FbŠ Bohemians DDM Praha 75:12 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 11:00
FBC Štíři Č. Budějovice -SK Meťák České Budějovice7:6
ne 25.9. 13:00
Florbal Chomutov -BLACK ANGELS YONEX4:6 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 14:00
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 -Sokol Brno I EMKOCase Gullivers5:8 ( 0 - 2 )
ne 25.9. 14:15
FbC Plzeň -FBŠ SLAVIA Plzeň4:10
ne 25.9. 15:00
Zlín Lions -Bulldogs Brno2:8
ne 25.9. 15:00
FBS Olomouc -1. SC TEMPISH Vítkovice3:13
ne 25.9. 17:00
FBC DOŠWICH MILEVSKO -PSN Tatran Střešovice3:13
ne 25.9. 17:00
Předvýběr.CZ Florbal MB -FbC Hradec Králové 12:2
ne 25.9. 17:30
Kanonýři Kladno -Wizards DDM SO Praha 107:6pn
ne 25.9. 18:00
Torpedo Havířov -FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0:11
ne 25.9. 18:00
FBC Česká Lípa -TJ Sokol Královské Vinohrady3:13
ne 25.9. 18:45
Panthers Praha -FAT PIPE FLORBAL CHODOV2:14 ( 0 - 2 )
út 27.9. 00:00
Kanonýři Kladno -FbC Plzeň-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 00:00
Panthers Praha -SOKOLI Pardubice-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 00:00
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava -Florbal Ústí-:- ( 0 - 0 )
út 27.9. 20:00
FBC Liberec -Bulldogs Brno-:- ( 0 - 0 )

​​

Obrázek