{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.MDDM Rescom Ostrov161141
37
1086741
2.FBŠ SLAVIA Plzeň B161114
34
825230
3.TJ Sokol Vejprnice141013
31
855827
4.SK Slavoj Mirošov16808
24
78726
5.FbC Plzeň B15807
24
6970-1
6.Florbalová škola Plzeň B15627
20
5768-11
7.Florbal Sokolov B16619
19
8898-10
8.Go-Go Horšovský Týn14527
17
7882-4
9.FLK Florbal Tachov16439
15
6280-18
10.1. FBC Toužim140014
0
3999-60
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.DDM Stod161411
43
923656
2.SPORT CLUB Klatovy141022
32
814833
3.FBC ROKYCANY B14527
17
7071-1
4.FBŠ SLAVIA Plzeň C14428
14
4765-18
5.TJ Jiskra Domažlice B164111
13
57102-45
6.FBC FORSEE PLZEŇ162410
10
3964-25
#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.Florbalová škola Plzeň161222
38
834241
2.FBŠ SLAVIA Plzeň B16826
26
935637
3.FbC Plzeň B14815
25
744628
4.FBC RAMOS-KOO ROKYCANY14707
21
5355-2
5.SPORT CLUB Klatovy14536
18
5859-1
6.TJ Jiskra Domažlice161015
3
44147-103

Tabulka po 9. kole

1. koš
2. koš

Tabulka

#Družstvo ZVRPB BVBOBR
1.FBŠ SLAVIA Plzeň grey281549
49
12410321
2.SPORT CLUB Klatovy2816111
49
99936
3.TJ Tlučná2815310
48
1199326
4.TJ Jiskra Domažlice2813114
40
958510
5.TJ Sokol Vejprnice - ZŠ Chrást286121
19
76139-63

Tabulka

Tabulka

Tabulka

Tabulka

Utkání
ne 26.3. 09:00
MDDM Rescom Ostrov blue -FB Hurrican Karlovy Vary WHITE- : -
ne 26.3. 09:00
MDDM Rescom Ostrov red -FB Hurrican Karlovy Vary BLACK- : -
ne 26.3. 09:10
Florbal Sokolov černí -BEN- : -
ne 26.3. 09:10
TJ Batesta Chodov -Florbal Sokolov žlutí- : -
ne 26.3. 09:20
FSP -GOR- : -
ne 26.3. 09:20
KVA -MDDM Rescom Ostrov blue- : -
ne 26.3. 09:30
FB Hurrican Karlovy Vary BLACK -TJ Batesta Chodov- : -
ne 26.3. 09:30
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE -MDDM Rescom Ostrov red- : -
ne 26.3. 09:40
BEN -FSP- : -
ne 26.3. 09:40
Florbal Sokolov žlutí -Florbal Sokolov černí- : -
ne 26.3. 09:50
MDDM Rescom Ostrov blue -FB Hurrican Karlovy Vary BLACK- : -
ne 26.3. 09:50
GOR -KVA- : -
ne 26.3. 10:00
Florbal Sokolov žlutí -MDDM Rescom Ostrov red- : -
ne 26.3. 10:00
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE -TJ Batesta Chodov- : -
ne 26.3. 10:10
BEN -KVA- : -
ne 26.3. 10:10
Florbal Sokolov černí -FB Hurrican Karlovy Vary BLACK- : -
ne 26.3. 10:20
MDDM Rescom Ostrov blue -GOR- : -
ne 26.3. 10:20
FSP -FB Hurrican Karlovy Vary WHITE- : -
ne 26.3. 10:30
MDDM Rescom Ostrov red -Florbal Sokolov černí- : -
ne 26.3. 10:30
TJ Batesta Chodov -KVA- : -
ne 26.3. 10:40
Florbal Sokolov žlutí -GOR- : -
ne 26.3. 10:40
BEN -FB Hurrican Karlovy Vary BLACK- : -
ne 26.3. 10:50
MDDM Rescom Ostrov blue -FSP- : -
ne 26.3. 10:50
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE -KVA- : -
ne 26.3. 11:00
MDDM Rescom Ostrov red -TJ Batesta Chodov- : -
ne 26.3. 11:00
Florbal Sokolov žlutí -BEN- : -
ne 26.3. 11:10
GOR -FB Hurrican Karlovy Vary WHITE- : -
ne 26.3. 11:10
Florbal Sokolov černí -FSP- : -
ne 26.3. 11:20
MDDM Rescom Ostrov blue -MDDM Rescom Ostrov red- : -
ne 26.3. 11:20
FB Hurrican Karlovy Vary BLACK -KVA- : -
ne 26.3. 11:30
Florbal Sokolov černí -GOR- : -
ne 26.3. 11:30
TJ Batesta Chodov -BEN- : -
ne 26.3. 11:40
Florbal Sokolov žlutí -FSP- : -
ne 26.3. 11:40
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE -FB Hurrican Karlovy Vary BLACK- : -
ne 26.3. 11:50
BEN -GOR- : -
ne 26.3. 11:50
MDDM Rescom Ostrov blue -Florbal Sokolov černí- : -
ne 26.3. 12:00
FB Hurrican Karlovy Vary BLACK -Florbal Sokolov žlutí- : -
ne 26.3. 12:00
TJ Batesta Chodov -FSP- : -
ne 26.3. 12:10
MDDM Rescom Ostrov red -GOR- : -
ne 26.3. 12:10
KVA -Florbal Sokolov černí- : -
ne 26.3. 12:20
MDDM Rescom Ostrov blue -BEN- : -
ne 26.3. 12:20
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE -Florbal Sokolov žlutí- : -
ne 26.3. 12:30
TJ Batesta Chodov -Florbal Sokolov černí- : -
ne 26.3. 12:30
MDDM Rescom Ostrov red -FSP- : -
ne 26.3. 12:40
FB Hurrican Karlovy Vary BLACK -GOR- : -
ne 26.3. 12:40
KVA -Florbal Sokolov žlutí- : -
ne 26.3. 12:50
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE -BEN- : -
ne 26.3. 12:50
MDDM Rescom Ostrov blue -TJ Batesta Chodov- : -
ne 26.3. 13:00
FB Hurrican Karlovy Vary BLACK -FSP- : -
ne 26.3. 13:00
KVA -MDDM Rescom Ostrov red- : -
ne 26.3. 13:10
MDDM Rescom Ostrov blue -Florbal Sokolov žlutí- : -
ne 26.3. 13:10
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE -Florbal Sokolov černí- : -
ne 26.3. 13:20
MDDM Rescom Ostrov red -BEN- : -
ne 26.3. 13:20
TJ Batesta Chodov -GOR- : -
ne 26.3. 13:30
FSP -KVA- : -

Tabulka

Utkání
so 25.3. 08:30
FLK Florbal Tachov modří -FBC ROKYCANY- : -
so 25.3. 08:30
Bílá Florbalová škola Plzeň -FBŠ SLAVIA Plzeň red- : -
so 25.3. 09:00
FBŠ SLAVIA Plzeň red -FLK Florbal Tachov modří- : -
so 25.3. 09:00
SCK -FSP- : -
so 25.3. 09:00
GO - GO Horšovský Týn -TJ Jiskra Domažlice- : -
so 25.3. 09:00
TJ Tlučná -FbC Plzeň blue- : -
so 25.3. 09:16
FbC Plzeň white -Modrá Florbalová škola Plzeň - : -
so 25.3. 09:16
FLK Florbal Tachov červení -FBŠ SLAVIA Plzeň orange- : -
so 25.3. 09:30
FBC ROKYCANY -SCK- : -
so 25.3. 09:30
FSP -Bílá Florbalová škola Plzeň- : -
so 25.3. 09:32
FBŠ SLAVIA Plzeň elévky -SCK- : -
so 25.3. 09:32
CRO -Oranžová Florbalová škola Plzeň- : -
so 25.3. 09:48
TJ Jiskra Domažlice -FbC Plzeň white- : -
so 25.3. 09:48
FbC Plzeň blue -FLK Florbal Tachov červení- : -
so 25.3. 10:00
SCK -FLK Florbal Tachov modří- : -
so 25.3. 10:00
FSP -FBŠ SLAVIA Plzeň red- : -
so 25.3. 10:04
SCK -GO - GO Horšovský Týn- : -
so 25.3. 10:04
Oranžová Florbalová škola Plzeň -TJ Tlučná- : -
so 25.3. 10:20
Modrá Florbalová škola Plzeň -FBŠ SLAVIA Plzeň elévky- : -
so 25.3. 10:20
FBŠ SLAVIA Plzeň orange -CRO- : -
so 25.3. 10:30
FBŠ SLAVIA Plzeň red -SCK- : -
so 25.3. 10:30
Bílá Florbalová škola Plzeň -FBC ROKYCANY- : -
so 25.3. 10:36
SCK -TJ Jiskra Domažlice- : -
so 25.3. 10:36
Oranžová Florbalová škola Plzeň -FbC Plzeň blue- : -
so 25.3. 10:52
FBŠ SLAVIA Plzeň elévky -FbC Plzeň white- : -
so 25.3. 10:52
CRO -FLK Florbal Tachov červení- : -
so 25.3. 11:00
FLK Florbal Tachov modří -Bílá Florbalová škola Plzeň- : -
so 25.3. 11:00
FBC ROKYCANY -FSP- : -
so 25.3. 11:08
GO - GO Horšovský Týn -Modrá Florbalová škola Plzeň - : -
so 25.3. 11:08
TJ Tlučná -FBŠ SLAVIA Plzeň orange- : -
so 25.3. 11:24
TJ Jiskra Domažlice -FBŠ SLAVIA Plzeň elévky- : -
so 25.3. 11:24
FbC Plzeň blue -CRO- : -
so 25.3. 11:30
Bílá Florbalová škola Plzeň -SCK- : -
so 25.3. 11:30
FBC ROKYCANY -FBŠ SLAVIA Plzeň red- : -
so 25.3. 11:40
Modrá Florbalová škola Plzeň -SCK- : -
so 25.3. 11:40
FBŠ SLAVIA Plzeň orange -Oranžová Florbalová škola Plzeň- : -
so 25.3. 11:56
FbC Plzeň white -GO - GO Horšovský Týn- : -
so 25.3. 11:56
FLK Florbal Tachov červení -TJ Tlučná- : -
so 25.3. 12:00
FSP -FLK Florbal Tachov modří- : -
so 25.3. 12:12
Modrá Florbalová škola Plzeň -TJ Jiskra Domažlice- : -
so 25.3. 12:12
FBŠ SLAVIA Plzeň orange -FbC Plzeň blue- : -
so 25.3. 12:28
GO - GO Horšovský Týn -FBŠ SLAVIA Plzeň elévky- : -
so 25.3. 12:28
TJ Tlučná -CRO- : -
so 25.3. 12:44
SCK -FbC Plzeň white- : -
so 25.3. 12:44
Oranžová Florbalová škola Plzeň -FLK Florbal Tachov červení- : -

Tabulka

Tabulka

Tabulka po 7. kole

1. koš2. koš

​​

Obrázek