20 turnajů na Olomoucku. Obhájkyně z Lutína znovu demolují soupeřky

 

 

 

 

 

 

 

 

Hledáte favorita na celkové prvenství mezi děvčaty? Jeden nepříliš tajný tip se skrývá na Hané. Lutínské florbalistky, v minulosti hrající pod označením Tornáda, v uplynulé sezoně opanovaly celou akci a pozvedly nad hlavu pohár pro mistryně republiky. Za obhajobou vykročily naprosto suverénně.

Jedním z oblíbených slovních spojení sportovních trenérů a komentátorů je „nedat soupeři čichnout“. Právě tato charakteristika by platila v případě děvčat z Lutína. Obhájkyně prvenství hned v okresním kole ukázaly, že i letos mají ty nejvyšší ambice. Přestože jsou proti nim všechny vyzyvatelky zvýšeně motivované, zelená barva na hřišti stále dominuje.

Není to však jen třítisícová obec ležící u Olomouce, která nastoupila do letošního turnajového ročníku. Celkem se na úrodné hanácké půdě, na Jesenicku či Šumpersku odehrálo 20 turnajů. Z chlapecké části postoupilo patnáct celků, z dívčí pak pět nejlepších na ty všechny čeká krajská eliminace. Kdo se na ni může těšit?

Mezi chlapci to je Lutín, ZŠ Horka nad Moravou, Uničovští tygři, FZŠ Holečkova Olomouc, Šampioni z Dolan, Orli z Prostějova, Střelci z Bedihošti, Nezamyslice, ZŠ Trávník z Přerova, ZŠ Za Mlýnem Přerov, ZŠ Osecká Lipník nad Bečvou, Pětka ze Šumperka, ZŠ Troubelice, ZŠ Ruda nad Moravou a Vodníci z Mohelnice.

Z dívčích týmů se radovala krom obhájců z Lutína taky ZŠ Dr. Horáka z Prostějova, Nezamyslice, Štiky Hustopeče nad Bečvou a ZŠ a MŠ Údolí Desné.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/20-turnaju-na-olomoucku-obhajkyne-z-lutina-znovu-demoluji-souperky/