Dál kráčí neporažení. Liberecké Trhače senzačně vyřadila Slovanka, dál míří i Smržovka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temperamentní. Přesně takové označení by se hodilo na vášnivou pedagožku ze základní školy Smržovka. I díky elánu paní učitelky se děvčatům z malého městečka podařilo postoupit dál. Na pražské národní finále západ se může těšit také chlapecká Slovanka z České Lípy.

Vcelku jednoduchá rovnice platila na krajské eliminaci Libereckého kraje – samé výhry = postup dál. Přesně tuhle bilanci si na své konto připsaly i oba vítězné celky, jež se představily v liberecké hale míčových sportů. Jako první byly na řadě holky.

Šest celků si to spolu rozdalo o jedno postupové místo dál. Jediným stoprocentním týmem byla Smržovka s temperamentní Andreou Svatou na střídačce. Čtyři výhry ze čtyř zápasů byly jasným důkazem toho, že holky z Jablonecka letos ještě zdaleka neřekly poslední slovo. Nestačily na ně ani druhé Florbalistky z Libštátu, ani třetí Růže z Albrechtic.

V chlapecké eliminaci si to taktéž o jediné místo v další turnajové fázi rozdalo deset výběrů. I zde byl pouze jediný stoprocentní tým – českolipská Slovanka. Ta vyhrála šestkrát z šesti pokusů a taktéž ona se těší na zemské finále v republikové metropoli.

Tam už se nepodívají ani druzí Husováci z Liberce, překvapivě ale ani třetí Ledoví trhači z téhož města. Bez postupu i bez medaile zůstalo zbylých sedm týmů. O úsměv na rtech je to ale rozhodně nepřipravilo. Hlavním cílem ČEPS cupu je totiž dětská radost ze sportování.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/dal-kraci-neporazeni-liberecke-trhace-senzacne-vyradila-slovanka-dal-miri-i-smrzovka/