Kanonáda Seventeamu a 3. ZŠ Louny. Libochovice se pyšní okresním doublem

Devět míst, deset turnajů, šestnáct postupujících. A porce kvalitního florbalu jako bonus. Taková byla okresní kola turnaje ČEPS cup v Ústeckém kraji. Stejně jako v jiných regionech i zde se již v prvním kole našli postupoví favorité na účast v západním zemském finále.

Těžko hledat většího favorita, než kterým je chomutovský Seventeam. Hokejová základní škola Hornická už v minulosti potvrzovala, že má vysoké ambice i na florbalových kolbištích. Nejinak tomu bylo letos. Ve všech svých čtyřech duelech soupeře přestřílela více jak deseti brankami a směle vykročila do krajské eliminace. Její vyzyvatelé se rekrutují z celého Ústecka. Je jím suverénní Pro-Aktiv z Bíliny, jazykově nadaní Metelíci z Teplic, litoměřická ZŠ Na Valech. Doslova ubojovaný postup pro sebe uzurpovala také ZŠ Libochovice.

Zcela suverénní byla v okresech 3. ZŠ Louny. Ta hodila svým soupeřům z Chomutova pomyslnou rukavici. Taktéž kluci z chmelové oblasti totiž své soupeře doslova rozsápali. Dále se podívají i Tuleni z Podbořan, ZŠ Kamenická z Děčína či Ostré tužky z Rumburku. Originální název mají podle názvu vzdělávací instituce Základní škola Pastelka. Do krajské fáze se podívá i hokejový výběr 7. ZŠ Most Hokejky a Lvíčata, což jsou další borci z Mostu. Chlapeckou nominaci pro druhé kolo uzavírají Vojnovičováci, což jsou florbalisté z Ústí nad Labem, jež cestovali do městské části Mojžíř.

Druhá turnajová eliminace se týká také něžného pohlaví. Sen o mistrovském titulu mohou stále snít holky ze ZŠ Dubí 1, přírodovědně nadané holky z Teplic pod názvem Buzulka, podbořanská Masaryčka a ZŠ Libochovice. Ta získala jako jediná okresní double.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/kanonada-seventeamu-a-3-zs-louny-libochovice-se-pysni-okresnim-doublem/