Megaturnaje na Karlovarsku a znovu superrychlí Gepardi ze Sokolova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolik týmů na turnaji vám připadá hodně? 10? 15? Nebo snad dokonce 20? Karlovarská hala míčových sportů přivítala úctyhodných 22 mužstev plných odhodlaných bojovníků. Jen čtyři nejlepší z nich se mohli radovat z postupu do krajské eliminace. Čtyři místa byla připravena také pro osmnáct dívčích týmů. Ovšem ani tyhle extrémní počty nepřebily dojem z favorita. Famózní Gepardi kráčí za úspěchem i v této sezoně.

Pouze šest pořádaných turnajů v Karlovarském kraji, tři chlapecké a dva dívčí, se na první pohled zdají být malým bráškou ve srovnání s tradičně silnými regiony či sousedním Plzeňskem. Jenže jak to tak v životě bývá, první dojem zdaleka nemusí odpovídat realitě.

Hrálo se celkem ve čtyřech městech. Chlapci poměřili síly v Karlových Varech, Františkových Lázních, a Chodově. Děvčata hrála jen v prvních dvou jmenovaných městech, k nim však pro změnu přidala Sokolov.

Z postupu se radovalo celkem šestnáct výběrů, po osmi u obou pohlaví. Dvojí postup slavila ZŠ Karlova Vary, Libušina, která se představila pod názvem Libušina a Libušinka. Tentýž úspěch platil pro ZŠ Masarykovu z Ostrova, odkud společně plavali Delfíni a Kosatky. No a také pro superfavorizované Gepardy ze ZŠ JAK Chodov, které zdatně doplnily postupující Divoké kočky z téže školy.

Na další boje se těší také Růžáci z Varů, ZŠ Toužim, Panteři z Chebu, 5. ZŠ Cheb, Cetrálka z Chodova. Dál se podívá také karlovarská Konečná, Dukelínky ze stejného města a ulice pojmenované po hrdinech Dukly, ZŠ Jih Mariánské Lázně, Tygřice z Chebu a ZŠ Královské Poříčí.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/megaturnaje-na-karlovarsku-a-znovu-superrychli-gepardi-ze-sokolova/