ČEPS cup je tu!

V uplynulé sezoně se do turnaje přihlásilo bezmála 820 týmů z celé České republiky. A to jak chlapecká, tak i dívčí družstva. Krom herní vášně a radosti z florbalu je však od letoška bude spojovat ještě jedna skutečnost.      

Mílovými kroky se blíží nová florbalová sezona. A s ní i tradiční florbalový turnaj pro základní školy, respektive jejich první stupeň. Stejně jako v loňské sezoně pod názvem ČEPS cup, který navazuje na úspěšný Pohár základních škol.

Každá základní škola v České republice může přihlásit do turnaje jeden dívčí a jeden chlapecký tým.  Protože ale nejde pouze o sportovní akci, nýbrž o celospolečenskou událost, v rolích fotografů roztleskávaček, maskotů a dalších se mohou představit i nehrající studenti. Ti pak budou za svou aktivitu odměněni.

Florbal je moderním fenoménem. Z hlediska mládežnické základny se stal po fotbale druhým nejpopulárnějším sportem v České republice a sportem číslo jedna v českých školách. Mohou ho hrát jak chlapci, tak děvčata. I vy u toho nyní můžete být!

ČEPS cup začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do Krajského finále.  Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají na Finálovém turnaji o republikový primát.

Podrobné informace o turnaji a veškeré důležité údaje najdete  na webu www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly. Tam také můžete od pondělí 12.9. 2022 v e-přihlášce svůj tým zaregistrovat. Registrace družstev končí v pátek  7.10. 2022 Každá přihlášená škola pak obdrží na uvedenou e-mailovou adresu potvrzení registrace v turnaji a bližší informace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tisk ze stránky: http://zakladniskoly.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/o-projektu/