Obhájce stříbra z Náchodu nezaváhal. Oba výběry z Dobrušky končí překvapivě už v okrese

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedenáct turnajů, sedm pořadatelských měst, postup obhájce republikového stříbra, ale také vyřazení favorita z Dobrušky. Tak by se dala ve stručnosti shrnout okresní fáze turnaje ČEPS cup v Královéhradeckém kraji. Je čas si ji zrekapitulovat.

Čtyři dívčí a sedm chlapeckých okresních turnajů rozhodlo o účastnících krajského kola ČEPS cupu v Královéhradeckém kraji. A hned první turnajová fáze mnohé ukázala.

Favorizovaná Bodlinka Dobruška, která zazářila v posledních dvou ročnících, překvapivě vypadla hned v prvním kole. A to nejen mezi chlapci, ale také mezi děvčaty. Naopak náchodská Komenda, jež loni dokráčela až pro celorepublikové stříbro na finálovém turnaji v Ostravě, kráčí dál za splněním snu. Byť i ona jednou zaváhala.

Kdo se tedy na Královéhradecku může těšit z postupu do krajské eliminace? Mezi chlapci je to tato vyvolená desítka týmů: ZŠ a MŠ Krčín, Komenda Náchod, Javorníčci z Rychnova nad Kněžnou, ZŠ Pulická z Dobrušky, Obři Hostinné, ZŠ Černilov, Předměřice nad Labem, ZŠ Náchodská Trutnov, Cerekvice a Fráňové ze Sobotky.

Mezi děvčaty se z postupu raduje Free run z Červeného Kostelce, Trutnovské tygřice, Cerekvice, jež tak jako jediná dokonala postupový „double“, a Doberačky z Dobrého.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/obhajce-stribra-z-nachodu-nezavahal-oba-vybery-z-dobrusky-konci-prekvapive-uz-v-okrese/