Obhájci z Prahy žijí dál svůj ostravský sen. Campanus svěřil vítězný prapor děvčatům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třináct turnajů, osm hal, nespočet dětských úsměvů. A také třináct chlapeckých postupujících a desítka dívčích týmů, jež se mohou těšit na krajské finále. Takové bylo okresní kolo ČEPS cupu v republikové metropoli. Mezi postupujícími nechybí ani obhájci celkového prvenství z Jesenice.

Na ten pocit asi nikdy nezapomenou. Jeseňáci z Jesenice v dubnu opanovali závěrečný turnaj v Ostravě a do městečka u Prahy přivezli nejen pohár pro republikové mistry, ale také nevídaný úspěch. Aby se nestal jen historickou vzpomínkou, je třeba na něj navázat. To se minimálně v prvním kole podařilo.

Krom Jeseňáků se z postupu raduje také další superfavorit, tentokrát pod názvem Kunratice – kluci. Rytířskou čest a odhodlání letos skrývají pouze ve svém srdci. Superfinálový sen ale mohou žít také další chlapecké týmy, které zazářily v prvním kole. Jsou to Fryčováčci z Fryčovické, Borci Novoborská, FZŠ Mezi Školami, Tygři ze Slivence, ZŠ Nad Přehradou, ZŠ Mendelova, tradičně silná Zenklovka, jazykově nadaní Jeremíni z Jeremenkovy, ZŠ Slovenská, Zeleneč a Popovičtí kozlové.

Sílu jesenické základní školy potvrdila také děvčata. Jeseňačky postupují spolu se ZŠ Mukařov, pro svůj postup si dokráčely v legendární tatranské Stodole. Dál se podívají také děvčata ze ZŠ Nad Přehradou, která je tak pomyslným černým koněm turnaje, Čapačky ze ZŠ Karla Čapka, Ještěrky z Břevnova, ZŠ Compass. Chybět nebudou ani Milíčovky, Lišky z ulice Na Líši v Praze 4 a Chodov z ulice Květnového vítězství.

Zapomenout nesmíme ani na tradičně silnou ZŠ Campanus. Té se sice letos tolik nedařilo mezi chlapci, vítězný prapor ovšem se vší parádou pozdvihla děvčata. Ta také uzavřela krajskou finálovou desítku v republikové metropoli.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/obhajci-z-prahy-ziji-dal-svuj-ostravsky-sen-campanus-sveril-vitezny-prapor-devcatum/